Keystone logo
George Washington University, Law School LL.M. w prawie zamówień publicznych
George Washington University, Law School

LL.M. w prawie zamówień publicznych

Washington, Stany Zjednoczone

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Aug 2024

USD 2450 / per credit *

Mieszany, Nauka na odległość, W kampusie

* Płatne za punkt za semestr; Program to łącznie 24 punkty.

Wstęp

Dlaczego warto uzyskać prawo zamówień rządowych LLM w GW Law?

Reputacja

Najwybitniejszy na świecie program prawa kontraktów rządowych, kształcący odnoszących sukcesy specjalistów ds. zamówień rządowych od ponad 60 lat, oferujący niezrównane możliwości uczenia się, prowadzenia badań i publikacji, poszerzania sieci zawodowej oraz współpracy z praktykami, arbitrami i decydentami.

Lokalizacja

Położona w samym sercu Waszyngtonu, nasza bliskość do centrum prawa i polityki zamówień publicznych zapewnia naszym studentom niezrównane możliwości zdobycia praktycznej wiedzy i doświadczenia podczas uzyskiwania stopnia naukowego.

Sieć

Mamy ogromną bazę absolwentów składającą się z liderów w rządowym pasku zamówień. Program ma również silne powiązania z decydentami, regulatorami, liderami branży i naukowcami na całym świecie. Dyplom GW zapewnia naszym absolwentom wiedzę, kontakty i możliwości zostania liderami w społeczności przejęć na całym świecie.

Program nauczania i wydział

Nasz ekspansywny i różnorodny program nauczania, nauczany przez nasz światowej sławy wydział, zapewnia studentom głębsze zrozumienie działania systemów zamówień, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i za granicą, oraz wystawia studentom na różne perspektywy dotyczące pojawiających się problemów w prawie.

O szkole

pytania