Keystone logo
George Washington University, Law School

George Washington University, Law School

George Washington University, Law School

Wstęp

O nas

Od momentu przyjęcia pierwszej klasy w 1865 roku, The George Washington University Law School wyprodukował jedne z najlepszych umysłów w całym spektrum nauk prawnych.

Ta tradycja trwa do dziś, ponieważ absolwenci GW Law wykorzystują zdobytą tu wiedzę i umiejętności, by wpływać na krytyczne rozmowy prawne naszych czasów. Szkoła jest akredytowana przez American Bar Association i jest członkiem czarterowym Stowarzyszenia Amerykańskich Szkół Prawniczych. Szkoła prawa znajduje się na terenie kampusu GW w dzielnicy Śródmieście znanej jako Foggy Bottom.

Historia

We wczesnych latach Republiki, kiedy nowa stolica kraju była jedynie niewielkim zbiorem budynków publicznych oddzielonych pastwiskami, prezydent Jerzy Waszyngton poradził Kongresowi, aby w siedzibie rządu założyć narodowy uniwersytet.

Jego celem było wykształcenie przyszłych pokoleń urzędników i tym samym wykucie tożsamości narodowej opartej na "zasadach przyjaznych dla republikańskiego rządu oraz prawdziwych i autentycznych wolności ludzkości." W swoim testamencie pozostawił 50 udziałów w Spółce Kanału Potowmack na ufundowanie uniwersytetu ", do którego młodzi ludzie z fortuną i talentami ze wszystkich jego części mogliby być wysyłani w celu ukończenia ich edukacji we wszystkich gałęziach literatury pięknej - w sztuce i nauce - w zdobywaniu wiedzy o zasadach polityki & dobrego rządu."

Choć miną jeszcze dziesiątki lat zanim uniwersytet imienia Jerzego Waszyngtona zostanie ustanowiony ustawą Kongresu, George Washington University Law School - założona w 1865 roku - była pierwszą szkołą prawniczą w Dystrykcie Kolumbii. Dziś Szkoła nadal uosabia aspiracje pierwszego prezydenta kraju.

DC & GW Law

Pierwsza szkoła prawa w stolicy

Studenci mają niezrównane możliwości uczenia się od ekspertów z wydziału i wybitnych gości oraz realizowania staży, praktyk i zatrudnienia, a wszystko to przy jednoczesnym korzystaniu z tętniącej życiem kultury miasta, życia nocnego i gastronomii.

Z ponad 145-letnią historią w sercu Waszyngtonu, życie w The George Washington University Law School jest nierozerwalnie związane z życiem otaczającej go społeczności. Nasz kampus znajduje się zaledwie cztery przecznice od Białego Domu i w zasięgu ręki Banku Światowego, Departamentu Sprawiedliwości, Departamentu Stanu, sądów federalnych i lokalnych oraz niezliczonych organizacji non-profit i pozarządowych. Studenci GW Law mają niezrównane możliwości uczenia się od ekspertów z wydziału i wybitnych gości oraz realizowania praktyk, staży i zatrudnienia, a wszystko to przy jednoczesnym korzystaniu z tętniącej życiem kultury miasta, życia nocnego i gastronomii.

193013_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpg
Dylan Gillis / unsplash

Od Dziekana

Witamy w GW Law!

George Washington University Law School, założona w 1865 roku, jest jednym z największych, najbardziej renomowanych i zróżnicowanych członków akademii prawniczej. Zapraszam do zwiedzania naszego kampusu i społeczności, aby odkryć szkołę prawniczą, która jest głęboko zakorzeniona w tradycji, wysoce responsywna na zmiany w edukacji prawnej i zawodzie prawnika, a także w pełni zaangażowana w produkcję wpływowych prawników i transformacyjnych pomysłów. Studenci przychodzą do GW Law, ponieważ chcą zmienić świat, a oni kończą jako profesjonaliści przygotowani do pisania, adwokata, innowacji, tworzenia i dążenia do najwyższych ideałów prawa i sprawiedliwości.

Odwiedzając naszą stronę internetową, zobaczysz wiele sposobów, w jakie nasza światowej klasy instytucja przygotowuje studentów do realiów globalnego rynku prawnego. Położony w samym sercu stolicy naszego kraju, GW Law łączy doskonałe instrukcje prawne z innowacyjnym programowaniem i obfitymi możliwościami praktyk, staży, mentoringu i networkingu.

Światowej klasy wydział. Rdzeniem doświadczenia GW Law jest solidna pedagogika, która łączy naukę, doktrynę i praktykę. Pomagając rozwijać naszych studentów do wpływowych prawników jest wybitny wydział, który nie tylko publikuje szeroko cytowane książki i artykuły, ale aktywnie zmienia krajobraz prawny. Nasi uznani w kraju i za granicą profesorowie są regularnie zaangażowani w spory przed Sądem Najwyższym USA, międzynarodowymi trybunałami i innymi sądami. Dostarczają również fachowych komentarzy do mediów, zeznają na Kapitolu, służą jako konsultanci dla różnych rządów i prowadzą wiele innych działań, które wzbogacają życie akademickie szkoły.

Where Law is Made. GW Law jest doskonale usytuowany geograficznie, aby zapewnić unikalnie waszyngtońskie doświadczenie edukacyjne w zakresie prawa. Nasza lokalizacja - w centrum prawa krajowego i międzynarodowego, najwyżsi urzędnicy państwowi, sędziowie Sądu Najwyższego - pozwala kluczowym postaciom z Waszyngtonu odwiedzać nasze sale lekcyjne, uczestniczyć w konferencjach na naszym kampusie i przemawiać na ponad 100 specjalnych wydarzeniach rocznie w naszej szkole prawniczej.

Real-World Experience. Nasze zaangażowane ciało studenckie jest zróżnicowane, wspierające, kreatywne, innowacyjne i pracowite. W GW Law zapewniamy naszym studentom szeroki zestaw możliwości studiowania, odkrywania, debatowania i kwestionowania prawa i zasad prawnych w klasie i w świecie rzeczywistym. Wielu studentów uczestniczy w GW w Społecznych Klinikach Prawnych im. Jacoba Burnsa, reprezentując klientów w rzeczywistych sprawach pod nadzorem wydziału. Biorą również udział w konkursach adwokackich, redagowanych przez studentów czasopismach prawniczych, projektach pro bono oraz setkach staży terenowych w agencjach rządowych oraz wiodących instytucjach krajowych i międzynarodowych w rejonie Waszyngtonu.

Changing the World. Mamy nadzieję, że rozważysz stanie się częścią naszej społeczności. Zachęcam do kopania głębiej i dowiedzenia się, co czyni GW Law idealnym miejscem do zdobycia umiejętności, które pozwolą ci zmienić świat. Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście, aby zwiedzić nasze obiekty i uzyskać lepsze poczucie tego, kim jesteśmy, co robimy i jak możesz ubiegać się o dołączenie do nas. Z niecierpliwością czekam na powitanie Państwa w naszej szkole prawa.

Ciepło,

Christopher Alan Bracey

Tymczasowy dziekan, prorektor do spraw wydziału i profesor prawa

Lokalizacje

  • Washington

    H Street Northwest,2000, 20052, Washington

pytania