Keystone logo
George Mason University - Antonin Scalia Law School

George Mason University - Antonin Scalia Law School

George Mason University - Antonin Scalia Law School

Wstęp

Szkoła Prawa im. Antonina Scalii znajduje się zaledwie kilka kilometrów od centrum Waszyngtonu, w związku z utworzeniem najważniejszego prawodawstwa i orzecznictwa na świecie.

W ciągu ostatniej dekady szkoła prawa była w czołówce innowacji programowych. Uznając szybkie zmiany, które występują w praktyce prawniczej i zawodzie prawnika, Scalia Law School była pionierem w dostarczaniu swoim studentom unikalnego programu nauczania, który nadaje uczniom odpowiednio unikalne zalety na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy.

Wyjątkowe doświadczenie prowadzi do wyjątkowych karier

Niezależnie od tego, czy pracuje dla kancelarii adwokackiej, sędziego, agencji rządowej, biznesowej, think-tank, non-profit czy biura prawodawczego, studenci programu Scalia Law nie mają problemów ze stosowaniem ich w tej dziedzinie. Bliskość programu Scalia Law do centrum Waszyngtonu oznacza dostęp do miejsc pracy przez cały rok. Nasze rygorystyczne programy akademickie i karierowe w pełni sprawują, że studenci doskonalą się niezależnie od pracy, którą realizują. Od piętnastu lat stopa zatrudnienia w firmie Scalia Law przekroczyła stopień zatrudnienia absolwentki krajowej.

Obfitość możliwości kariery absolwentów prawa Scalia wynika nie tylko z naszej historycznie silnej etyki pracy i strategicznej lokalizacji w Waszyngtonie, ale także z naszego wyjątkowego programu akademickiego i kariery. Ustawa Scalia jest jedną z jednych szkół w kraju, skupiającą się na przecięciu prawa i ekonomii. Nasze Centrum Akademii i Ekonomii wprowadza potencjalnych pracodawców wszystkich typów do społeczności prawa Scalia poprzez dziesiątki konferencji akademickich i badań naukowych. Stężenie nauk prawnych i ekonomii oraz naukowców okazały się nieocenione dla setek absolwentów pracujących w sprawach biznesowych i regulacyjnych.

Ustawa Scalia zapewnia studentom elastyczność, której potrzebują, aby najlepiej przygotować się do określonych celów zawodowych. Dla tych, którzy już pracują w karierze, program w niepełnym wymiarze godzin firmy Scalia Law stoi na równi z programem studiów dziennych i umożliwia studentom odbywanie wieczornych zajęć i prowadzenie poradni i zajęć pozalekcyjnych bez przerywania pracy. Potrzebujesz przejść z pełnego etatu do programu studiów w niepełnym wymiarze godzin, aby kontynuować pracę? Nie ma problemu. Studenci mogą przełączać się między kursami dziennymi a wieczorami, gdy pojawiają się możliwości kariery, a prawie 90% uczestników uczęszcza do udziału w programach szkoleniowych, stażowych i rzeczowych. Czy chciałbyś specjalizować się w jednej lub kilku dziedzinach prawa? Scalia Law ma 18 specjalnych utworów i koncentracji w niektórych z najgorętszych praktyk obszarach dzisiaj.

Wreszcie, Scalia Law oferuje niezwykle bogate badania, pisania i programowania rozwoju zawodowego. Nasz dwuletni program badań prawnych, pisania i analizy przedstawia uczniom w małych grupach ustawienia w szerokim zakresie dokumentów prawnych i narzędzi badawczych. Programy rozwoju kariery zaczynają się w momencie, gdy uczniowie wchodzą. Studenci pierwszego roku uczęszczają na spotkania doradcze indywidualnie i otrzymują indywidualną uwagę ze strony ich doradców i mentorów. Również w ciągu pierwszego roku studenci postępują w ramach naszego programu Professionalism and Leadership Development Program. Ten program wprowadza liderów z ławeczki, baru i firmy, aby zapewnić szkolenia w zakresie umiejętności komunikacji ustnej, ekonomii prawniczej, zarządzania czasem, etyki i innych.

Kultura Scalia Law i programy oferują więcej niż tylko gotowe do pracy absolwenci. Produkujemy przywódców. Będziemy współpracować z Tobą w celu znalezienia odpowiedniego harmonogramu, kursów, narzędzi kariery i przewodników sieciowych, dzięki czemu możesz stać się liderem w wybranym polu.

Nasz Wyjątkowy Wydział

Szkoła Prawa im. Antonina Scalii na Uniwersytecie George'a Masona zatrudnia 120 pełnoetatowych i pomocniczych członków wydziału, pochodzących od niektórych z najlepszych kancelarii prawniczych i instytucji prawnych w kraju. Nasi profesorowie pracowali w Białym Domu, dowodzonym przed Sądem Najwyższym i pełnił funkcję ambasadorów naszych najważniejszych sojuszników i partnerów handlowych. Wyróżnienie na wydziale nauk ścisłych w skali kraju wynosi 21 w skali kraju, a wśród nich najchętniej pobierana jest sieć szkół zajmujących się badaniami socjologii, która zajmuje piętnaście rankingów (w lipcu 2015 r. SSRN Top School of Law).

Lokalizacje

  • Arlington

    3301 Fairfax Drive, Arlington, VA, 22201, Arlington

    pytania