Keystone logo
Florida Coastal School of Law Logistyka i transport LL.M. internetowych program
Florida Coastal School of Law

Logistyka i transport LL.M. internetowych program

Jacksonville, Stany Zjednoczone

0 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nauka na odległość

* za kredyt.

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Prawo nadbrzeżne oferuje tylko LL.M. stopień w Logistyki i Transportu w kursach w USA albo w LL.M. 24 kredytów Program lub program certyfikatu 12-kredytowych obejmują praktyczną „hands-on” instrukcje w następujących obszarach: zgodność ryzyka globalnego, umiejętności zamawiający (zarówno krajowe i międzynarodowe), spraw personalnych i stosunków pracy, międzynarodowych transakcji handlowych i biznesowych, kar i grzywien , ubezpieczenia transportu, prawo morskie i transport, Kolej, lotnictwo i odpowiedzialność i spory. Kolejna data rozpoczęcia semestru letniego 2017 jest 10 maja 2017.

Aby dowiedzieć się więcej na temat znaczenia branży logistycznej w światowym rynku i jak ten program przygotowuje studentów do wejścia i odnieść sukces w tej branży, odwiedź Coastal Law Transport Logistyka i strony internetowej.

Program jest całkowicie online i może być zakończona w około jednego roku. absolwenci szkoły prawa są zobowiązani do ukończenia 24 kredytów, aby uzyskać tytuł magistra prawa (LL.M.) stopień lub 12 punktów w celu uzyskania certyfikatu w zakresie logistyki i prawa transportu. Nie-prawnicy mogą zarejestrować się w programie i uzyskać certyfikat w Logistyki i Transportu rozporządzenia po zakończeniu dwunastu punktów.

Każdy rok akademicki, istnieje pięć terminów osiem tygodni. Każdy termin ma siedem tygodni zajęć i jeden tydzień na przygotowanie zadań końcowych. Kilka kursów obejmują prawa administracyjnego profesjonalistów Transport: orzekanie oraz kontroli sądowej, prawa pracy dla profesjonalistów transportowe, rozporządzenia celnego, Transport Ubezpieczenia ładunków odpowiedzialności, Ocean morskich i śródlądowych Marine Cargo ubezpieczenie i Umawiających Podstaw dla Departamentu Obrony.

Zrealizowane profesorów prawa i praktykujący prawnicy Coastal uczyć Logistyka i kursy transportu. Wydział obejmuje Custom House licencjonowanego brokera, byłego oficera słuchu prawa administracyjnego, znamienitych członków rady wojskowej oraz korporacyjnej dla dużych firm logistycznych.

Aplikacje dla tego programu są akceptowane na zasadzie walcowania. Studenci mogą matriculate do programu tylko na początku każdego semestru (jesień, wiosna, lato). Koszt programu to 600 dolarów za godzinę kredytowej.

Kontakt:

Prosimy o kontakt z adiunktem ds. Strategii i innowacji Margaret Ioannides pocztą elektroniczną [email protected] lub zadzwoń pod numer +1 902 255 551, jeśli masz jakieś pytania dotyczące programu.

Można również skontaktować się z LL.M. Rekrutacja zespołu na +1.904.256.1268.

Każdy, wymagających pomocy w języku hiszpańskim można również skontaktować się z akademików Dyrektor Non JD programy, Ana Rexach w [email protected] lub (904) 256-1225.

Floryda Coastal School of Law, Logistyki i prawo przewozowe http://www.fcsl.edu/logistics~~HEAD=poss 8787 Baypine Droga Jacksonville, FL 32256

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • LLM Prawo rodzinne - pełny etat
  • Online United Kingdom
 • LLM Prawo rodzinne - w niepełnym wymiarze godzin
  • Online United Kingdom
 • LLM Prawo rodzinne - pełny etat
  • London, Wielka Brytania
  • UK Online, Wielka Brytania