Keystone logo
Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Wstęp

Erasmus School of Law jest jedną ze szkół Erasmus University Rotterdam: światowej klasy uniwersytetu, który zajmuje 71. miejsce w światowym rankingu uniwersytetów Times Higher Education. Nasze programy LLM łączą myślenie akademickie ze szkoleniem praktycznym. Oprócz regularnych kursów organizowane są wycieczki terenowe do kancelarii prawnych, sądów międzynarodowych i firm międzynarodowych, aby doświadczyć praktyki (prawnej): gdzie prawo spotyka się z biznesem.

Jako student Erasmus School of Law staniesz się częścią międzynarodowej społeczności: nasi pracownicy i studenci reprezentują ponad 45 różnych narodowości! Będziesz uczestniczyć w zajęciach z ludźmi z wielu różnych kultur prawniczych i doskonalić swoje umiejętności międzynarodowe i międzykulturowe, które przygotowują Cię do międzynarodowej kariery prawniczej. Erasmus School of Law znajduje się w Rotterdamie.

Dzięki największemu portowi w Europie Rotterdam jest jednym z najważniejszych motorów holenderskiej gospodarki. Dzięki Rotterdamowi jest dziś tętniącym życiem, kosmopolitycznym i wielokulturowym miastem, w którym mieszka ponad 160 narodowości oraz mnóstwo międzynarodowych i lokalnych przedsiębiorstw, takich jak Unilever i Shell.

Lokalizacje

  • Rotterdam

    Burgemeester Oudlaan 50, , 3062 PA, Rotterdam

pytania