Keystone logo
Edinburgh Law School - The University of Edinburgh LLM w międzynarodowym prawie bankowym i finansach
Edinburgh Law School - The University of Edinburgh

LLM w międzynarodowym prawie bankowym i finansach

0 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nauka na odległość, W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Infrastruktura prawna i regulacyjna oraz podstawowe koncepcje teoretyczne leżące u podstaw finansów globalnych przeszły fundamentalne zmiany od 2008 roku. Wywarło to głęboki wpływ na teorię i praktykę prawa finansowego, a także na funkcjonowanie finansów globalnych.

Te zmiany, począwszy od ciągle zmieniających się praktyk finansowych, wpływu technologii i złożonej infrastruktury regulacyjnej, stworzyły trudne środowisko dla tych, którzy chcą pracować w szerszej dziedzinie globalnej bankowości i finansów jako liderzy branży lub decydenci i regulatory.

Udana kariera na dzisiejszych rynkach globalnych wymaga rozległej i dogłębnej znajomości złożonych i wyrafinowanych globalnych i krajowych przepisów, regulacji i praktyk finansowych. Ten zestaw umiejętności nie może zostać rozwinięty bez obszernych badań i solidnego zrozumienia teorii ekonomicznych i regulacyjnych wspierających działanie globalnych finansów, które rozciąga się na destrukcyjny wpływ technologii finansowych.

Ten program jest idealny dla osób, które odnoszą sukcesy w branży prawniczej, księgowej i bankowej lub tych, którzy aspirują do współpracy z organami regulacyjnymi, bankami centralnymi i innymi organizacjami sektora publicznego. Absolwenci będą pozycjonować się jako wysoko wykwalifikowani eksperci i przyszli liderzy w szerszym obszarze prawa bankowego i finansów.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • LLM w międzynarodowym prawie finansowym
    • Brighton, Wielka Brytania
  • Magister europejskiego prawa karnego gospodarczego i finansowego
    • Luxembourg City, Luksemburg
  • LL.M. w prawie gospodarczym i finansowym
    • Washington, Stany Zjednoczone