Keystone logo
DEI College

DEI College

DEI College

Wstęp

O DEI College

DEI College to prywatna uczelnia, znajduje się w Salonikach, w Grecji, celem świadczenia usług edukacyjnych. DEI Szkoła została założona w 1990 roku jako Fundacja Kolegium i szybko stał się jednym z najwyższej jakości organizacji edukacyjnych Grecji, oferując szeroką gamę wysokiej jakości fundamentu, licencjackich i studiów podyplomowych pod kierunkiem naukowym brytyjskich uniwersytetów.

DEI College ma na celu zapewnienie możliwości kształcenia wyższego oraz jakościową środowisko dla studentów z całego świata. Realizuje to dążenie dostarczając kursy przygotowawcze, licencjackie i podyplomowe z wybranych uniwersytetów światowej klasy. DEI College chce utrzymać swoją pozycję regionalnego poprzez rygorystycznej selekcji personelu oraz poprzez zapewnienie nauczania w małych grupach, zachęcając do krytycznej oceny uczniów, a także ich dojrzałości intelektualnej i niezależnego ducha. Ma on do nauczania dogłębne szerokim zakresie dyscyplin naukowych, wnosząc istotny wkład w przygotowanie uczniów do kariery w globalnym świecie, jak również w nowoczesnym społeczeństwie.

DEI College jest zarejestrowanym Centre of the University of London Programów Międzynarodowych, na stopnie poniżej. Oznacza to, że w badanym związku z University of London to pokazuje zaangażowanie w rozwijanie wysokich standardów w zakresie nauczania, wsparcie dla studentów i procesów administracyjnych.

Licencjat Rachunkowość i Finanse BSC Banking & Finance BSc Biznes i Zarządzanie BSC Development & Economics Licencjat z ekonomii (BSc) BSc Economics & Finance BSC Information Systems & Zarządzanie Licencjat ze stosunków międzynarodowych (BSc) BSc Polityka i Stosunków Międzynarodowych Dyplom dla Absolwentów LLB

Ponadto DEI oferuje naukę dla BA angielskim. DEI College działa we współpracy z University of Northampton, oferując następujące stopnie:

BA (z wyróżnieniem) studia biznesu licencjata (z wyróżnieniem) informatyka LLB (z wyróżnieniem) Bachelor of Laws BSC (z wyróżnieniem) Psychologia BA (z wyróżnieniem) English BA (z wyróżnieniem) International Management Turystyka (top-up) Prawo LLM Międzynarodowa komercyjna Executive MBA / MBA MA Social Innovation

Studia na DEI College

DEI Szkoła znajduje się w centrum Salonik, w nowoczesnych zakładach specjalnie zaprojektowane w celu pokrycia potrzeb nowoczesnej organizacji edukacyjnych.

Pracownicy naukowi składa się z wykładowców / trenerów, którzy spełniają najbardziej surowe kryteria naukowe. Franczyzowych programy oferowane przez DEI College odbywają się w całości w Salonikach pod nadzorem naukowym wybranych uniwersytetów światowej klasy.

Zasadnicze znaczenie dla studiów studenta jest praca odbywa się na zasadzie indywidualnej. Aby pomóc studentom jak najbardziej efektywne wykorzystanie czasu podczas gdy w programach, członek kadry akademickiej zostanie przypisany do każdego studenta do działania jako jego / jej osobistego opiekuna.

Do obowiązków opiekuna osobistego są to:

pomagając plan studenta jego / jej własny program pracy i ustawić jego / jej własne realistycznych celów; zdając sobie sprawę z własnej studenta etapie rozwoju w stosunku do jego / jej konkretnego programu oraz do postępu każdy student będzie musiał dokonać; monitorowanie z uczniem jego / jej własny stan realizacji programu pod względem listy celów, które zostały ustanowione dla siebie; Omawiając jakikolwiek inny problem osobisty, administracyjnych lub finansowych;

DEI College, z poszanowaniem renomę i standardów współpracy uczelni, ma na celu utrzymanie jakości swoich usług, zapewniając najlepsze ustawienie naukowych, jak również europejskiego sposobu myślenia. W ten sposób DEI College udało się zdobyć zaufanie i uznanie zarówno z brytyjskich uniwersytetów i jej absolwentów, pozostając najpierw w jakości i wiarygodności.

Studenci wybierają studia na DEI z powodu:

prestiżowe Stopnie przyznawane przez najlepszych brytyjskich uniwersytetów; elastyczne sposoby dostawy (w pełnym wymiarze godzin - w niepełnym wymiarze godzin); zajęcia wspierające język angielski; wysoko wykwalifikowana kadra naukowa; usługi pomocy dla studentów (zakwaterowanie, Życie studenckie, doradztwo); nowoczesne udogodnienia i doskonałe perspektywy zawodowe - powiązań z przemysłem

Lokalizacje

  • Ethnikis Aminis 9 & Tsimiski 131, 54621, Thessaloniki

pytania