Keystone logo
CY Cergy Paris University - School of Law LL.M. Prawo podatkowe, prawo gospodarcze i zgodność z przepisami
CY Cergy Paris University - School of Law

LL.M. Prawo podatkowe, prawo gospodarcze i zgodność z przepisami

Cergy, Francja

1 Years

Język angielski

Pełny etat

30 Jun 2024

09 Sep 2024

EUR 7000 / per year *

W kampusie

* pełne LLM: kandydaci z UE / 7.500 € kandydaci spoza UE | podwójne LLM: 11.000 € kandydaci spoza UE / 10.000 € kandydaci z UE

Wstęp

LL.M. w prawie francuskim i europejskim, specjalizacja w podatkach, prawie gospodarczym i zgodności to wysoce selektywny program, który wzmocni Twoje możliwości pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym.

Ten program jest w całości prowadzony w języku angielskim i oferuje wyjątkową okazję dla osób niebędących rodzimymi użytkownikami języka francuskiego do studiowania francuskiego i europejskiego prawa podatkowego i biznesowego.

Zajęcia i seminaria prowadzone są zarówno przez międzynarodowych naukowców, jak i renomowanych specjalistów z prestiżowych międzynarodowych firm z siedzibą w Paryżu.

Po ukończeniu programu studenci mogą uzyskać dwa dyplomy: specjalistyczny tytuł LL.M. University Degree oraz krajowy tytuł magistra.

  • Studenci i profesjonaliści bez uznanych kwalifikacji otrzymają specjalistyczny tytuł LL.M. University Degree.
  • Studenci posiadający tytuł Juris Doctor (JD), LL.B. (4 lata) lub równoważne uznane kwalifikacje otrzymają zarówno specjalistyczny tytuł LL.M. University Degree, jak i krajowy tytuł magistra.

Studia są konkurencyjne, selektywne i przeznaczone dla studentów prawa, którzy mają wysoki poziom studiów prawniczych i doskonałą znajomość języka angielskiego. Program został kilkakrotnie wyróżniony przez różne organizacje i francuskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego.

Wspólny program LL.M. z Uniwersytetem w Dundee w Szkocji (UOD)

Wspólny program LL.M. to nowe, ekscytujące przedsięwzięcie, które łączy dwie dynamiczne i wysoko oceniane szkoły prawnicze. Uznani eksperci będą uczyć studentów i zdobędą dogłębną wiedzę na temat szerokiego zakresu współczesnych tematów prawniczych zarówno z perspektywy prawa zwyczajowego, jak i cywilnego.

Program jest wyjątkowy i oferuje dwie kwalifikacje realizowane w dwóch semestrach. Studenci zapisani do wspólnego programu LL.M. ukończą studia LL.M. w zakresie międzynarodowego prawa handlowego na UOD oraz krajowe studia magisterskie w zakresie prawa francuskiego i prawa Unii Europejskiej, specjalizujące się w podatkach, prawie gospodarczym i zgodności z przepisami na CYU.

Idealni studenci

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Realizacja programu

O szkole

pytania