Keystone logo
Case Western Reserve University School of Law

Case Western Reserve University School of Law

Case Western Reserve University School of Law

Wstęp

Nasza Szkoła

Szkolimy prawników od ponad 125 lat. Ale nie skupiamy się na przeszłości - wiemy, że najważniejsze jest to, jak przygotowujemy Cię na Twoją przyszłość.

Krajowy lider

Jesteśmy uznaną w kraju szkołą prawniczą w sercu University Circle, tętniącej życiem dzielnicy kulturalnej w pobliżu centrum Cleveland w stanie Ohio.

Nasze programy prawa międzynarodowego, prawa zdrowotnego i prawa własności intelektualnej należą do najlepszych w kraju. Kursy przywództwa i doświadczenia praktyczne są przeniknięte przez nasz innowacyjny program nauczania. Wszyscy studenci rozpoczynają pracę z prawdziwymi klientami w pierwszym roku i uczestniczą w semestralnym, pełnoetatowym lub rocznym półetatowym doświadczeniu praktycznym w trzecim roku.

National Jurist magazine nazwał nas wśród 25 najlepszych szkół prawniczych, które dostarczają najlepsze możliwości prawa interesu publicznego i wśród jego pierwszej "honorowej rolki szkół prawniczych", które dostarczają najlepsze praktyczne szkolenie.

Oferujemy stopnie JD, LLM i SJD, a także dziesięć programów podwójnych stopni.

Ponadto studenci JD mogą studiować za granicą po ich 1L roku w 17 szkołach partnerskich lub podczas ich 3L roku ukończyć zagraniczny stopień LLM w trzech szkołach partnerskich:

 • Papieski Uniwersytet Comillas w Madrycie,
 • Middlesex University w Londynie,
 • Uniwersytet Paris Dauphine

Nasza rosnąca obecność

Około dwie trzecie naszych studentów pochodzi spoza Ohio, a ponad 10 000 absolwentów żyje i pracuje na całym świecie. Nasi absolwenci są zatrudnieni w szerokiej gamie ustawień prawnych, rządowych, nonprofit i biznesowych. Wielu z naszych absolwentów to prezesi, partnerzy kancelarii prawnych, urzędnicy państwowi i inni uznani liderzy.

Ekspert Wydział

Mamy gościnne, przyjazne środowisko, które zachęca do współpracy między profesorami, administratorami, pracownikami, studentami i absolwentami. Kiedy dołączasz do naszej szkoły prawniczej, jesteś częścią naszej rodziny prawnej.

Misja

W Case Western Reserve University School of Lawróżnorodność jest wartością podstawową. Aspirujemy do bycia środowiskiem integracyjnym, w którym wszyscy członkowie czują się upoważnieni do uczestnictwa w społeczności, sprzyjając kreatywnej energii i spostrzeżeniom, które skutkują lepszą instytucją.

Jesteśmy otwarci na ludzi ze wszystkich ras, grup etnicznych, kulturowych, społeczno-ekonomicznych, narodowych i międzynarodowych środowisk, przyjmując różnorodność myśli, pedagogiki, religii, wieku, orientacji seksualnej, tożsamości/wyrażania płci, przynależności politycznej i niepełnosprawności.

Staramy się stworzyć kulturę integracji, która zachęca do relacji i interakcji między ludźmi z różnych środowisk, kulturę, która wzmacnia ludzką godność aktywnie zmniejsza uprzedzenia i dyskryminację oraz poprawia jakość życia każdego w naszej społeczności.

Co robimy

Tworzymy, pielęgnujemy i utrzymujemy partnerstwo między szkołą prawniczą, uniwersytetem, organizacjami prawniczymi, absolwentami i innymi partnerami społecznymi, aby wspierać inicjatywy różnorodności i integracji. Obejmuje to szkolenia z zakresu różnorodności i integracji oraz wydarzenia mające na celu budowanie wspierającej społeczności.

Nasz program jest prowadzony przez komitet złożony z wykładowców, pracowników, studentów, absolwentów i liderów różnorodności uniwersyteckiej, a także członków społeczności prawniczej Cleveland i większego Ohio. Pracujemy razem, aby stworzyć zróżnicowany plan strategiczny i inicjatywy, aby szkoła prawnicza była zróżnicowanym i integracyjnym miejscem dla wszystkich studentów, pracowników i wykładowców.

Instytucja połączona

Jesteśmy częścią Case Western Reserve University, wysoko notowanej instytucji badawczej z ponad 6.600 absolwentami i profesjonalnymi studentami oraz ponad 5.150 studentami studiów licencjackich.

Uniwersytet jest również domem dla wielu innych szkół absolwentów - wiele z nich jest partnerem dla podwójnych stopni:

 • Weatherhead School of Management;
 • Szkoła Medyczna;
 • Case School of Engineering;
 • Frances Payne Bolton School of Nursing;
 • Szkoła Medycyny Stomatologicznej;
 • School of Graduate Studies;
 • Jack, Joseph i Morton Mandel School of Applied Social Sciences; oraz
 • College of Arts and Sciences.

Rankingi

 • #9 w prawie zdrowotnym — US News & World Report, wydanie rankingu 2021.
 • #24 w prawie międzynarodowym — US News & World Report, wydanie rankingu 2021.
 • #40 w prawie własności intelektualnej — US News & World Report, wydanie rankingu 2021
 • #44 w Clinical Education, US News and World Report, wydanie rankingu 2021.
 • #30 Krajowy ranking wydziału pod kątem wpływu naukowego — badanie Healda i Sichelmana, 2019.

Nasz wydział zajmuje 30. miejsce w kraju pod względem oddziaływania naukowego. Są uznanymi ekspertami w swoich dziedzinach, a ich priorytetem jest sukces naszych uczniów.

Lokalizacje

 • Cleveland

  Case Western Reserve University School of Law Foreign Graduate Legal Studies 11075 East Boulevard

  pytania