Keystone logo
Cleveland State University, Cleveland-Marshall College of Law

Cleveland State University, Cleveland-Marshall College of Law

Cleveland State University, Cleveland-Marshall College of Law

Wstęp

Cleveland Marshall studenta i prawo szkoła poświęcona tworzeniu możliwości. W ramach planu strategicznego, szkoła wygląda zapisać zbiór różnorodnych jednostek - i robi wszystko, co w jej mocy, by kształtować doświadczenie edukacyjne, które zaspokaja potrzeby każdego człowieka, aby dać im przewagę, jak wyglądają w celu ustalenia ostatecznych celów.

Kluczem do sukcesu Cleveland Marszałkowskiego w jego naciskiem na osoby jest lepszy fundament jego dostępnych środków na rzecz każdego studenta i absolwenta.

Położony w centrum miasta Cleveland, Cleveland Marshall College of Law w paliwach jednego z najprężniejszych rynków prawnych narodu Cleveland State University.

Prawie 120-letni instytucja była pierwsza szkoła prawa w Ohio przyznać kobietom i był to jeden z pierwszych szkół prawniczych w Ohio przyznać mniejszości. Zaangażowanie na rzecz różnorodności pozostaje jednym z najsilniejszych wartości szkoły, a w 2010 roku, Cleveland Marshall stał się pierwszym w historii laureatem nagrody prezentowane Różnorodności Matters przez Radę Przyjęć Law School. Szkoła posiada długoletnią tradycję okazji i jest konsekwentnie rozpoznawana z programu w niepełnym wymiarze godzin. Wyjątkowo silna obecność klinicznych szkoły, wraz z kwitnącym pro bono program, który zegary ponad 11.000 godzin studentów wolontariuszy rocznie, dokonał Cleveland Marshall filarem społeczności.

21 wieku C | M | PRAWO okazuje się, że szkoła okazji może być także szkoła doskonałości.

Studenci są narażone na state-of-the sporu sztuki w sądzie Trial, najbardziej zaawansowane technologicznie nauki sali w Ohio i jednym z pierwszych w kraju. Centrum Prawa Zdrowia i Polityki bezpośrednio łączy studentów do ekspansywnej sieci medycznej w regionie, a przełomowa Great Lakes Sport i Prawo Rozrywka Akademia zanurza studentów na praktyki w rozwijającej się dziedzinie prawa.

Cleveland Marshall chwalił się 93 procent bar szybkość przejścia na lipiec 2013 Ohio Bar egzaminu, drugi tylko do Ohio wśród dziewięciu szkół prawniczych Ohio.

Jazda na osiągnięcie strategicznego programu jest przygotowanie bar Cleveland Marshalla, w tym innowacyjnej współpracy z dostawcą prep bar, Barbri dającym wszystkim uczniom Cleveland Marshall przewagę w kierunku sukcesu.

Szkoła jest jedną z pierwszych szkół prawniczych w kraju, aby udzielać wsparcia strategicznego dla studentów przedsiębiorczości.

Udane Praktycy Solo tworzą grupę zadaniową, która oferuje szkolenia, wsparcie i wskazówki dla studentów zainteresowanych rozpoczęciem własnej praktyki, kaucyjna przez Solo Law Practice Inkubatora, otwarcie na wiosnę 2014. Inkubator jest jednym z mniej niż 10 w całym kraju mieści się na terenie kampusu Szkoły Prawa i dostarczy biurowej, zasoby i wsparcie dla absolwentów przedsiębiorców.

Zrealizowane wydziału stanowić solidną podstawę naukową i przynieść szeroki zakres wiedzy naukowej i praktycznej.

Cleveland Marshall zatrudnia wpływowych wykładowców, którzy posiadają wiedzę na temat najnowszych problemów stojących przed ich zakres specjalności, ponieważ są one jednym z czołowych badaczy i praktyków w tych dziedzinach. Nauczanie jest priorytetem dla wykładowców, którzy wykazują wyjątkowe zaangażowanie i chęć do pracy z poszczególnymi uczniami. Wykładowców Cleveland Marshalla są ekspertami w istotne i szybko rosnące obszary praktyki, w tym ochrony środowiska, ochrony zdrowia i prawa kosmicznego.

Stężenie Cleveland Marshalla jest na studenta.

Studenci wybierają własną drogę i są zachęcani do tworzenia kombinacji klas i doświadczeń zaangażowania się najlepiej przygotować do pracy na wniesienie skargi, kariery administracyjnej lub rzecznictwa z ich wyboru. Ponad 30 organizacji studenckich, w tym trzech szanowanych czasopism studenckich, rozszerzają się na badaniach i rozwoju uczniów w klasie dalej w wyspecjalizowanych obszarach ich wyboru.

Praktyczne zastosowanie badań w klasie jest skupienie począwszy od pierwszego tygodnia szkoły prawniczej.

Podczas tygodnia orientacji, studenci są narażeni na prawa w akcji podczas innowacyjnym zaangażowanego dzień nauki. Każdy student jest gwarantowana otrzymywać praktyczne doświadczenie przed ukończeniem przez zaangażowanej obowiązku nauki, spełnione przez klinice lub externship. Po drodze, studenci słuchać i współpracować z liderami myślowych, którzy zapewniają wyjątkowe spojrzenie z lat spędzonych w ich danej dziedzinie.

Cleveland Marshall promuje kulturę współpracy.

W środowisku CM studenci często zobaczyć się nawzajem jako sojuszników, a nie przeciwnicy. Uczniowie szkoły mają reputację współpracują z obopólną korzyścią, ponieważ przeforsować wspólnych wyzwań szkoły prawniczej. Studenci i absolwenci konsekwentnie odwoływać kolegów, jak niektóre z ich najbliższych przyjaciół, i często budowanie pozycji i nawet kariery wokół pracy z kolegów Cleveland Marshall absolwentów.

Centralny do sukcesu Cleveland Marshalla jest jego silna baza absolwentów, prawdopodobnie jeden z najbardziej zaangażowanych i wspierających sieci prawnych w kraju.

Absolwenci Cleveland Marshalla są reprezentowane w miejsc sądowych w poziomach lokalnych, stanowych i federalnych, jak i wybitnych liderów biznesu, urzędników państwowych i radcy prawnego we wszystkich pięćdziesięciu stanach i na arenie międzynarodowej. Utalentowani absolwenci rutynowo oddać do szkoły i pomocy przewodnika i mentora naszych studentów do zawodu adwokata.

Połączenie Cleveland MCleveland-Marshall nie kończy się, gdy uczeń wychodzi drzwi jako absolwent.

Cleveland Marshall rodzina absolwentów jest kształcenie zasobów praktyków, którzy są integralną we wzajemne pomaganie sobie osiągnąć swoje marzenia. Wyjątkowe Biuro Planowania Kariery jest dostępny dla nie tylko dla absolwentów uzyskujących swoją pierwszą pozycję, ale aby pomóc absolwentów rośnie w ciągu swojej kariery. Absolwenci zainteresowani otoczeniu przedsiębiorczości oferowane są nieocenione wsparcie strategiczne, w tym innowacyjnej Solo Practice Inkubatora.

Silny związek Cleveland Marszałkowski do wspólnoty prawnej, wraz z wydzielonego podejścia do empirycznej nauki i skupić się na karierze planowania sukcesu, pozycji Cleveland Marshall jako lider w ewoluował, innowacyjnej edukacji prawnej.

Lokalizacje

  • Cleveland

    1801 Euclid Avenue, OH 44115, Cleveland

    Programy

    pytania