Keystone logo
© BIMM University
The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)

The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)

The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)

Wstęp

o CIPFA

CIPFA jest jedynym organem zawodowym rachunkowości na świecie przeznaczonych wyłącznie do spraw finansów publicznych.

CIPFA, Chartered Institute of finansach publicznych i rachunkowości, jest organem zawodowym dla osób w finansach publicznych. Nasze 14.000 członkowie pracują na całym usług publicznych, krajowych agencji kontroli, w największych firm księgowych, a także w innych organach, gdzie pieniądze publiczne musi być skutecznie i efektywnie zarządzać.

Jako jedyny na świecie organizacji zawodowej rachunkowego do specjalizują się w usługach publicznych, portfel CIPFA za kwalifikacje są podstawą do kariery w finansach publicznych. Obejmują one wzorcowe kwalifikacje zawodowe dla księgowych sektora publicznego, a także studia podyplomowe dla osób pracujących już w stanowiskach kierowniczych. Są one prowadzone przez naszych in-house CIPFA Centrum Edukacji i szkolenia, a także w innych miejscach nauki na całym świecie.

Mamy również mistrz wysoką wydajność w zakresie usług publicznych, co przekłada się naszym doświadczeniem i jasny wgląd praktycznych porad i usług. Zawierają one informacje i wskazówki, kursy i konferencje, mienia i rozwiązań w zakresie zarządzania aktywami, doradztwo i ludzi tymczasowe dla wielu klientów z sektora publicznego.

Globalnie CIPFA wskazuje drogę w finansach publicznych poprzez stojąco dla należytego zarządzania finansami publicznymi i dobrych rządów. Współpracujemy z darczyńców, partnerów rządowych, organów rachunkowych oraz sektora publicznego na całym świecie, aby awansować finansów publicznych i wspierania lepszy poziom usług publicznych.

Lokalizacje

  • London

    77 Mansell Street, London, E1 8AN, , London

    Programy

    pytania