Keystone logo
Cambridge Graduate University LL.M. w międzynarodowym prawie praw człowieka programu
Cambridge Graduate University

LL.M. w międzynarodowym prawie praw człowieka programu

Cambridge, Stany Zjednoczone

Request duration

Request teaching languages

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

LL.M. w programie międzynarodowego prawa praw człowieka

Masters of Law in International Human Rights Law Program ma na celu umożliwienie studentom, tworząc zaawansowany konceptualne zrozumienie prawa międzynarodowego odnoszących się do promowania i ochrony praw człowieka na szczeblu międzynarodowym, regionalnym i krajowym.

Masters of Law w Międzynarodowym Programie Praw Człowieka jest roczny kurs studiów, łącząc jeden rok pracy oczywiście i przygotowanie pracy magisterskiej. Może to również być kontynuowane jeszcze przez rok zarobić SJD, Doktorat nauk prawnych. Ma on na celu przygotowanie absolwentów do pracy w zakresie międzynarodowych praw człowieka, z organizacjami międzynarodowymi, organizacjami pozarządowymi i indywidualnych adwokatów.

Kursy, moduły i treść zawiera ogólne wprowadzenie do systemów i dokumentów międzynarodowego prawa praw człowieka i przechodzi do serii specjalistycznych modułów i kursów w takich dziedzinach jak prawo praw mniejszości, praw człowieka regionalnych systemów takich jak Europejskiej Konwencji człowieka prawa, postępowanie karne przez międzynarodowe trybunały łamania praw człowieka, równości płci i praw dzieci, uchodźców i osób ubiegających się o azyl i międzynarodowego prawa humanitarnego.

Program kładzie nacisk na komunikację, analizę i krytykę międzynarodowego prawa praw człowieka i systemów prawnych. Choć nacisk programu jest legalne akceptuje odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów z innych środowisk w przekonaniu, że sam się praw człowieka jest wielodyscyplinarny.

LL.M. w międzynarodowych praw człowieka Program Ustawa ma na celu budowanie specyficznych i ogólnych umiejętności w zakresie nowoczesnego systemu ochrony praw człowieka i wiedzy o filozofii i teorii, które go istotą. Kurs zapewnia studentom rekwizytów umożliwiające im przyczynienie się do rozwoju praw człowieka na całym świecie, zarówno w imieniu własnym, w związku z instytucji, które mają taką ostrość.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Dyplom z zakresu międzynarodowych praw człowieka i prawa humanitarnego
  • Frankfurt an der Oder, Niemcy
 • Certyfikat w zakresie międzynarodowych praw człowieka i prawa humanitarnego
  • Frankfurt an der Oder, Niemcy
 • Studia magisterskie z zakresu prawa sportowego, LLM
  • Madrid, Hiszpania
  • Online