Keystone logo
Center for International Legal Studies

Center for International Legal Studies

Center for International Legal Studies

Wstęp

Center for International Legal Studies - CILS / Centrum - jest instytutem badawczym, szkoleniowym i dydaktycznym o charakterze non-profit, ustanowionym i działającym jako społeczeństwo interesu publicznego na mocy prawa austriackiego. Jej międzynarodowa siedziba znajduje się w Salzburgu w Austrii od 1976 roku. Jej podstawowym celem jest promowanie i rozpowszechnianie wiedzy wśród członków międzynarodowej społeczności prawnej. CILS organizuje co roku kilka seminariów w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Afryce, Azji i na Bliskim Wschodzie. Te konferencje i spotkania uzyskały certyfikat CLE / CPD przyznany przez Law Society of England and Wales, Bar of the Netherlands, States of California, New York, Texas i inne stany oparte na zasadzie wzajemności. Center for International Legal Studies opracowało, koordynowało i opublikowało ponad 100 projektów badań prawnych od 1977 r. Prawie 5000 prawników na całym świecie zostało uznanych za ich wkład w projekty CILS. Ponad 300 zapisało się na Kongres Członków CILS. Inni cenieni naukowcy i praktycy popierają Centrum jako pełnoprawni i honorowi członkowie i członkowie stowarzyszeni. W ramach Międzynarodowego Programu Praktyk Prawnych Centrum młodzi prawnicy i studenci prawa kształcą się w kancelariach prawnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji i Afryce. Stażyści ci mogą również otrzymać zaliczenie w programach JD lub LLM swoich szkół prawniczych, a CILS utrzymuje również współpracę instytucjonalną z kilkoma szkołami prawnymi w tym celu. Dzięki programowi Visiting Professors Center centrum umożliwia doświadczonym praktykom odwiedzanie profesorów w instytucjach w Europie Wschodniej i byłych republikach radzieckich. Od czasu rozpoczęcia programu w 2006 r. Ponad 300 starszych prawników odbyło prawie 700 spotkań.

FDI2015xs

We współpracy z Uczelnią Łazarskiego w Warszawie, Lixin University Shanghai i Central European University Vienna, Centrum oferuje LLM w międzynarodowej praktyce handlowej dla absolwentów prawa i praktyków. LLM wymaga spełnienia 21 punktów w ciągu dwóch do trzech lat. Cykl I jest nauczany w Wiedniu w Austrii, cykl II jest nauczany w Szanghaju w Chinach, a cykl III w Warszawie. Mieszkanie dla cyklu I jest obowiązkowe. Sesje Cycle II i Cycle III są opcjonalne. Piętnaście kredytów jest dostępnych online. Center for International Legal Studies organizuje i założyło, wraz z SULS, PUSL, DIS i KCL, Międzynarodowy Konkurs Arbitrażowy Inwestycji Bezpośrednich Zagranicznych, najważniejszy konkurs arbitrażowy inwestor-państwo. Centrum administruje International Business Law Consortium, zrzeszeniem wybranych niezależnych kancelarii prawnych, pomagających sobie nawzajem w obsłudze swoich klientów na arenie międzynarodowej.

Center for International Legal Studies","author_url":"","source":"Center for International Legal Studies"}" />

137200_137156_LazarskiUniversityWarsaw.jpg

Center for International Legal Studies","author_url":"","source":"Center for International Legal Studies"}" />

137198_137158_BostonUniversityBoston.jpg

Stypendia Fundacji Yorkhill

Prezent od t he Yorkhill Foundation umożliwia CILS Benefactors do funduszu dwa stypendia w pełnym wymiarze studia, każdy o wartości US $ 13860, do udziału w LL.M. w międzynarodowym programie praktyki handlowej, począwszy od roku 2021. Kandydaci powinni złożyć Vita curriculum towarzystwie dwóch listów referencyjnych oraz oświadczenie ustawiania się, dlaczego c ompletion z LL.M. będzie mieć wartość nie tylko wnioskodawcy, ale również społeczności prawne A wnioskodawcy nd społeczeństwo t duża. Termin składania wniosku o stypendium Yorkhill Fundacji jest 15 stycznia 2021.

Stypendia CILS Benefactors Inc.

CILS Dobroczyńcy Inc jest zarejestrowaną organizacją charytatywną, że oferty finansowania dla studentów z wybranych krajów, którzy w przeciwnym razie nie może sobie pozwolić, aby uczestniczyć w LL.M. program. CILS Dobroczyńcy Inc. oferuje 20 stypendiów 50% czesnego rozpoczynającego się w roku 2021. Wnioski od wykwalifikowanych studentów ocenianego Najważniejsze jest kto pierwszy, ten lepszy. Termin składania wniosku o stypendium wynosi 50% na 30 dni przed rozpoczęciem sesji akademickiej. Po udzielenia stypendium będą nadal miały zastosowanie do wszystkich kredytów (mieszkaniowe, kształcenie na odległość, i staży) niezbędnych do ukończenia LL.M. w międzynarodowej praktyce handlowej . CILS Dobroczyńcy Inc. była liberalna w zapewnieniu finansowania. Bezpośrednie wnioski o dofinansowanie do Center for International Legal Studies po złożeniu LL.M. podanie.

Lokalizacje

 • Warsaw

  Warsaw, Polska

  • Shanghai

   Shanghai Lixin University of Accounting and Finance, , Shanghai

   • Vienna

    Quellenstraße 51, 1100, Vienna

    pytania