Keystone logo
Carl Albert State College

Carl Albert State College

Carl Albert State College

Wstęp

Tutaj oferujemy uczniom światowej klasy edukację w przystępnej cenie. Carl Albert State College został uznany za najlepszą szkołę społeczną w Oklahomie; obecnie zajmuje 11 miejsce w kraju pod względem liczby absolwentów szkół wyższych; i oferujemy najbardziej przystępne czesne i opłaty w regionie. Nasz główny kampus znajduje się w Poteau, z oddziałem w Sallisaw i oferujemy programy 8 stopni i 3 certyfikaty całkowicie online.

Kampus Poteau oferuje możliwości zamieszkania dla studentów, którzy chcą mieć pełne doświadczenie w college'u i uczestniczyć w wielu klubach kampusowych, zajęciach i różnych grach stacjonarnych. Jeśli nie bierzesz udziału w popołudniowym spotkaniu klubowym, nie grasz w siatkówkę na kursie rekreacyjnym lub nie masz kilku dodatkowych godzin nauki w Centrum zasobów edukacyjnych - są szanse, że po południu możesz złapać mecz wikingów w kompleksie sportowym. Lekkoatletyka Viking obejmuje baseball, softball, biegówki mężczyzn i kobiet oraz zespoły e-sportowe.

Carl Albert State College jest domem dla osób ze wszystkich środowisk. Dla każdego ucznia Carl Albert State College , w tym dla osoby dorosłej pracującej z innymi zobowiązaniami - oferujemy kursy dzienne, wieczorowe i online, dopasowane do Twojego napiętego harmonogramu. Niezależnie od tego, czy planujesz mieszkać na kampusie, dojeżdżać do pracy, czy zdobywać dyplom online - Carl Albert State College zaspokaja potrzeby studentów w wydajny, skuteczny i ekonomiczny sposób. Zapewniamy doskonałe możliwości edukacyjne studentom, niezależnie od tego, czy chcą od razu po ukończeniu studiów rozpocząć pracę, czy planują przenieść się w celu dalszej kariery edukacyjnej.

Lokalizacje

  • Poteau

    South McKenna Street,1507, 74953, Poteau

    pytania