Keystone logo
Brooklyn Law School Program prawny angielski
Brooklyn Law School

Program prawny angielski

New York, Stany Zjednoczone

0 Weeks

Request teaching languages

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

* dla trzytygodniowego kursu; 1,250 dolarów za tygodniowy kurs.

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Program prawny angielski


Nowy prawna Language Institute Brooklyn Law School powstała w uznaniu, że globalizacji wspólnota prawna prowadzi działalność w wielu językach i wymaga zrozumienia różnych kultur prawnych. Programy edukacyjne Instytutu zaprezentują możliwości prawników i studentów z zagranicy, aby wyostrzyć swoje opanowanie języka amerykańskiego dyskursu prawnego. To również daje studentom możliwość studiowania kultury prawnej i język innych krajów.


Instytut rozpocznie działalność edukacyjną z intensywnym programem prawna języku angielskim, które mają być oferowane każdemu lipca (patrz poniżej). W niedalekiej przyszłości, Instytut będzie rozszerzać swoją działalność obejmuje kursy dla amerykańskich i zagranicznych prawników w terminologii prawnej i koncepcji innych językach prawnych, w tym niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski i chiński. Kursy te będą otwarte dla studentów BLS i do członków wspólnot prawnych i biznesowych, którzy są zainteresowani doskonalą swoje umiejętności w zakresie języka i prawa innych kultur prawnych.


Instytut - częścią słynnego Centrum Prawa, język i Cognition - także organizację konferencji w partnerstwie z języka i prawa ośrodków z zagranicy, ustanowienie go jako światowego lidera w rozwiązywaniu problemów prawnych w wielu językach.


Lipiec Intensive English Program prawna


Odpowiadając na potrzeby edukacyjne i wymagania wielu wnioskodawców LL.M. Programy dla zagranicznych wyszkolonych prawników, którzy są zainteresowani studiowaniem prawa w Stanach Zjednoczonych, Brooklyn Law School wprowadza dwa kursy letnie w języku angielskim prawnej. Nawet ci uczniowie z bardzo wysoką ocenę TOEFL korzystają z dedykowanego zanurzeniu w języku prawnym przed rozpoczęciem ich studia prawa amerykańskiego. To intensywne szkolenie w języku - albo w trakcie tygodniowego lub trzytygodniowego kursu - daje studentom przewagę w swoich studiów prawniczych w Stanach Zjednoczonych.


Choć przewidujemy, że większość studentów będzie prawników zagranicznych wyszkolonych uczestniczących w USA LL.M. programy, które rozpocznie się w sierpniu, oba kursy są otwarte dla studentów i praktyków z odpowiedniej biegłości w języku angielskim, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w języku prawnym.


Program nauczania i Wydział


Uczestnicy ustawić indywidualne cele na początku kursu i będzie wyposażony w ocenie postępów na zakończenie. Główne obszary objęte są:

  • słuchanie i mówienie: telefon, negocjacje, spotkania i umiejętności rozmowy, komunikacji z klientem, prezentacje formalnych i nieformalnych;
  • pisanie prawna: Umowa redakcyjne; liter; pisanie streszczeń prawnych; proroczy i przekonujące, oraz,
  • umiejętności czytania i analizy: kontrakt i interpretacji ustawowych; słownictwo prawnej; amerykański system prawny, oraz dziedziny prawa.


Dla uczestników z ograniczonym czasie, tygodniowe intensywne wersja oczywiście będzie oferowana. Zawartość będzie koncentrować się na tych samych obszarach, jak wspomniano powyżej.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Licencjat ze Święta Dziękczynienia i konsumpcji w Turcji
  • Siedlęcin, Polska
  • Mała Kamienica, Polska
  • + 3 jeszcze
 • LLB English and French Law (Licence)
  • Colchester, Wielka Brytania