Keystone logo
Brooklyn Law School LL.M in Business Law
Brooklyn Law School

LL.M in Business Law

New York, Stany Zjednoczone

0 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

* za godzinę kredytu

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

LL.M in Business Law

Żyj i ucz się na Brooklynie, stale rozwijającym się międzynarodowym ośrodku kultury i innowacji. Brooklyn Law School znajduje się zaledwie kilka minut od Wall Street, epicentrum międzynarodowych finansów i Silicon Alley, centrum start-upów technologicznych. Zanurz się w świecie nauki, w którym LL.M. studenci rosną zarówno zawodowo, jak i osobiście.

Znajdująca się zaledwie kilka minut od Wall Street, epicentrum międzynarodowych finansów, Brooklyn Law School jest idealnym miejscem do badania ewolucji praktyki biznesowej. Nasz uznany wydział prawa gospodarczego obejmuje zarówno długoletnich członków z głębokimi korzeniami w środowisku prawa gospodarczego, jak i genialnych młodych naukowców w czołówce dyscypliny. Nasze kursy podstawowe zapewniają gruntowne oparcie w sposobie, w jaki prawo reguluje organizacje, od małych przedsiębiorstw i firm prywatnych po duże przedsiębiorstwa z wieloma spółkami zależnymi i stowarzyszonymi. Szereg zaawansowanych ofert kursów, w tym seminaria i kursy specjalistyczne, zapewnia uczniom głębsze zagłębienie się w konkretne obszary.

Nasze Dennis J. Block Center for International Business Law, obecnie w trzeciej dekadzie, sponsoruje różnorodne wydarzenia dotyczące współczesnych międzynarodowych problemów biznesowych i przyciąga wpływowych naukowców i praktyków do Law School. Ponadto nowe Centrum Badań Prawa i Regulacji Biznesowych łączy istniejące zróżnicowane programy prawa handlowego i prawa handlowego Szkoły Prawniczej, zapewniając forum dla stypendiów, które oferuje nowe perspektywy i rozwiązania dla rzeczywistego prawa gospodarczego i kwestii regulacyjnych.

119067_119064_117857_brooklawllm.png

LL.M. studenci w Brooklyn Law School mają możliwość skoncentrowania się na kursach z zakresu ogólnego prawa amerykańskiego, prawa gospodarczego, prawa własności intelektualnej lub prawa uchodźczego i imigracyjnego. The LL.M. Program nauczania zapewnia prawnikom wyszkolonym za granicą wiedzę niezbędną do opanowania dyskursu prawnego Stanów Zjednoczonych i podniesienia ich umiejętności w praktyce w krajach ojczystych. Nasz LL.M. Program spełnia ponadto wymagania do przystąpienia do egzaminu adwokackiego stanu Nowy Jork. Jako licencjonowany prawnik w wielu jurysdykcjach będziesz globalnym prawnikiem XXI wieku.

Z naszym innowacyjnym LL.M. Program wspierany przez ponad stulecie doskonałości, spełniamy wymagania nowego świata prawa.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Doktorat w prawie gospodarczym
  • Île-de-France, Francja
 • Międzynarodowe prawo handlowe i biznesowe LLM
  • Belfast, Wielka Brytania
 • LLM Corporate Governance Grad:CG — w niepełnym wymiarze godzin
  • Manchester, Wielka Brytania
  • London, Wielka Brytania
  • + 1 jeszcze