Keystone logo
Brickfields Asia College LLB (z wyróżnieniem) stopień transferu brytyjski uniwersytet
Brickfields Asia College

LLB (z wyróżnieniem) stopień transferu brytyjski uniwersytet

Request duration

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

* Konkurencyjne opłaty za naukę (stypendia)

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

BAC oferuje bardzo popularny brytyjski program transferu Degree (prawo), gdzie studenci mają możliwość wypełnienia w 1 + 2 (1 rok w BAC i 2 lata w Wielkiej Brytanii partnera University) lub 2 + 1 (2 lata w BAC i 1 rok na Uniwersytecie UK) partnera w zależności od ich preferencji i wysłać w regionie 600 do 700 uczniów w roku do ukończenia ostatniego roku w Wielkiej Brytanii. Niewiele, jeśli wszelkie inne instytucje zapewniają studentom wybór dostępu do tak dużej liczby uczelni, aby prowadzić ich ostatniego roku i najlepszy z wszystkich studentów otrzyma dyplom uznany UK kwalifikacyjnej.

Po pomyślnym zakończeniu programu, uczniowie będą przyznawane uznanych międzynarodowo LLB (z wyróżnieniem) stopień od wybranej brytyjskiej uczelni partnerskiej. Studenci mogą wybrać jeden z wielu oferowanych przez stopni zakresie najlepszych uniwersytetów wycięcie takich jak uniwersytetach w Reading, Cardiff, Aberystwyth, Northumbrii, Liverpool, Sheffield, Hull i Hertfordshire.

PL Program transferu Stopień BAC (ustawa) jest w pełni akredytowany przez malezyjskiego Agencji kwalifikacji (MQA) i Wielkiej Brytanii Wspólnego Akademickiego Stage Zarządu (JASB). Studenci kończący studia z dyplomem z uczelni partnerskiej będzie zatem przyznać statusu UK kwalifikacyjna, dzięki czemu kwalifikują się do Bar Szkolenia Zawodowego (BPTC Course). Osoby zamierzające prawem praktyki z tym stopniu co można rozpocząć albo w BPTC w Wielkiej Brytanii lub certyfikatu w praktyce prawnej (CLP) w Malezji (jeśli Malezji czy Malezji zamieszkania) lub równoważnej kwalifikacji w ich własnym kraju.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Międzynarodowe prawo handlowe LLM
    • Bradford, Wielka Brytania
  • Prawo LLB
    • Hull, Wielka Brytania
  • LLM magister prawa (ogólnie) — w niepełnym wymiarze godzin
    • Online United Kingdom