Keystone logo
Brickfields Asia College

Brickfields Asia College

Brickfields Asia College

Wstęp

Od 1991 roku, Brickfields Asia College (BAC) stała się najszybszym i najmądrzejszy sposób Law & Business UK stopni. Po wysłaniu ponad 6500 absolwentów prawa w praktyce, uczelnia stworzyła doskonałą reputację jako dostawca wysokiej jakości kształcenia. Jej absolwentami są bardzo poszukiwane przez lokalnych i międzynarodowych firm, zarówno w sektorze publicznym i prywatnym.

BAC ma obecnie partnerstw i powiązań z ponad 20 uczelni zagranicznych (głównie w Wielkiej Brytanii) i organizacji zawodowych, oferując swoim studentom dostęp do prawa ponad 70 światowej klasy i stopni biznesowych i kwalifikacji zawodowych, które można wykonać na miejscu lub za granicą.

BAC wyprodukował ponad 200 światowych i krajowych Top studentów, Book Prize Winners, 1st Class i 2. cholewkami w ciągu ostatnich dwóch lat sam. Sukces studentów prezentuje zaangażowanie Bac w dostarczanie niezwykłe doświadczenie edukacyjne. W uznaniu tego, BAC otrzymał Marka Laureat najlepszych marek w Edukacji Prawnej w 2012 i Nagroda Uznanie MŚP 2013 dla dodatku Service Excellence.

Sławy wykładowców BAC wysoko wykwalifikowanych naukowców i doświadczonych praktyków stanowią podstawę do sukcesu w realizacji BAC najlepiej dla swoich studentów. Wraz z metodycznie badanych i przygotowanych materiałów dydaktycznych, e-learning portal daje wsparcie dookoła zegara, aby umożliwić każdemu uczniowi realizować swój prawdziwy potencjał.

BAC jest zobowiązana do dokonywania doświadczenie edukacyjne każdego studenta w uczelni przyjemne, satysfakcjonujące i udane jeden zwiększając jednocześnie swoje kwalifikacje, aby zapewnić ich przyszłego sukcesu. BAC oczekuje na przyjęcie uczniów, aby ich doświadczenie edukacyjne na studiach przyjemne, satysfakcjonujące i udane.

Lokalizacje

  • Shah Alam

    Jalan Utara, Section 14, , 46200, Shah Alam

  • Kuala Lumpur

    Jalan Tun Sambanthan 68-2 , 50470 , Kuala Lumpur

    pytania