Keystone logo
© BIMM University
Aston University Online

Aston University Online

Aston University Online

Wstęp

Aston Online aspiruje do bycia wiodącym miejscem edukacji online w Wielkiej Brytanii, umożliwiając globalnej społeczności uczniów odniesienie sukcesu w pracy i życiu dzięki elastycznemu, skoncentrowanemu na studentach doświadczeniu edukacyjnemu.

Nasze portfolio programów w zakresie nauki, technologii i przedsiębiorczości zwiększy szanse na zatrudnienie i mobilność społeczną poprzez zajęcie się wysoce poszukiwanymi miejscami pracy i lukami w umiejętnościach na poziomie lokalnym, krajowym i globalnym.

Dzięki innowacyjnej pedagogice i najnowocześniejszej technologii Aston Online przygotuje absolwentów na całym świecie z umiejętnościami przywódczymi, zarządzania i przedsiębiorczości dla gospodarki cyfrowej.

Poznaj różnorodne programy dostosowane do potrzeb globalnych uczniów. Skorzystaj z elastycznej nauki online, wykładowców-ekspertów i edukacji zaprojektowanej tak, aby odzwierciedlała wymagania problemów "prawdziwego świata".

Znaleźliśmy się na krótkiej liście nominowanych do tytułu Business School of the Year w konkursie Times Higher Education Awards 2023.

Aston University jest uniwersytetem roku, który zajął drugie miejsce pod względem zatrudnienia absolwentów w The Times and Sunday Times University Guide 2024.

Aston Business School jest częścią elitarnej grupy globalnych szkół biznesu, które posiadają złoty standard "potrójnej korony" akredytacji AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business), AMBA (Association of MBAs) i EQUIS (EFMD Quality Improvement System).

Uniwersytet Aston otrzymał potrójne złoto za programy studiów licencjackich - najwyższą możliwą ocenę w ramach Teaching Excellence Framework (TEF).

Stopnie naukowe Aston Online

Dzięki studiom online na Aston University możesz studiować w dowolnym miejscu na świecie, we własnym tempie i otrzymywać dedykowane wsparcie przez cały czas. Zaprojektowane z myślą o elastyczności, są idealne dla tych, którzy chcą studiować w czasie pracy i zobowiązań życiowych.

Będziesz częścią tętniącej życiem społeczności edukacyjnej online, do której dołączą studenci z całego świata. Dzięki naszym platformom cyfrowym możesz uzyskać pomoc od doświadczonych nauczycieli, gdy jej potrzebujesz, uzyskać dostęp do materiałów edukacyjnych i otrzymać połączenie wykładów, wydarzeń na żywo i interakcji online z rówieśnikami i personelem.

Rekrutacja

**Równoważny dyplom zagraniczny uznawany przez Uniwersytet Aston**

Wymagania wstępne na studia licencjackie są zazwyczaj:

- BBB (oferta standardowa)

- BBC (z minimalną oceną B z EPQ lub Core Maths)

- BBC (oferta kontekstowa)

Wymagania wstępne na studia podyplomowe są zazwyczaj:

- Dyplom brytyjski 2:2 (niższa druga klasa z wyróżnieniem) lub jego międzynarodowy odpowiednik

* Podczas rekrutacji sprawdzana jest znajomość języka angielskiego. Jeśli będziemy potrzebować dowodu Twojej znajomości języka angielskiego, możemy poprosić Cię o przystąpienie do jednego z uznawanych testów, takich jak IELTS.

How to Apply

Nasze zaangażowanie w ułatwianie procesu studiowania znajduje odzwierciedlenie w usprawnieniu i przyspieszeniu

proces aplikacji.

Krok 1: Porozmawiaj z doradcą ds. rekrutacji studentów

Nasz kompetentny zespół pomoże Ci przejść przez proces aplikowania i odpowie na wszelkie pytania dotyczące obciążenia studiami, szczegółów równoważnych kwalifikacji w Twoim kraju, opłat lub sposobu działania studiów online. Zadzwoń: +44 (0) 121 824 6374

Krok 2: Dostarcz dokumenty

Doradzimy Ci w sprawie dokumentów, które musisz dostarczyć w celu rozpatrzenia aplikacji, takich jak wcześniejsze nagrody kwalifikacyjne lub aktualne CV. Dla ułatwienia dokumenty można przesłać e-mailem bezpośrednio do dedykowanego doradcy.

Krok 3: Dowiedz się, czy masz miejsce

Wypełnimy Twój wniosek i podejmiemy decyzję na podstawie kryteriów wpisu. Wnioskodawcy mogą

zazwyczaj oczekują decyzji w ciągu trzech dni roboczych.

Krok 4: Zaakceptuj swoją ofertę

Wybrani kandydaci otrzymają oficjalny list ofertowy zawierający informacje przed zawarciem umowy.

Informacje te umożliwiają kandydatom podjęcie świadomej decyzji o przyjęciu oferty studiowania u nas.

Krok 5: Zabezpiecz swoje miejsce

Aby zapewnić sobie miejsce w programie, należy wpłacić zadatek, który zostanie odliczony od całkowitej kwoty czesnego.

Stypendia i Finansowanie

We offer a range of scholarships to ensure that anyone qualified to come to Aston University can do so, regardless of their financial circumstances. We are committed to supporting the most talented and hardworking students to achieve their potential through schemes that help lower tuition and living costs. Scholarships awarded by Aston are discounted from your tuition fees.

Scholarships for UK students are listed below:

 • Aston Achievement / Vice Chancellor's Achievement Scholarship
 • Aston Forward Scholarships
 • Aston Support Scholarship
 • Aston Mature Adult Learners Scholarship
 • Aston Aspiration Scholarship
 • Aston Extra Scholarship
 • Aston Placement Scholarship
 • The Ernest Edward Scholarships for Asylum Seekers
 • Mercedes HPP Scholarships
 • MSc Motorsport Scholarship Programme
 • MSc Applied Artificial Intelligence Scholarship

Rankingi

Potrójne złoto:

Uniwersytet Aston otrzymał potrójne złoto – najwyższą możliwą ocenę w ramach Teaching Excellence Framework (TEF) 2023.

Teaching Excellence Framework (TEF) to ogólnokrajowy program prowadzony przez Biuro ds. Studentów (OfS). Ocenia i ocenia uniwersytety i uczelnie pod kątem doskonałości wykraczającej poza zestaw minimalnych wymagań dotyczących jakości i standardów akademickich. Uniwersytet Aston uzyskał najlepszą możliwą ocenę TEF – złotą ogólną i złotą w obu kluczowych aspektach: doświadczenia studentów i wyników studentów.

Drugie miejsce w kategorii Zatrudnienie Absolwenta:

Uniwersytet Aston zdobył drugie miejsce w rankingu Uniwersytetu Roku w kategorii Zatrudnienie Absolwentów według dzienników „The Times” i „Sunday Times University Guide 2024”. Według czasopism „Times” i „Sunday Times Good University Guide” Uniwersytet Aston znajduje się obecnie na 38. miejscu w kraju, co oznacza poprawę o siedem miejsc w porównaniu z rokiem 2023. Uniwersytet znajduje się na 18. miejscu pod względem perspektyw absolwentów i 22. pod względem wskaźnika kontynuacji.

25 najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii:

Uniwersytet Aston zajmuje 25. miejsce w Wielkiej Brytanii w rankingu Guardian University Guide z 2024 r.

Wśród najlepszych na świecie dla biznesu i zarządzania:

Aston University has risen to 66th place in the world (and into the top 10 in the UK) in the 2024 QS World Rankings by Subject for Business and Management Studies.

Doskonałe zarobki po ukończeniu studiów:

Według nowych danych opublikowanych przez Departament Edukacji, absolwenci Uniwersytetu Aston należą do najlepiej zarabiających w kraju pięć lat po ukończeniu studiów.

Dane Longitudinal Education Outcomes (LEO) z 2022 r. pokazują, że zatrudnieni absolwenci Uniwersytetu Aston zajmują 16. miejsce pod względem mediany całkowitego wynagrodzenia pięć lat po ukończeniu studiów i wynoszą 33 400 funtów.

Najlepsze 30% instytucji światowych:

Uniwersytet Aston zajmuje 446. miejsce w rankingu QS World University Ranking 2024, co plasuje go w 30% najlepszych instytucji światowych i 46. miejscu w kraju.

Do najważniejszych wyróżnień na przestrzeni ostatnich kilku lat należą:

Uniwersytet Roku 2020 (The Guardian)

Wybitny Uniwersytet Przedsiębiorczości, 2020 (Nagrody Times Higher Education Awards)

Złota nagroda Athena SWAN za wpływ na równość płci

Akredytacje

Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

Lokalizacje

 • Birmingham

  Aston Street, B4 7ET, Birmingham

pytania