Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
American University Washington College of Law

American University Washington College of Law

American University Washington College of Law

Wstęp

American University Washington College of Law została założona w 1896 roku przez Ellen Spencer Mussey i Emmę Gillett w czasie, gdy kobiety były w znacznym stopniu wykluczone z zawodu prawnika. Dzięki internetowemu programowi studiów magisterskich College of Law szanuje dziedzictwo założycieli, zapewniając wysokiej jakości edukację prawną, która umożliwia profesjonalistom wykorzystywanie ich legalnej sprawności do przekazywania swojej społeczności.

Program jest przeznaczony dla osób niebędących prawnikami, które mogłyby skorzystać z podstawowego szkolenia prawniczego, ale nie chcą być praktykującymi adwokatami. Uczniowie uczestniczą w kursach online na żywo, gdzie współpracują z wydziałami i uczą się procedur prawnych i koncepcji, które mogą zwiększyć ich zdolność do wykonywania swojej pracy. Program koncentruje się na zagadnieniach prawnych, takich jak zgodność, prawo opieki zdrowotnej, prawo cybernetyczne i prawo gospodarcze, aby pomóc w przygotowaniu studentów do stosowania umiejętności prawnych w różnych branżach.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Washington

    Nebraska Avenue Northwest,4300, 20016, Washington

pytania