Keystone logo
American University LL.M. w zakresie międzynarodowych praw człowieka i prawa humanitarnego
American University

LL.M. w zakresie międzynarodowych praw człowieka i prawa humanitarnego

Washington, Stany Zjednoczone

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 43 116 / per semester *

W kampusie

* $43,116 (pełny etat) lub $30,433 (niepełny etat)

Wstęp

Międzynarodowy Program Prawa American University Washington College of Law (AUWCL) jest w rankingu #6 wśród wszystkich szkół prawniczych w kraju według 2021 U.S. News & World Report!

W 2015 roku LL.M. w Prawach Człowieka i Prawie Humanitarnym (HRHL LL.M.) był pierwszym hybrydowym programem tego rodzaju, oferującym wirtualne i rezydencjalne kursy w Waszyngtonie. Jest to również pierwszy uznany przez ABA program LL.M. w USA dostępny w języku hiszpańskim. HRHL LL.M. jednoznacznie odpowiada na potrzebę specjalistycznego szkolenia w zakresie międzynarodowego prawa praw człowieka. Studenci integrują praktyczną wiedzę od najlepszych ekspertów w dziedzinie praw człowieka, jednocześnie pielęgnując swoje kariery zawodowe, pozycjonując HRHL LL.M. jako jedną z najlepszych instytucji w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. LL.M. gromadzi prestiżową grupę AUWCL i międzynarodowego wydziału, w tym ponad 40 światowej sławy ekspertów. Ci eksperci wnoszą swoje dogłębne doświadczenie jako prezesi i sędziowie sądów międzynarodowych i regionalnych, byli przewodniczący Międzyamerykańskiej Komisji Praw Człowieka, specjalni sprawozdawcy ONZ, członkowie komisji praw człowieka ONZ i liderzy organizacji społeczeństwa obywatelskiego.

Dzisiaj, HRHL LL.M. oferuje trzy różne sposoby ukończenia programu: w rezydencji, hybrydowy i online. Naszym celem jest spotkanie studentów tam, gdzie są, co pozwala zarówno na elastyczność, jak i jakość edukacji.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

O szkole

pytania