Keystone logo
American University

American University

American University

Wstęp

American University wykorzystuje moc i cel stypendium, nauki i społeczności, aby wpłynąć na nasz zmieniający się świat. Od zrównoważonego rozwoju, przez sprawiedliwość społeczną, po nauki ścisłe - wykładowcy, studenci, pracownicy i absolwenci UA są twórcami zmian.

Założona w 1893 roku, American University jest wybitną, prywatną instytucją znajdującą się w stolicy narodu - Waszyngtonie. Z konkurencyjnie silnym interdyscyplinarnym naciskiem, programami akademickimi opartymi na polityce i wpływowymi działaczami studenckimi i absolwentami, AU oferuje ponad 135 programów studiów magisterskich, z siedmiu szkół.

Uniwersytet wystarczająco mały, aby pozwolić ci poczuć się zauważonym i wystarczająco duży, aby przyciągnąć historyczne postacie do kampusu, aby zaangażować naszą społeczność w ważne sprawy. American University jest znany z przygotowania pokoleń uczonych, którzy idą dalej, aby stać się krajowymi i międzynarodowymi liderami publicznymi i agentami zmian w całej naszej globalnej społeczności.

Misja

Aby rozwijać wiedzę, wspierać ciekawość intelektualną, budować społeczność i wzmacniać życie w celu, służby i przywództwa.

Wizja

American University to wiodący uniwersytet badawczy skoncentrowany na studentach, gdzie pasjonaci, odważni liderzy, zaangażowani naukowcy, innowatorzy i aktywni obywatele uwalniają moc wspólnego odkrywania. Współpracujemy z kluczowymi organizacjami w Waszyngtonie, regionie i na całym świecie, aby poprawić kondycję ludzką, uczyć się z szerokiego wachlarza doświadczeń i praktyk, tworzyć znaczące zmiany i zajmować się obecnymi i pojawiającymi się wyzwaniami społecznymi.

Funkcje kampusu

  Rekrutacja

  Studenci zagraniczni

  Znajomość języka angielskiego

  Lokalizacje

  • Washington

   4400 Massachusetts Avenue, NW, 20016, Washington

  • Constitution Ave NW & 9th St NW

   4400 Massachusetts Avenue NW, DC 20016, Constitution Ave NW & 9th St NW

  pytania