Keystone logo

2 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia prawnicze Studia z zakresu prawa administracyjnego 2024

Filtry

Filtry

  • Studia doktoranckie (PhD)
  • Studia prawnicze
  • Studia z zakresu prawa administracyjnego
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (2)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia prawnicze Studia z zakresu prawa administracyjnego

Doktor filozofii może skupić się na prawie każdym temacie z różnych dziedzin akademickich. Ph.D. służy jako najwyższa nagroda akademicka dostępna na wielu uniwersytetach na całym świecie. Czas trwania tego programu może się znacznie różnić, dlatego może zająć naukowcom od trzech do sześciu lat.

Co to jest Ph.D. w Studiach Prawa Administracyjnego? Ten poziom doktoratu analizuje wpływ ekonomii na dziedzinę prawa. Od studentów można oczekiwać udziału w wykładach, dyskusjach, projektach badawczych i rozprawach przez cały okres studiów. Dokładne kursy wymagane do ukończenia studiów są często różne na każdej uczelni, ale mogą być podobne do konserwatywnej krytyki prawa administracyjnego, międzynarodowego arbitrażu handlowego, prawa dyskryminacji w zakresie zatrudnienia, bankructwa, organizacji biznesowych i opodatkowania przedsiębiorstw.

Uczestnicy zdobywają wiele umiejętności i wiele wiedzy dzięki temu programowi studiów, który może im pomóc w udanej karierze i życiu osobistym. Na przykład uczniowie mogą poprawić swoje umiejętności rozwiązywania problemów, krytycznego myślenia i organizacji. Wszystkie te umiejętności współdziałają, aby uczynić osobę odnoszącą sukcesy profesjonalistką.

Koszt doktora stopień może się znacznie różnić w zależności od szkoły, programu i czasu trwania. Niektóre uniwersytety mogą mieć nieco inne czesne każdego roku. Najlepszym sposobem, aby kandydaci dowiedzieli się więcej, jest bezpośredni kontakt ze szkołą.

Jaki rodzaj kariery może mieć osoba z doktoratem? w ustawie administracyjnej oczekuje się? Po ukończeniu studiów istnieje wiele potencjalnych możliwości kariery. W niektórych przypadkach możliwości danej osoby mogą być podyktowane wcześniejszymi doświadczeniami i inną edukacją. Niektórzy absolwenci stają się profesorami prawa, prawnikami, radcami prawnymi, stałymi specjalistami w dziedzinie edukacji prawnej, dziennikarzami prawnymi i sędziami. Chociaż istnieje wiele możliwości w dziedzinie prawa, niektórzy uczeni mogą korzystać z tej edukacji, aby rozpocząć pracę w korporacjach, rządowych lub organizacjach non-profit.

Możesz być w stanie zapisać się na doktorat program na uniwersytetach na całym świecie. Aby dowiedzieć się więcej o swoich opcjach online i na kampusie, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.