Keystone logo
Szkoła prawnicza

Znajdź program LLM

Co chcesz studiować?
Gdzie chcesz studiować?

An LLM, lub Master of Laws, jest stopniem przyznawanym osobom posiadającym już profesjonalny stopień prawniczy, które ukończyły zaawansowaną edukację i badania w określonej dziedzinie prawa. Prawnicy mogą zdecydować się na programy LLM, aby zdobyć wiedzę specjalistyczną w konkretnym sektorze, w celu rozwoju kariery i budowania sieci zawodowej.

Niektóre przykłady programów LLM są w sektorach prawa, takich jak technologie informacyjne, prawo podatkowe, usługi finansowe, prawo międzynarodowe, prawo ochrony środowiska i prawo handlowe. Niektóre uczelnie umożliwiają również studentom opracowanie własnych specjalistycznych programów LLM, specyficznych dla ich zainteresowań zawodowych. Programy LLM zazwyczaj zajmują minimum jeden rok, aby zakończyć i podczas gdy niektóre programy składają się głównie z badań, inne wymagają również pracy kursowej. Od studentów programów LLM można oczekiwać ukończenia pracy dyplomowej w celu uzyskania stopnia.

Różnorodność różnych programów LLM może być przytłaczająca - nie pozwól, aby to Cię powstrzymało! Rozpocznij swoje poszukiwania, patrząc na najbardziej popularne programy LLM wymienione poniżej.

Nowo dodane programy