Keystone logo
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Nauka Prawo w Zjednoczone Emiraty Arabskie 2024

Ucz się w Zjednoczone Emiraty Arabskie

Jaki jest stopień Prawo w Zjednoczonych Emiratach Arabskich? Osoby, które chcą pracować w tym obszarze będą musiały uzyskać odpowiednie wykształcenie, aby to zrobić. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich, początkowy poziom jest licencjat 's. Istnieje wiele dostępnych programów Master 's, a także studia doktoranckie. Obszar stopni 's prawa są bardzo wysokiej jakości i podobnie jak te znajdujące się w zachodnich obszarach, takich jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Kanada. Dostępne dla osób, które chcą dążyć do tego poziomu kształcenia. Prawo Szkolnictwa Wyższego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wybór każdej szkole wymaga uwzględnienia możliwości obecne są rozbudowane opcje studiów. Kraj oferuje szeroki wachlarz szkół prawniczych. Niektóre z nich oferują bardzo wyspecjalizowany obszar studiów. Inne są mniej precyzyjne. Istnieje pewna konkurencja o miejsce i najcenniejsze szkół w dziedzinie prawa.Jednak nie wydaje się być otwory dostępne w każdym roku dla tych, którzy są dobrze wykwalifikowani z wysokich ocen z poprzednich studiów. Dotyczy to również studentów zagranicznych. Studenci mają tendencję uczyć się w jednym lub więcej różnych działów prawa. To jest w podziale na uczelni, ale zwykle obejmują dział prawa prywatnego, dział dla szariatu i studiów islamskich oraz wydział prawa prywatnego. Większość studentów będzie zapisać w obszarze są one najbardziej narażone na praktyki w po opuszczeniu szkoły. Po studiach przez cztery do sześciu lat, w zależności od obszaru ostrości, studenci są w stanie podjąć egzamin licencyjny stowarzyszenia prawników. Jest to bardzo trudny test i wielu studentów nie zabić czas początkowy. Egzamin jest wymóg, aby jednostki wypełnić, aby umożliwić im dopuszczenie do Izby Adwokackiej. Jest to wymóg dla osób, które chcą praktykować prawo w tej dziedzinie.Zagraniczni studenci często zadowoleniem studiować w wielu uczelniach znajdujących się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jednak ta zaczyna się od wniosku ze szkołą wyboru początkowo. Następnie uczeń jest w stanie uzyskać niezbędne dokumenty podróży. Po ukończeniu szkoły, wielu studentów będzie spędzać czas pracy w polu poprzez programy praktyk zawodowych. To zapewnia im wiedzę z dziedziny oraz pozwala studentowi zdobyć istotną wgląd w procesy. Najczęściej są możliwości dla studentów, w tym dobrze wyszkolonych i dedykowanych studentów międzynarodowych, aby znaleźć stanowiska w firmach prawniczych i poprzez różne stanowiska wyznaczonych przez sąd. Choć trudne, proces stawania się z prawnikiem tutaj może być bardzo satysfakcjonujące.

Zmień walutę

Podstawowy miesięczny koszt utrzymania

 • Wynajem we wspólnym mieszkaniu

  673
 • Udział mediów

  53
 • Abonament internetowy

  91
 • Transport lokalny

  68

Przykładowy koszt stylu życia

 • Zestaw fastfood

  7
 • Bilet do kina

  11
 • Kufel lokalnego piwa

  9

O Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie to kraj położony w południowo-wschodniej części Półwyspu Arabskiego w Zatoce Perskiej. Jest blisko do Arabii Saudyjskiej, Iranie i Pakistanie. Kraj posiada zróżnicowaną makijaż kulturowego, w tym jeden, który jest podzielony przez różnych emiratów lub księstw, z których wszystkie są zupełnie inne etycznie. Znany jako jeden z najbogatszych części świata ze względu na zasoby ropy naftowej obecnych tam, obszar ten rozwija się pod względem potrzeb prawnych. Dla tych, którzy chcą studiować i uczyć się systemu prawnego tu, tam są często kluczowe ofert pracy dostępne. Co to ​​jest system prawa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich? System prawny w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, to taka, która opiera się na Konstytucji kraju. Są elementy w tej konstytucji dla większości potrzeb, w tym swobody komunikacji, religii, ruchu i opinii. Konstytucja jest utrzymana w mocy przez Sąd Federalny kraju 's Najwyższy. Istnieją sądy szariatu i sądy cywilne tu obecnych.Przepisy te regulują małżeństwa, rozwodu i opieki nad dzieckiem i wszystkie różnią się z jednego obszaru do drugiego.

Wymagania dotyczące wizy

Studenci, którzy chcą studiować w ZEA muszą ubiegać się o wizę studencką ZEA. Wizy studenckie są oferowane dla programów w pełnym wymiarze godzin. Istnieją wizy krótkoterminowe i długoterminowe.

Jakiej wizy potrzebujesz?

Nazwa wizy

Wiza studencka ZEA

Cena i waluta

Koszt pozwolenia na pobyt dla studenta zależy od sponsora (rodzica lub uczelni), jurysdykcji sponsora (w przypadku uczelni), tego, czy wnioskodawca znajduje się w ZEA czy poza nimi oraz czy wniosek jest rozpatrywany w trybie normalnym czy przyspieszonym.

Kto może ubiegać się o wizę?

Prawo Zjednoczonych Emiratów Arabskich wymaga, aby wszyscy studenci spoza kraju (z wyjątkiem obywateli GCC) otrzymali "Student Entry Permit", a następnie "Student Residence Visa" na czas trwania studiów. Kraje członkowskie GCC (Gulf Cooperation Council) to Bahrajn, Kuwejt, Oman, Katar, Arabia Saudyjska i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Gdzie można złożyć wniosek?

Uniwersytety w ZEA

Wiza studencka ZEA dla studentów międzynarodowych jest ułatwiona przez same uczelnie ZEA. Studenci mogą wysłać swoje dokumenty bezpośrednio do uczelni.

Witryna:

Jak złożyć wniosek?

Gdy uczelnia prześle Ci list z ofertą na program i zaakceptujesz go, zainicjuje proces aplikacji wizowej. Wiza studencka ZEA nie wymaga od studentów międzynarodowych stawienia się na osobną rozmowę wizową.

Chociaż proces dokumentacji może się różnić w zależności od uczelni, niektóre z powszechnie wymaganych dokumentów dla wizy studenckiej do ZEA to:

 • Kolorowa kopia paszportu ważna co najmniej od siedmiu miesięcy.
 • Kolorowe zdjęcie paszportowe
 • Wypełnione formularze uniwersyteckie
 • Kopia potwierdzenia opłaty za naukę i wizę
 • Wypełniona dokumentacja ubezpieczenia medycznego.

Kiedy należy złożyć wniosek?

Idealnie byłoby, gdyby proces wyrabiania wizy studenckiej rozpoczął się co najmniej 1-2 miesiące przed rozpoczęciem semestru, aby móc zająć się innymi aspektami listy kontrolnej wyjazdu. Przetworzenie wizy zajmuje zazwyczaj około 15-20 dni, jednak różni się to w zależności od uczelni. Studenci międzynarodowi mają również możliwość wyboru Express processing, który kosztuje więcej niż normalny processing. W ramach przetwarzania ekspresowego studenci mogą uzyskać wizę studencką ZEA w ciągu 10 dni.

Wizy studenckie ZEA są ważne przez okres 12 miesięcy. Międzynarodowi studenci muszą odnowić wizę studencką na koniec okresu 12 miesięcy, jeśli ich program jest dłuższy niż ten okres. Studenci zostaną obciążeni opłatą za odnowienie wizy i ubezpieczenie zdrowotne. Studenci międzynarodowi muszą złożyć dokumenty dotyczące odnowienia wizy co najmniej miesiąc przed datą wygaśnięcia wizy.

Czas przetwarzania

20 Days

Możliwości pracy

Międzynarodowi studenci w ZEA mogą podejmować pracę zarówno na terenie kampusu, jak i poza nim. Wymagane jest jednak na to pozwolenie ich uczelni. Jeśli studenci mają sponsora uniwersyteckiego, mogą zwrócić się do wydziału pracy ZEA, aby uzyskać pozwolenie na podjęcie pracy w niepełnym wymiarze godzin w ZEA.

Przybliżony koszt zezwolenia na pobyt studenta wynosi 2500 Dh, z wyłączeniem kaucji (jeśli dotyczy), opłat za otwarcie pliku (jeśli dotyczy), legalizacji dokumentów i tłumaczenia (jeśli jest wymagane). Dodatkowe opłaty w wysokości Dh500 za pozwolenie na pracę studencką będą miały zastosowanie.

Godzin na tydzień

0

Dlaczego potrzebujesz tego typu wizy?

Istnieją zazwyczaj trzy powody, dla których wiza studencka ZEA może zostać odrzucona:

 1. Urząd imigracyjny może odmówić wydania wizy.
 2. Rejestrator uniwersytetu może odrzucić wizę.
 3. Student może nie przejść testów medycznych (wymaganych w procesie ubiegania się o wizę studencką).