Keystone logo
Wielka Brytania

Nauka Prawo w Wielka Brytania 2024

Ucz się w Wielka Brytania

Prawo w Wielkiej Brytanii studia prawnicze Studia w Wielkiej Brytanii jest zwykle licencjat i zaczyna z Bachelor of Laws (LLB) lub dyplomu prawa. Po zakończeniu tych, którzy chcą praktykować prawo musi podjąć Legal Practice Course. To jest po szkoleniu w pracy w kancelarii prawniczej swojego wyboru. Zarabianie Prawo Stopień w Wielkiej Brytanii Ponieważ stopień prawo jest uważane za licencjat w Wielkiej Brytanii, to ma mniej przesłanek niż studia prawnicze w innym kraju. Aby studiować prawo tutaj, po prostu zapisać się do programu Prawa Uniwersytetu wyboru. Większość programów trwać od trzech i czterech lat. Po zakończeniu wejścia na rynek pracy może być konkurencyjna. Rok akademicki ma trzy warunki: jest termin jesienny, który działa od września do stycznia, w okresie wiosennym, który działa od stycznia do kwietnia i letnim okresie, który trwa od maja do czerwca, czasem rozszerzając w sierpniu.Brytyjskie uniwersytety zapraszamy studentów zagranicznych do swoich różnych programów, w tym prawa. Wiele firm prawniczych rosną w ich międzynarodowym naciskiem, i studia w Wielkiej Brytanii zapewnia możliwości pracy dla osób zainteresowanych karierą w prawie. Ci, którzy są w stanie znaleźć pracy w programy studiów prestiżowych firm prawniczych w Wielkiej Brytanii, a otrzymasz pełny tytuł prawo w Wielkiej Brytanii znaleźć przeniesienie do praktyki prawniczej w innych krajach prostych, zapewniając te kraje ćwiczyć również wspólnego prawa. Stopień z prestiżowej uczelni z międzynarodowym uznaniem jest wielkim krokiem do znalezienia pracy po ukończeniu studiów.

Zmień walutę

Podstawowy miesięczny koszt utrzymania

 • Wynajem we wspólnym mieszkaniu

  628
 • Udział mediów

  83
 • Abonament internetowy

  35
 • Transport lokalny

  79

Przykładowy koszt stylu życia

 • Zestaw fastfood

  8
 • Bilet do kina

  12
 • Kufel lokalnego piwa

  5

O Wielka Brytania

Wiele osób myli Zjednoczonemu Królestwu Wielkiej Brytanii, ale w rzeczywistości nie są tym samym. Wielka Brytania jest zjednoczona grupa czterech krajów: Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej. Te cztery kraje mają grupę wysp w północno-zachodniej Europie kontynentalnej i są zjednoczeni pod jednym rządem z jednego monarchy. Wielka Brytania obejmuje tylko Anglii, Szkocji i Walii. Podczas gdy Wielka Brytania ma cztery różne kraje, każdy z własną kulturą i różnych dialektów, nie jest powodem, że wielu ludzi myli Wielkiej Brytanii z Anglii. Przez wieki, Anglia była dominującym narodem, z monarchą często nazywany "Królowa Anglii. " Kiedy ludzie myślą o Wielkiej Brytanii, obraz monarchy jest często pierwszą rzeczą, którą myśleć. Królowie, królowe, książęta i księżniczki Anglii stały się międzynarodowe gwiazdy. Wielka Brytania jest również znany z innych ikon kulturowych, jak David Beckham, dr Who i The Beatles.Jeśli odwiedził Wielką Brytanię, co chcesz zjeść na dekadenckiego czekolady Cadbury po tradycyjny posiłek z ryby z frytkami, mycie to wszystko przy lampce Guinness Stout. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii są znane jako liderów w dziedzinie sztuki oraz nauki i technologii. Wielka Brytania jest miejscem, gdzie trendy mody często zaczynają i rodzą się aktorzy, muzycy. Londyn, centrum tego wszystkiego, jest często nazywany "supermocarstwa kulturowe. " System prawny w Wielkiej Brytanii, wspólny system prawa pochodzi z Wielkiej Brytanii i jest stosowany w Anglii, Walii i Irlandii Północnej. Mimo, że Szkocja jest częścią Wielkiej Brytanii, używa pluralistycznego systemu, który opiera się na zasadach prawa cywilnego zmieszane z niektórych zasad prawa zwyczajowego. Traktat Unii, który dołączył do tych niezależnych państw w Wielkiej Brytanii pod warunkiem, niezależnych systemów prawnych w każdym kraju. Ci, którzy studiować prawo w Wielkiej Brytanii zazwyczaj studiować w Anglii, tak powszechne prawo jest pole wyboru.

Wymagania dotyczące wizy

Tier 4 (General) Student Visa została zastąpiona tzw. "Student Route". Student Route to nowa brytyjska wiza studencka, która będzie dostępna również dla obywateli EOG, którzy przed Brexitem nie potrzebowali wizy, aby studiować w Wielkiej Brytanii.

Trasa studencka (od 18 roku życia)

Trasa dziecięca (od 4 do 17 roku życia, która zastąpiła wizę dziecięcą dla studentów Klasy 4)

Jakiej wizy potrzebujesz?

Nazwa wizy

Trasa Studencka

Cena i waluta

GBP 348

Aktualne opłaty za brytyjską wizę studencką wynoszą:

 • £348 jeśli ubiegasz się o nią spoza Wielkiej Brytanii.
 • £475 jeśli ubiegasz się o przedłużenie lub zmianę wizy studenckiej z Wielkiej Brytanii.

Kto może ubiegać się o wizę?

Każda osoba wjeżdżająca do kraju na studia musi ubiegać się o wizę studencką, jeśli wjeżdża po 1 stycznia 2021 roku. Dotyczy to również obywateli UE/EOG, którzy wcześniej nie potrzebowali wizy, aby wjechać do Wielkiej Brytanii na studia. Będziesz musiał osiągnąć 70 punktów w systemie Points Based System, który mierzy, czy spełniasz wymagania do studiowania w Wielkiej Brytanii. Obejmuje to:

 • Czy zostałeś przyjęty do zatwierdzonej instytucji?
 • Czy masz środki finansowe na sfinansowanie swojego pobytu w Wielkiej Brytanii?
 • Czy biegle posługujesz się językiem angielskim?
 • Czy Twój kurs spełnia wymagania kursu?

Osoby, które ukończą brytyjską instytucję edukacyjną do lata 2021 roku i po nim, będą mogły ubiegać się o wizę podyplomową, umożliwiającą pracę/poszukiwanie pracy w Wielkiej Brytanii przez okres do 2 lat.

Gdzie można złożyć wniosek?

Centrum składania wniosków wizowych w Wielkiej Brytanii / Online

O brytyjską wizę studencką można ubiegać się w brytyjskim centrum składania wniosków wizowych w swoim kraju. Listę brytyjskich ośrodków wizowych na całym świecie można znaleźć tutaj: https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre.

Możesz również ubiegać się o brytyjską wizę studencką online poprzez stronę internetową UK Home Office Visas and Immigration Service. Możesz zacząć tutaj: https://apply-to-visit-or-stay-in-the-uk.homeoffice.gov.uk/sort/country-nationality?p=student_out_uk

Witryna:https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre

Jak złożyć wniosek?

Aby uzyskać brytyjską wizę studencką, należy najpierw zostać przyjętym na kurs. W przypadku większości kursów będziesz musiał również udowodnić, że rozumiesz język angielski na wymaganym poziomie.

Proces ubiegania się o wizę studencką w Wielkiej Brytanii różni się nieznacznie w zależności od rodzaju wizy studenckiej, o którą się ubiegasz.

Do wniosku o wizę studencką w Wielkiej Brytanii należy dostarczyć następujące dokumenty:

 • paszport lub dokument tożsamości
 • dowód, że jesteś w stanie pokryć koszty kursu i utrzymania
 • dowód zgody rodziców lub opiekunów, jeśli masz mniej niż 18 lat
 • dowód przyjęcia na kurs
 • dowód uiszczenia dopłaty za opiekę zdrowotną

W zależności od kraju pochodzenia, może być również wymagane wykonanie testu na gruźlicę.

Po przyjeździe do Wielkiej Brytanii może być konieczne zarejestrowanie brytyjskiej wizy studenckiej na policji. Informację o konieczności rejestracji powinieneś otrzymać w naklejce z brytyjską wizą studencką lub w liście z brytyjskiego Home Office. Będziesz również musiał złożyć wniosek o biometryczne pozwolenie na pobyt, jeśli przebywasz w Wielkiej Brytanii dłużej niż 6 miesięcy.

Kiedy należy złożyć wniosek?

Możesz ubiegać się o wizę studencką do 6 miesięcy przed rozpoczęciem kursu. Czas rozpatrywania wniosków o wizę studencką zależy od miejsca, z którego składasz wniosek, ale generalnie otrzymasz decyzję w ciągu 3 tygodni, jeśli składasz wniosek spoza Wielkiej Brytanii, i w ciągu 8 tygodni, jeśli składasz wniosek w Wielkiej Brytanii.

Długość ogólnej wizy studenckiej zależy od czasu trwania kursu i możesz ubiegać się o jej przedłużenie, jeśli chcesz zostać w Wielkiej Brytanii, aby pracować lub kontynuować naukę. Wiza studencka dla dzieci jest ważna przez okres trwania kursu, maksymalnie do 6 lat, i może być przedłużona. Długość krótkoterminowej wizy studenckiej nie może przekroczyć długości Twojego kursu i nie może być przedłużona.

Czas przetwarzania

3 Weeks

Możliwości pracy

Studenci międzynarodowi mogą pracować podczas studiów w Wielkiej Brytanii, pod pewnymi warunkami. Rodzaj pracy, którą możesz wykonywać, zależy od tego, czego się uczysz i czy będziesz pracować w trakcie semestru szkolnego, czy podczas przerw.

Godzin na tydzień

0

Dlaczego potrzebujesz tego typu wizy?

Główne przyczyny odmowy wydania wizy studenckiej to:

 1. Brakujące lub nieprawidłowe dokumenty;
 2. Niespełnienie wymogów finansowych;
 3. Nieprawidłowy format dokumentu.