Keystone logo
Węgry

Najlepsze uniwersytety dla Prawo Programy w Węgry 2023

Liczba instytucji: 47
  • Budapest, Węgry

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Miskolc, Węgry
  • Zagreb, Chorwacja
  • + 2 jeszcze

  EIT RawMaterials Academy - TIMREX oferuje studentom wyjątkową okazję do nauki w dynamicznym środowisku, skupiając się na rzeczywistych wyzwaniach. Przyznawany przez EIT (Europejski Instytut Innowacji i Technologii), organ Unii Europejskiej, EIT Label jest certyfikatem jakości, który jest przyznawany tylko doskonałym programom edukacyjnym na poziomie magisterskim i doktoranckim.

  • Budapest, Węgry

  MOME to uniwersytet dla artystów, projektantów, twórców i innowatorów zainspirowany László Moholy-Nagy, pracujący nad globalnymi wyzwaniami. W duchu modernizmu László Moholy-Nagy opowiadał się za rolą sztuki w kształtowaniu społeczeństwa i wplataniem go w nowinki technologiczne. Koncentrujemy się na podejściu całościowym poprzez mentoring i tworzenie opartego na wartościach ekosystemu sztuki i projektowania w regionie CEE (Europa Środkowo-Wschodnia).

  • Budapest, Węgry

  Osiągaj swoje cele, rozwijaj umysł i odnieś sukces! Studiuj biznes, zarządzanie lub turystykę w największej węgierskiej szkole biznesu! 78% naszych studentów otrzymuje ofertę pracy przed ukończeniem studiów. Dołącz do 18 000 studentów z 83 krajów i zdobądź najlepsze doświadczenie w swoim życiu!

  • Budapest, Węgry

  Węgierski Uniwersytet Nauk o Sporcie jest jedną z najstarszych, najbardziej utytułowanych i uznanych zawodowo uczelni zajmujących się edukacją i nauką o sporcie w Europie Środkowej. Ogromnie szanujemy i cenimy naszą spuściznę, zachowujemy nasze tradycje i nieustannie poszukujemy innowacyjnych metod w edukacji i badaniach. Te ostatnie spełniają oczekiwania XXI wieku dotyczące szkolnictwa wyższego, a także oczekiwania naszych studentów dotyczące solidnej wiedzy, wysokiej jakości nauczycieli i usług, a także wspaniałych doświadczeń pozalekcyjnych.

  • Nyíregyháza, Węgry

  Uniwersytet w Nyíregyháza jest jedną z wybitnych instytucji uniwersytetów nauk stosowanych w kraju, gdzie badania, wysokiej jakości edukacji i osobistej uwagi są połączone z doskonałą infrastrukturą.

  • Miskolc, Węgry

  Założony w 1735 r. jako instytut kształcący specjalistów dla górnictwa i hutnictwa, będący wzorem dla wielu instytutów politechnicznych na świecie, University of Miskolc zawsze zajmował znaczącą pozycję w kultywowaniu nauk, w kształceniu zawodowym i szkoleniach. W ciągu ostatnich kilku dekad XX wieku instytucja rozwinęła się w pełnoprawny, kolorowy uniwersytet z tradycyjnymi trzema wydziałami technicznymi (nauki o ziemi, materiałoznawstwo, inżynieria mechaniczna i informatyka) oraz nowymi wydziałami: ekonomii, prawa, sztuki i Humanistyki, Opieki Zdrowotnej i Muzyki, a także kursów dokształcających lub szkolenia zawodowego na wyższym poziomie. Uczelnia liczy około 10.000 studentów i blisko 600 pracowników akademickich wspomaganych przez mniej więcej równą liczbę pracowników technicznych i administracyjnych.

  • London, Wielka Brytania
  • Helsinki, Finlandia
  • + 5 jeszcze

  Programy EIT Digital Summer School są otwarte dla studentów studiów licencjackich i magisterskich, młodych profesjonalistów i innych osób, które chcą głęboko zanurzyć się w powstających technologiach cyfrowych, dowiedzieć się, jak przekształcić technologię w biznes, a ostatecznie uruchomić startupy deep-tech. Ucz się od wykładowców i pracowników naszych najlepszych uczelni partnerskich tech EU. Zdobądź praktyczne doświadczenie poprzez przypadki firmowe, pracę nad projektem i współpracę. Konkurencyjne cenowo czesne. Baw się dobrze spotykając i nawiązując kontakty z podobnie myślącymi studentami z całego świata!

  • Sopron, Węgry

  Główne cele Uniwersytetu w Sopronie to dalsze zwiększanie możliwości badawczych i promowanie internacjonalizacji. Uczelnia zamierza oferować więcej programów studiów poprzez naukę języka angielskiego.

  • Budapest, Węgry

  Biorąc pod uwagę również swoich poprzedników prawnych, Óbuda University jest instytucją liczącą 140 lat. Dziś jest kluczowym graczem na węgierskim szkolnictwie wyższym i wiodącą zorientowaną na praktykę instytucją zapewniającą edukację techniczną na Węgrzech, gdzie studiuje ponad 12 000 studentów. 1 stycznia 2010 roku Óbuda University został powołany jako następca prawny Budapest Tech. Óbuda University charakteryzuje się pielęgnowaniem tradycji oraz monitorowaniem postępu i rozwoju. Od sierpnia 2021 r. Óbuda University działa w nowych warunkach, w bardziej elastycznych ramach. Fundacja Rudolfa Kalmana dla Óbuda University dokłada wszelkich starań, aby umożliwić uczelni zapewnienie wysokiej jakości i konkurencyjnych kompetencji oraz możliwości studiowania swoim studentom w dziedzinie nauk technicznych, informatycznych, przyrodniczych i ekonomicznych oraz kształcenia nauczycieli. „Zmieniamy pomysły w inżynierię”. Jako uniwersytet oparty na praktyce oferuje pełen zakres programów akademickich zarówno w języku węgierskim, jak i angielskim. Program obejmuje 4 studia zawodowe na poziomie wyższym, 17 studiów licencjackich, 11 studiów magisterskich, 3 studia doktoranckie oraz specjalizację w trybie stacjonarnym, wieczorowym i na odległość. Studenci ÓU mają możliwość prowadzenia badań podstawowych i stosowanych w wielu dziedzinach, aby sprostać wyzwaniom Przemysłu 4.0 i zgodnie ze strategią uczelni, która opiera się przede wszystkim na czterech filarach: robotyka, informatyka zdrowotna, sztuczna inteligencja i przeplatające się cyberbezpieczeństwo całą paletę inżynieryjną od klasycznej elektryki, inżynierii mechanicznej, architektury po przemysł kreatywny. O jakości kształcenia świadczy fakt, że Uczelnia posiada certyfikat jakości zgodny z wymaganiami normy ISO oraz zdobyła najwyższe uznanie, Wyższą Nagrodę Jakości w Szkolnictwie Wyższym. Według Emerging Economies Universities, Rankings of the Times Higher Education Óbuda University plasuje się w przedziale 351-400. w 2022 roku.

  • Budapest, Węgry

  Ze szkoły, która została założona w 1991 jako pierwsza prywatna uczelnia wyższa w Europie Środkowej, International Business School przekształciła się w prawdziwie nowoczesną i dynamiczną szkołę biznesu. Jesteśmy dumni, że współpracujemy z prestiżowym brytyjskim uniwersytetem, The University of Buckingham, który jest najwyżej oceniany pod względem zatrudnialności absolwentów i prowadzi brytyjski National Student Survey pod względem zadowolenia studentów.

  • Budapest, Węgry

  Wekerle Business School - jako prestiżowa instytucja edukacyjna - uważa swoją misję za zapewnianie doskonałej edukacji w systemie bolońskim. Jego celem jest tworzenie warunków do kształcenia sprzyjających rozwojowi akademickiemu i osobistemu studentów poprzez łączenie wiedzy akademickiej na wysokim poziomie z praktyczną edukacją, opartą na partnerstwie korporacyjnym spoza uczelni.

  • Budapest, Węgry
  • Székesfehérvár, Węgry

  Kodolanyi Janos University (KJU) jest akredytowaną przez państwo uczelnią non-profit oferującą programy akademickie w dziedzinie turystyki i hotelarstwa, zarządzania biznesem, środków masowego przekazu i komunikacji, nauk społecznych, historii, kulturoznawstwa i językoznawstwa. Oprócz programów akademickich KJU oferuje również szeroką gamę kursów policealnych, LLP dla trenerów i stażystów, a także semestry międzynarodowe, kursy letnie, wizyty studyjne i programy stażowe.

  • Paris, Francja
  • Angers, Francja
  • + 8 jeszcze

  ESSCA to globalna szkoła biznesu o potrójnej koronie. Jesteśmy przyszłymi twórcami, wzmacniamy i inspirujemy naszych etycznie myślących uczniów do wyrażania swojego talentu. ESSCA to miejsce, w którym odpowiedzialni liderzy rozwijają umiejętności krytycznego i kreatywnego myślenia, aby osiągnąć sukces w niektórych z najbardziej dynamicznych sektorów współczesnego biznesu.

  • Budapest, Węgry
  • Baja, Węgry

  University of Public Service (Ludovika - UPS) jest jedyną instytucją na Węgrzech, która oferuje programy studiów w służbie publicznej z kompleksowym podejściem koncentrującym się na potrzebach rządu. Kształci kolejne pokolenie ekspertów i przywódców wojskowych, organów ścigania, zarządzania publicznego i spraw międzynarodowych. Specjalistyczny wydział na Uniwersytecie obejmuje dziedzinę nauk o wodzie, która jest aktualnym zagadnieniem dla przyszłości całej społeczności międzynarodowej. Dlatego nasza Uczelnia działa we współpracy z interesariuszami krajowymi i międzynarodowymi.