Keystone logo
Stany Zjednoczone

Najlepsze uniwersytety dla Prawo Programy w Stany Zjednoczone 2023

Liczba instytucji: 3988
  • New Orleans, Stany Zjednoczone

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Wichita, Stany Zjednoczone

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Evanston, Stany Zjednoczone

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Fort Wayne, Stany Zjednoczone

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Orlando, Stany Zjednoczone

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • St. Louis, Stany Zjednoczone

  Saint Louis University utworzył School of Science and Engineering w 2022 roku, aby lepiej zaspokoić przyszłe potrzeby studentów i wydziału. Szkoła łączy naukę, inżynierię i technologię, aby promować wielofunkcyjne, interdyscyplinarne badania i studia. Nowo utworzona Szkoła SLU składa się z następujących wydziałów: Aerospace i Mechanical Engineering; The Oliver L. Parks Department of Aviation Science; Inżynieria Biomedyczna; Chemia; Civil, Computer and Electrical Engineering; Computer Science; Earth and Atmospheric Science; i Physics. Studenci w SLU's School of Science and Engineering otrzymują praktyczną edukację od światowej klasy, nagradzanego wydziału w swoich dziedzinach. Od momentu przybycia na kampus studenci mają dostęp do doradców personalnych, mentorów badawczych i szeregu usług wsparcia dla studentów - w tym usług kariery. Założony w 1818 roku, Saint Louis University jest jedną z najstarszych i najbardziej prestiżowych instytucji katolickich w kraju. Zakorzeniony w wartościach jezuickich i jego pionierskiej historii jako pierwszego uniwersytetu na zachód od rzeki Missisipi, SLU oferuje ponad 13,500 studentów rygorystyczną, transformacyjną edukację całej osoby. U podstaw zróżnicowanej społeczności uczonych Uniwersytetu jest SLU misja zorientowana na usługi, która rzuca wyzwanie i przygotowuje studentów do uczynienia świata lepszym, bardziej sprawiedliwym miejscem. SLU znajduje się w St. Louis w stanie Missouri. Miasto jest gorącym źródłem innowacji i przedsiębiorczości - z Popular Mechanics rankingu St. Louis nr 1 miasto start-up w Ameryce - i SLU jest w samym centrum tego. Cortex Innovation Community, centrum biznesu, innowacji i technologii, sąsiaduje z kampusem, a obszar metropolitalny jest domem dla ośmiu firm z listy Fortune 500. Ponadto, St. Louis jest domem dla ponad 55.000 absolwentów SLU. Aby dowiedzieć się więcej o Saint Louis University's School of Science and Engineering, odwiedź slu.edu/science-and-engineering.

  • Doral, Stany Zjednoczone

  Millennia Atlantic University (MAU) oferuje zorientowane na biznes programy studiów licencjackich i magisterskich z naciskiem na administrację biznesową, zarządzanie i przedsiębiorczość. Millennia Atlantic University oferuje naszym studentom gościnną społeczność, gdzie spotykają studentów i instruktorów z całego świata, i gdzie będą mieli okazję zdobyć praktyczne doświadczenie, aby rozwiązywać problemy i prowadzić w świecie biznesu.

  • Gainesville, Stany Zjednoczone

  Nie musisz wstrzymywać swojego życia, aby zdobyć dyplom. Dzięki elastycznym programom online Brenau, możesz kontynuować naukę bez konieczności zmiany układu swojego życia. Od czasu uruchomienia naszych pierwszych programów online w 1998 roku, Brenau stale poprawia i tworzy nowe programy, aby sprostać wymaganiom zróżnicowanych potrzeb i stylów życia studentów. Oferujemy wygodny, łatwy w użyciu system nauki online, w którym możesz uczestniczyć w zajęciach i wypełniać zadania w czasie i miejscu, które działa najlepiej dla Ciebie.

  • Durham, Stany Zjednoczone

  Duke University's Pratt School of Engineering ma nowy Master of Engineering w Game Design, Development and Innovation uruchamiający Fall 2024. Ten program będzie koncentrował się na szkoleniu profesjonalistów, aby byli twórcami gier, inżynierami systemowymi, inżynierami narzędziowymi i innymi dla firm zajmujących się grami wszystkich rozmiarów. Oprócz zdobywania umiejętności tworzenia światowej klasy gier, program nauczania skupi się na szerszych zastosowaniach teorii i technologii gier, w tym szkoleniach korporacyjnych, fitnessie, sporcie, wellness, symulacjach chirurgicznych, badaniach, edukacji i metawersji. Z natury rzeczy, projektowanie i tworzenie gier jest wysoce multidyscyplinarnym obszarem praktyki. Zaprojektowaliśmy nasz program magisterski, aby wzbogacić doświadczenie studentów poprzez współpracę opartą na projekcie z wieloma działami i dyscyplinami w całym kampusie Duke'a. Master of Engineering w Game Design, Development, and Innovation to praktyczny, oparty na umiejętnościach program stworzony we współpracy z radą doradczą branży. Studenci będą rozwijać i opanowywać nowe umiejętności poprzez pracę sponsorowaną przez przemysł, jak również projekty klasowe i studyjne, seminaria i mentoring. Wszyscy studenci będą prowadzeni przez rozwój ukierunkowanego ePortfolio, pokazując swoje umiejętności oparte na nauce podczas programu.

  • New York, Stany Zjednoczone

  Pratt to instytut, doświadczenie i idea. To, co zaczęło się jako radykalny eksperyment mający na celu rozszerzenie dostępu do kreatywnych karier, jest teraz społecznością 5,137 studentów studiów dziennych i zaocznych pracujących w 48 programach z 1,200 oddanymi wykładowcami. 135 lat w tworzeniu, to jest Pratt.

  • Arlington County, Stany Zjednoczone

  Marymount to wszechstronny uniwersytet katolicki, kierujący się tradycjami Zakonników Najświętszego Serca Maryi, który kładzie nacisk na ciekawość intelektualną, służbę innym i perspektywę globalną. Edukacja Marymount opiera się na sztukach wyzwolonych, promuje przygotowanie do kariery i zapewnia możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Jako skupiona na uczniach społeczność ucząca się, która ceni różnorodność i koncentruje się na edukacji całej osoby, Marymount kieruje intelektualnym, etycznym i duchowym rozwojem każdej osoby.

  • Mequon, Stany Zjednoczone
  • Ann Arbor, Stany Zjednoczone

  Założony w 1881 roku, główny kampus Concordia University Wisconsin znajduje się na 200 akrach pięknego wybrzeża jeziora Michigan w Mequon, Wisconsin. Uniwersytet jest domem dla ponad 7000 studentów studiów licencjackich i magisterskich z całego świata. Uniwersytet oferuje ponad 90 kierunków studiów licencjackich, 50+ programów studiów magisterskich i sześć stopni doktoranckich w zakresie terapii fizycznej, terapii zajęciowej, farmacji, praktyki pielęgniarskiej, edukacji i niedawno uruchomionego Doctorate of Business Administration.

  • Boston, Stany Zjednoczone

  Od ponad 100 lat Simmons stawia potrzeby naszych studentów na pierwszym miejscu. Poprzez edukację, która łączy intelektualne przywództwo z profesjonalnym przygotowaniem, pomagamy uczniom prowadzić sensowne życie i budować udane kariery w XXI wieku.

  • College Park, Stany Zjednoczone

  A. James Clark School of Engineering na University of Maryland służy jako katalizator wysokiej jakości badań, innowacji i nauki, spełniając obietnicę, że wszyscy absolwenci wyjdą gotowi, by stawić czoła wielkim wyzwaniom XXI wieku. Położona zaledwie kilka kilometrów od Waszyngtonu szkoła Clark znajduje się w centrum konstelacji firm zaawansowanych technologii i laboratoriów federalnych, oferując studentom i wykładowcom dostęp do wyjątkowych możliwości rozwoju zawodowego z partnerami przemysłowymi i rządowymi.

  • Richmond, Stany Zjednoczone

  Niezależnie od tego, czy Twoje cele zawodowe obejmują zaangażowanie w podmioty non-profit, szkolnictwo wyższe, K-12 lub rządowe, programy akademickie VCU School of Education przenoszą naukę na nowy poziom. Jako 16. najlepsza publiczna szkoła edukacji absolwentów i 10. najlepszy mistrz online w edukacji na podstawie U.S. News and World Report (2023), robimy rzeczy inaczej.