Keystone logo
Singapur

Nauka Prawo w Singapur 2024

Ucz się w Singapur

Co to ​​jest Prawo Studia w Singapurze? Uzyskanie dyplomu prawnika jest ważnym krokiem w coraz uprawiania prawnikiem w kraju. Aby to zrobić, ludzie będą musieli wypełnić wymagania programu Bachelor of Law, co najmniej. Większość studentów będzie musiała zakończyć LL.M., która jest na poziomie studiów Master 's. Zaawansowane programy, w tym doktoranci jest dostępna dla tych studentów, którzy chcą dalej prowadzić ten obszar edukacji. Prawo Szkolnictwa Wyższego w Singapurze Aby pracować jako adwokat w kraju, osoby będą musiały ubiegać się o przyjęcie do Singapuru Adwokackiej. Aby to zrobić, należy najpierw zakończyć studenci wymagania kawalerem poziomie 's edukacji w dziedzinie prawa. Ta edukacja musi pochodzić z zatwierdzonej szkoły. Początkowy studiów trwa cztery lata zakończyć na uczelni uznanej przez Adwokackiej.Dalsze kształcenie może trwać od dwóch do czterech dodatkowych lat nauki. Koszt zapisać się tych programów zależy w dużej mierze od poszczególnych szkół. Koszty mogą być znacząco wyższe w niektórych instytucjach prywatnych, niż w szkołach prywatnych. Osoby, które pracują jako prawnicy w kraju nie zawsze są wypłacane bardzo wysokie wynagrodzenie, ale tych, którzy pracują na stanowiskach rządowych, co jest również przebieg osób działania mogą po uzyskaniu tytułu prawnego, często zarabiają więcej. Zagraniczni studenci często są mile widziane w kraju. Jest to jednak do decyzji poszczególnych uniwersytetu. Niektóre szkoły mają bardzo rygorystyczne wymogi, zwłaszcza w dziedzinie badań naukowych. Zagraniczni studenci będą musiały spełniać ten sam poziom kontroli jako mieszkańców. Dodatkowo, niektóre z programów na żądanie, nie zawsze są dostępne dla studentów ze względu na ich żądanie lokalnie.Wystąp o tych programów na początku jest często zalecane w celu zapewnienia jednostce mogą uzyskać niezbędne dokumenty podróży i zatwierdzeń. Studenci, którzy ukończą swoje wymagania edukacyjne w Singapurze, lub którzy spełniają te wymagania spoza kraju, będzie musiał usiąść do egzaminu Singapur Bar Association 's licencyjnej. Kształcenie jest często wymóg po wykonaniu tych czynności. Uczniowie mogą pracować w tymczasowym miejscu w sądzie w wymaganym czasie przed ćwiczyć na własną rękę. Studenci mogą znaleźć wiele wolnych stanowisk w tej dziedzinie prawa. Obejmuje to pracę w systemie karnym, jak sędziowie, a także działania na rzecz nauczania edukacji. Praca może być trudne do uzyskania początkowo zwłaszcza dla nowych studentów.

Zmień walutę

Podstawowy miesięczny koszt utrzymania

 • Wynajem we wspólnym mieszkaniu

  1867
 • Udział mediów

  51
 • Abonament internetowy

  31
 • Transport lokalny

  88

Przykładowy koszt stylu życia

 • Zestaw fastfood

  7
 • Bilet do kina

  10
 • Kufel lokalnego piwa

  7

O Singapur

Singapur to kraj położony w Azji Południowo-Wschodniej. To wyspiarskie państwo znajduje się na południowym krańcu Półwyspu Malajskiego. Jest domem dla 5,4 mln osób. Jako jeden z najstarszych stale zamieszkałych obszarów ludzi. Jest to jeden z największych ośrodków handlowych na świecie i ważnym centrum biznesowym. Posiada duży port, który stanowi około 26 procent kraju 's PKB. Osoby, które chcą pracować i studiować tutaj znajdziesz, że jest żywa kultura z wybitnymi możliwości dla tych, którzy chcą pracować w dziedzinie prawa. Co to ​​jest system prawa w Singapurze? System prawny w Singapurze jest oparty na wspólnym angielskim system prawa. Istnieją różne dziedziny prawa, w tym prawa administracyjnego, sprawiedliwości i prawa powierniczego, prawa czynów niedozwolonych i prawa umów. Prawo karne jest również obecny tutaj. Nie tylko kraj ma swój własny system bar, ale często odnosi się do angielskiej orzecznictwie jako obowiązującego aspekcie prawa tam.Konstytucja Republiki Singapuru jest głównym dokument prawny określający system prawny kraju 's.

Wymagania dotyczące wizy

Jakiej wizy potrzebujesz?

Nazwa wizy

Legitymacja studencka

Cena i waluta

SGD 90

Opłata manipulacyjna w wysokości S$30 jest wymagana za każdy wniosek złożony do Singapurskiego Urzędu Imigracyjnego & Checkpoints Authority (ICA). Opłata jest bezzwrotna niezależnie od wyniku aplikacji lub jeśli aplikacja zostanie wycofana po złożeniu.

Opłata w wysokości S$60 jest płatna, gdy wybrany wnioskodawca dopełni formalności przy wydawaniu Student's Pass w ICA.

Opłaty są zależne od kraju i mogą ulec zmianie.

Kto może ubiegać się o wizę?

Wszyscy studenci zagraniczni muszą posiadać Student Pass, aby móc podjąć studia wyższe w Singapurze. Aby uzyskać Singapore Student Pass, musisz najpierw otrzymać propozycję przyjęcia na program studiów stacjonarnych w Institute of Higher Learning (IHL) w Singapurze.

Student Pass przysługuje Ci tylko wtedy, gdy zostałeś przyjęty na studia stacjonarne. Jeśli chcesz podjąć studia w niepełnym wymiarze godzin lub zajęcia wieczorowe, nie będziesz mógł skorzystać z Student Pass.

Gdzie można złożyć wniosek?

Karnet Studencki Aplikacja On-Line & System rejestracji (SOLAR)

Aby ubiegać się o Student Pass, należy złożyć wniosek w oficjalnym systemie rejestracji -- Student's Pass On-Line Application & Registration (SOLAR).

Witryna:

Jak złożyć wniosek?

Przed złożeniem wniosku o wydanie legitymacji studenckiej przez SOLAR, uczelnia, do której zostałeś przyjęty, musi Cię zarejestrować w systemie rejestracji. Po zarejestrowaniu przez instytut w systemie SOLAR, należy złożyć eForm 16. Przed zalogowaniem się na swoje konto w systemie SOLAR należy posiadać następujące dane:

 • Powiadomienie o rejestracji z SOLAR z nazwą użytkownika i hasłem dostarczonym przez IHL
 • Dokumenty podróżne i dane paszportowe, w tym numer paszportu i jego ważność
 • Twój osobisty adres e-mail
 • Jedna aktualna kolorowa fotografia wielkości paszportu

Po złożeniu eForm 16, następnie należy wziąć kopię wydruku formularza, aby złożyć go w jednostce Student Pass - Immigration & Checkpoints Authority (ICA). Jest to jedna z ważnych formalności, które należy dopełnić w celu wydania Singapurskiej Legitymacji Studenckiej.

Musisz zapewnić urząd imigracyjny, że przez cały czas będziesz przebywać w Singapurze z ważną legitymacją studencką.

Dokumenty wymagane do otrzymania wizy studenckiej do Singapuru:

 • Twój ważny paszport. Należy przedstawić kopię poszczególnych stron paszportu
 • Należy mieć przy sobie kartę wyjazdu/przyjazdu przyznawaną przy wjeździe do Singapuru. Jeśli przebywałeś w Singapurze na innej przepustce długoterminowej, musisz mieć przy sobie również tę przepustkę;
 • Jedno aktualne kolorowe zdjęcie paszportowe (wykonane na białym tle);
 • Wydruk formularza eForm 16 złożonego za pośrednictwem SOLAR (należycie podpisany przez wnioskodawcę);
 • Jeśli Twoje dokumenty są w języku ojczystym, musisz uzyskać oficjalne tłumaczenie na język angielski.
 • Kopia pisma o zatwierdzeniu wstępnym; oraz
 • Orzeczenie lekarskie w przepisowym formacie (dostępne na stronie internetowej ICA).

Przy składaniu wniosku upewnij się, że sprawozdania laboratoryjne nie są starsze niż trzy miesiące od daty wystawienia. W przypadku niespełnienia wymogu medycznego, nie zostanie Ci przyznana legitymacja studencka.

Kiedy należy złożyć wniosek?

Ogólnie rzecz biorąc, rozpatrzenie wizy studenckiej w Singapurze trwa około czterech tygodni. Jednak niektóre aplikacje mogą trwać dłużej, jeśli wydział imigracyjny wymaga od Ciebie dodatkowych dokumentów lub informacji. W takich sytuacjach zostaniesz powiadomiony poprzez system SOLAR.

Nowe wnioski o wydanie Student Pass należy składać co najmniej miesiąc przed rozpoczęciem kursu i nie dłużej niż przez dwa miesiące.

Czas rozpatrywania spraw wynosi zazwyczaj od 2 do 4 miesięcy w przypadku spraw, w których wymagane są wywiady.

Czas przetwarzania

4 Weeks

Możliwości pracy

Studenci zagraniczni, którzy podczas studiów nie pracują dłużej niż 16 godzin tygodniowo, są zwolnieni z obowiązku ubiegania się o pozwolenie na pracę. Zaleca się jednak sprawdzenie możliwości pracy przyznanych przez Twoją instytucję.

Studenci międzynarodowi nie muszą ubiegać się o pozwolenie na pracę, jeśli chcą pracować w Singapurze podczas wakacji.

Pozwolenie na pracę może również zależeć od instytucji, w której studiujesz.

Listę zatwierdzonych instytucji można znaleźć tutaj: https://www.mom.gov.sg/passes-and-permits/work-pass-exemption-for-foreign-students

Godzin na tydzień

0

Dlaczego potrzebujesz tego typu wizy?

Wniosek o wizę może zostać odrzucony, jeśli nie uczęszczasz na kurs w pełnym wymiarze godzin w uznanej instytucji edukacyjnej, nie masz odpowiedniego wykształcenia, jeśli Twoje formularze nie są prawidłowo wypełnione lub jeśli dokumenty uzupełniające nie są poprawne.