Keystone logo
Rosja

Nauka Prawo w Rosja 2024

Ucz się w Rosja

Co to ​​jest Prawo Studia w Rosji? Rosji ma kilka stopni prawa i szkolenia opiera się na tradycji europejskiej licencjackim. Niektóre uczelnie oferują studia licencjackie w ustawie jako studia prawnicze entry-level. Specjalista w zakresie prawa jest najczęściej przyznawane stopnia w rosyjskim prawem. Prawo Szkolnictwo wyższe w Rosji Rosja jest stosunkowo nowym graczem na rynku międzynarodowym studenckim, a jedną z zalet studiowania w Rosji jest przystępna. Opłaty różnią się w zależności od programu, ale są dość rozsądne w porównaniu do podobnych programów w innych częściach Europy. Dziedzictwo kulturowe kraju jest inna korzyść z nauki w Rosji. Uczniowie spędzają cztery lub pięć lat studiował prawo w Rosji, w zależności od tego, czy wybiorą licencjat lub specjalisty programu. Studenci, którzy już posiadają dyplom licencjata w innej dziedzinie mogą dodawać studia prawnicze w ciągu zaledwie trzech lat studiów.Po otrzymaniu licencjata lub stopień specjalizacji w zakresie prawa, studenci mogą wybrać się do dalszego kształcenia. Magister studiów U. dodaje dodatkowe dwa lata studiów w pełnym wymiarze godzin. "Doktor prawa ", który jest stopień badania, wymaga dodatkowe trzy lata studiów w pełnym wymiarze godzin. Zajmując dalsze szkolenie otwiera drzwi do większych możliwości zatrudnienia. Ministerstwo Rosja 's Edukacji wymienia około 350 akredytowanych instytucji prawnych w kraju. Szkoły prawnicze w Rosji są podzielone na cztery kategorie. Pierwszym są szkoły prawa znajdują się w starych uniwersytetach państwowych. Akademie prawa państwa są wolnostojące szkół, które udzielają tylko stopnie prawnych. Wyspecjalizowane instytuty badawcze Rząd może również wykształcenie prawnicze. Wreszcie, studenci mogą wybrać do nauki rosyjskiego prawa w prywatnej szkole prawniczej. Większość studentów prawa międzynarodowego wybrać się do kontynuowania szkolenia w jednym z największych miast Rosji 's.Każdy, kto ma rosyjskiego studia prawnicze mogą praktykować prawo w Rosji, ale tylko tych, którzy wykazali, kwalifikacje i są dopuszczone jako adwokat może występować w sprawach karnych. Beaus ogromnej wielkości kraju, studiów otwiera wiele możliwości w ramach Rosji dla tych, którzy studiują tutaj. Ponieważ program, Rosja 's Degree Prawo jest wciąż stosunkowo nowe, możliwości prowadzenia szkoleń prawnych lub kariery prawnych w innych krajach nie są jeszcze znane.

Zmień walutę

Podstawowy miesięczny koszt utrzymania

 • Wynajem we wspólnym mieszkaniu

  198
 • Udział mediów

  28
 • Abonament internetowy

  6
 • Transport lokalny

  23

Przykładowy koszt stylu życia

 • Zestaw fastfood

  4
 • Bilet do kina

  4
 • Kufel lokalnego piwa

  2

O Rosja

O Rosji największym krajem na świecie, Rosja była potężną obecność w całej współczesnej historii. Obejmujących zarówno Azji i Europie, Rosji przynosi bogatą historię i dziedzictwo kulturowe, aby tych, którzy zdecydują się podjąć studia w tym kraju. Z rozległymi mineralnych i energetycznych, Rosja ma jedne z największych dostaw świat 's ropy naftowej i gazu ziemnego na świecie. Rosja jest znana z wielu wkładów do nauki, literatury i muzyki. Czajkowski, jeden z najbardziej znanych kompozytorów świata 's, był rosyjski, a był autorem Dostojewski. Rosja podjęła również pierwszy obiekt i pierwszy załogowy statek w przestrzeń kosmiczną. To poprzez wpływ Rosja 's na kulturę i jej wkład w naukę, że państwo złożyło swoje piętno na świecie. Co to ​​jest system Podobnie jak ustawa w Rosji? Rosji ma kilka sądów w systemie prawnym.Należą do Trybunału Konstytucyjnego, który jest odpowiedzialny za egzekwowanie prawa międzynarodowego i konstytucji. Posiada również "" korty Arbitrazh, które rozpatrywały własności i handlowych sporów i sądów cywilnych, które obsługują sprawy karne i zaapelował przypadki, które nie mieszczą się w kompetencji innych sądów. System prawny Rosja 's jest wyjątkowy w swojej strukturze, ale najbardziej przypomina strukturę cywilnoprawnej.

Wymagania dotyczące wizy

 1. Rosyjska wiza studencka - Ważna na naukę w dowolnej rosyjskiej szkole wyższej lub uniwersytecie, lub na dowolne kursy krótkoterminowe.
 2. Rosyjska wiza humanitarna - Dla osób podróżujących do Rosji w celu zaangażowania się w badania post-doktoranckie lub uczestnictwa w seminariach akademickich. Ważna do roku w celach związanych między innymi z nauką lub kulturą. (UWAGA: Wszystkie dalsze informacje dotyczą rosyjskiej wizy studenckiej).

Jakiej wizy potrzebujesz?

Nazwa wizy

Rosyjska wiza studencka; rosyjska wiza humanitarna

Cena i waluta

Opłaty wymagane za rosyjską wizę studencką różnią się w zależności od kraju, który wydał paszport studentowi, a także od tego, czy zdecydujesz się na usługę standardową czy ekspresową. Na przykład, koszty rosyjskiej wizy studenckiej dla obywatela Wielkiej Brytanii zaczynają się od 165 GBP. Należy jednak pamiętać, że opłata za aplikację nie zostanie zwrócona, jeśli wniosek o wizę studencką zostanie odrzucony lub odrzucony z jakiegokolwiek powodu.

Kto może ubiegać się o wizę?

Obywatele większości krajów obcych będą potrzebowali wizy, aby studiować w Rosji. Obywatele krajów Wspólnoty Niepodległych Państw (WNP) nie potrzebują wizy: Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Kazachstan, Kirgistan, Mołdawia, Tadżykistan, Ukraina, Uzbekistan plus autonomiczne regiony Abchazji i Osetii Południowej. Jeśli jesteś obywatelem Armenii, Białorusi, Kazachstanu, Kirgistanu lub Ukrainy nie potrzebujesz wizy, ale musisz mieć ważny paszport. Jeśli jesteś obywatelem Abchazji, Azerbejdżanu, Mołdawii, Osetii Południowej, Tadżykistanu lub Uzbekistanu możesz przyjechać do Rosji na studia bez paszportu i wizy.

Gdzie można złożyć wniosek?

Ambasada lub konsulat Rosji / autoryzowane centra wizowe

Dla obywateli krajów, które wymagają wizy na wjazd, rosyjska wiza studencka będzie musiała być uzyskana przed podróżą do Rosji. Należy ubiegać się o nią za pośrednictwem ambasady lub konsulatu rosyjskiego w swoim kraju. W niektórych krajach istnieją również autoryzowane centra wizowe.

Witryna:

Jak złożyć wniosek?

Przed złożeniem wniosku musisz zostać przyjęty na kurs na uniwersytecie, abyś mógł otrzymać oficjalne zaproszenie do przyjazdu do Rosji na studia. Po otrzymaniu zaproszenia jest ono ważne przez trzy miesiące. Następnie, aby ubiegać się o rosyjską wizę studencką, należy odwiedzić rosyjską ambasadę lub konsulat w swoim kraju i złożyć wszystkie niezbędne dokumenty. Uwaga: wizę należy zarejestrować w ciągu siedmiu dni od wjazdu do Rosji. W przypadku wiz studenckich, zazwyczaj to strona zapraszająca (Uniwersytet, Kolegium, Szkoła Językowa lub Instytut) organizuje rejestrację wizową studentów. Po dokonaniu rejestracji otrzymają Państwo dowód rejestracji wizy, który należy starannie przechowywać do czasu opuszczenia kraju.

Aby ubiegać się o wizę studencką do Rosji, należy złożyć wypełniony formularz wniosku wizowego, oryginalny paszport krajowy (i kopię pierwszej strony), jedno standardowe zdjęcie, Money Order, oryginalny list zapraszający od rosyjskiej organizacji przyjmującej, oryginalne negatywne świadectwo badania krwi na HIV (AIDS) (nie starsze niż 3 miesiące). Paszport krajowy musi być ważny przez okres nie krótszy niż półtora roku.

Kiedy należy złożyć wniosek?

Proces ubiegania się o wizę można rozpocząć 45 dni przed planowaną datą przyjazdu do Rosji. Czas rozpatrywania wniosku może być długi, trwa od dwóch do pięciu tygodni. Wiza studencka jest początkowo wydawana na 90 dni, ale może zostać przedłużona do roku, a następnie odnowiona na czas trwania studiów.

Czas przetwarzania

5 Weeks

Możliwości pracy

Jeśli posiadasz rosyjską wizę studencką, będziesz potrzebował pozwolenia na pracę od Federalnej Służby Migracyjnej (FMS), chyba że praca ta zostanie podjęta podczas wakacji lub w instytucji lub organizacji, w której studiujesz. Pozwolenie na pracę otrzymają Państwo tylko wtedy, gdy są Państwo studentami studiów dziennych na państwowej uczelni i mają ukończone 18 lat. Pozwolenie pozwala na pracę tylko w dziedzinie lub zawodzie określonym w pozwoleniu oraz w mieście lub regionie, w którym znajduje się Twoja uczelnia. Koszt pozwolenia na pracę dla osób posiadających rosyjską wizę studencką wynosi 3 500 RUB (60 USD). Jeżeli opuszczą Państwo studia, pozwolenie na pracę zostanie anulowane i nie będą Państwo mogli dłużej pracować w Rosji.

Godzin na tydzień

0

Dlaczego potrzebujesz tego typu wizy?

Jeśli przedstawisz fałszywe dokumenty do wizy studenckiej lub ukryjesz lub przeinaczymy fakty w swoim wniosku. Jeśli jesteś nosicielem wirusa HIV, możesz spotkać się z odmową wjazdu do Rosji na podstawie wizy studenckiej.

Programy