Keystone logo
Portugalia

Najlepsze uniwersytety dla Prawo Programy w Portugalia 2023

Liczba instytucji: 88
  • Lisbon, Portugalia

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Braga, Portugalia

  Universidade Católica Portuguesa (UCP) jest instytucją referencyjną w portugalskim systemie edukacji uniwersyteckiej. Z nieco ponad 50 lat, jest to najlepszy Uniwersytet w Portugalii przez Times Higher Education, przez 2. rok z rzędu. Z reputacją dla doskonałości, badań na wysokim poziomie i silnego związku ze społeczeństwem, UCP jest instytucją krajową, z czterema ośrodkami. Integracja 16 wydziałów, od ekonomii biznesu, prawa, do nauk o zdrowiu, nauk humanistycznych lub teologii, to ponad 37 000 stopni licencjackich, 12 000 stopni magisterskich i 700 stopni doktorskich w ponad 170 programach.

  • Poitiers, Francja
  • Iași, Rumunia
  • + 5 jeszcze

  Europejski Kampus Uniwersytetów Miejskich (EC2U) jest wielokulturowym i wielojęzycznym sojuszem składającym się z siedmiu od dawna działających, prowadzących edukację i badania naukowe, zaangażowanych lokalnie i globalnie uniwersytetów z czterech różnych regionów Unii Europejskiej: Uniwersytetu w Coimbrze, Uniwersytetu w Iași, Uniwersytetu w Jenie, Uniwersytetu w Pawii, Uniwersytetu w Poitiers (koordynatora), Uniwersytetu w Salamance i Uniwersytetu w Turku. Ambicją Sojuszu jest stworzenie innowacyjnej przestrzeni umożliwiającej swobodny przepływ mobilności pomiędzy siedmioma uczelniami i miastami stowarzyszonymi.

  • Lisbon, Portugalia

  Aby dotrzymać kroku zmieniającym się czasom i szanować ich wymagania. Być przykładem do naśladowania. Aby napełnić dumą tych, którzy wraz z nami postanowili przyczynić się do sprawiedliwszego i lepszego społeczeństwa. To zobowiązanie NOVA School of Law .

  • Lisbon, Portugalia

  ULisboa odpowiada za uczynienie z Lizbony jednej z wielkich europejskich stolic kultury i nauki, ponieważ co roku przyjmuje ponad 9000 zagranicznych studentów – około 17,8% ogólnej liczby studentów – z ponad 100 krajów, którzy poszukujących wysokiej jakości edukacji, a także innej kultury, wspaniałej pogody i gościnności, które mają do zaoferowania Lizbona i Portugalia.

  • Rio de Mouro, Portugalia

  Stworzenie Católica Medical School jest projektem Universidade Católica Portuguesa od ponad 20 lat, ale dopiero teraz pojawiły się odpowiednie warunki do jej powstania. Nasza Szkoła Medyczna rozpoczyna swoją podróż w wyjątkowym momencie naszej cywilizacji: pandemia na skalę globalną, która narzuciła tak wiele zmian, trudności, pytań i wątpliwości, które zmuszają nas do ponownego przemyślenia dwóch podstawowych obszarów dla człowieka: edukacji i opieki zdrowotnej. Z wielkim entuzjazmem i poczuciem odpowiedzialności poświęcamy się tworzeniu tej Szkoły Medycznej, pewni jej ogromnej wartości dla osób z powołaniem do praktykowania medycyny, a także przyczyniamy się do doskonałości nauczania medycyny w Portugalii .

  • Monte de Caparica, Portugalia

  Od samego początku Egas Moniz - Cooperativa de Ensino Superior, CRL jest wspólnotą uczniów, nauczycieli i pracowników, której misją jest „poświęcona postępowi w wiedzy, nauce i edukacji swoich uczniów, w służbie poprawy warunków zdrowotnych dla społeczeństwo globalne w XXI wieku”. Od dłuższego czasu jest wzorcową instytucją w nauczaniu zdrowia w Portugalii.

  • London, Wielka Brytania
  • Helsinki, Finlandia
  • + 5 jeszcze

  Programy EIT Digital Summer School są otwarte dla studentów studiów licencjackich i magisterskich, młodych profesjonalistów i innych osób, które chcą głęboko zanurzyć się w powstających technologiach cyfrowych, dowiedzieć się, jak przekształcić technologię w biznes, a ostatecznie uruchomić startupy deep-tech. Ucz się od wykładowców i pracowników naszych najlepszych uczelni partnerskich tech EU. Zdobądź praktyczne doświadczenie poprzez przypadki firmowe, pracę nad projektem i współpracę. Konkurencyjne cenowo czesne. Baw się dobrze spotykając i nawiązując kontakty z podobnie myślącymi studentami z całego świata!

  • Lisbon, Portugalia
  • Porto Salvo, Portugalia
  • + 1 jeszcze

  Instituto Superior Técnico (Técnico) to Szkoła Inżynierska Uniwersytetu Lizbońskiego. Stworzony prawie 11 dekad temu, Técnico ma około 12 000 studentów ponad 60 różnych narodowości. Najwyżej oceniane w Portugalii, Técnico jest uznawane na arenie międzynarodowej za doskonałość akademicką i naukową w dziedzinie inżynierii, architektury, nauki i technologii, za promowanie relacji między uczelnią a społeczeństwem biznesu oraz za zachęcanie do innowacji, przedsiębiorczości, tworzenia miejsc pracy i wiedza, umiejętności.

  • Evora, Portugalia
  • Rome, Włochy
  • + 1 jeszcze

  Celem tego programu jest zapewnienie studentom specjalistycznych umiejętności w zakresie archeologii i analitycznej charakteryzacji materiałów od prehistorii (megalit) do czasów klasycznych (grecki i rzymski). Badanie i konserwacja materiałów dziedzictwa kulturowego jest obszarem badawczym o silnym multidyscyplinarnym powiązaniu i wymaga umiejętności obejmujących dziedziny badań humanistycznych i naukowych. ARCHMAT zapewnia wspólną, zintegrowaną platformę dla doskonałych studentów wywodzących się z nauk ścisłych lub humanistycznych, aby zrozumieć zaawansowane metody naukowe stosowane do badania materiałów archeologicznych i ma na celu kształcenie wysoko wyspecjalizowanych profesjonalnych ekspertów w powstającej dziedzinie archeologii, tj. Stosowane nauki fizyko-chemiczne do badania materiałów dziedzictwa archeologicznego i kulturowego.

  • Lisbon, Portugalia

  NOVA University Lisbon został założony 11 sierpnia 1973 i jest najmłodszym z trzech państwowych uniwersytetów w Lizbonie. Zintegrowany w ramach ekspansji i dywersyfikacji szkolnictwa wyższego, Uniwersytet przyjął nowy model w systemie portugalskim, który kładł nacisk na podejścia interdyscyplinarne, rozwój technologiczny, jednocześnie chroniąc oferty w tradycyjnych dziedzinach akademickich, w tym w medycynie, naukach ścisłych i humanistycznych.

  • Porto, Portugalia

  Wielki uniwersytet przekłada swoje podstawowe wartości na wpływ społeczny, mierząc ambicję z odpowiedzialnością społeczną, pracując nie dla dobra nielicznych, ale dla dobra ludzkości. Jako wiodący uniwersytet badawczy, Universidade Católica Portuguesa przyczynia się do wzmocnienia społeczeństwa, tworząc zmieniającą życie naukę, wykształconych obywateli i perspektywicznych przedsiębiorców.

  • Lisbon, Portugalia

  Witamy na Wydziale Nauk Humanistycznych! Znany z rozwijania interdyscyplinarnych badań i środowiska dydaktycznego, Wydział Nauk Humanistycznych (dalej portugalski akronim FCH) zapewnia szeroki zakres programów studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich, które są zakotwiczone w pięciu głównych dziedzinach naukowych - naukach o komunikacji, naukach społecznych, Kulturoznawstwo, filozofia i psychologia - oraz dwa instytuty: Instytut Nauk o Rodzinie i Instytut Orientalistyki.

  • Portalegre, Portugalia

  Politechnika Portalegre to publiczna instytucja szkolnictwa wyższego, która integruje Wyższą Szkołę Edukacji i Nauk Społecznych (ESECS-IPPortalegre), Wyższą Szkołę Technologii i Zarządzania (ESTG-IPPortalegre), Wyższą Szkołę Zdrowia (ESS-IPPortalegre) , w Portalegre i Escola Superior Agrária (ESAE-IPPortalegre), w Elvas.

  • Porto, Portugalia

  ISAG - European Business School to prywatna uczelnia politechniczna założona w 1979 roku i zlokalizowana w mieście Porto. Z ponad 40-letnią historią i tradycją w szkolnictwie wyższym, kierującym się wysoką jakością nauczania oraz innowacyjną i lekceważącą pozycją. ISAG był pionierem kursów Zarządzania i Turystyki w północnej Portugalii. ISAG - EBS wzmacnia swoją strategię internacjonalizacji, a także swoją pozycję jednej z najlepszych szkół biznesu w Portugalii.