Keystone logo
Nowa Zelandia

Najlepsze uniwersytety dla Prawo Programy w Nowa Zelandia 2024

Liczba instytucji: 43
  • Dunedin, Nowa Zelandia
  • Christchurch, Nowa Zelandia
  • + 1 jeszcze

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Wellington, Nowa Zelandia

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Canterbury Plains, Nowa Zelandia

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • New Plymouth, Nowa Zelandia

  The Western Institute of Technology at Taranaki (WITT) lub Te Kura Matatini o Taranaki jest instytucją wyższą finansowaną przez rząd, zapewniającą kształcenie ludziom w regionie i na całym świecie. Jako lokalne centrum nauki w tym regionie, WITT jest tutaj, aby służyć Taranaki.

  • Auckland, Nowa Zelandia

  NCBT ( Newton College of Business and Technology ) jest dostawcą akredytowanym przez NZQA z siedzibą w Auckland. Nowa Zelandia. NCBT jest zarejestrowane w New Zealand Qualifications Authority (NZQA) od 1995 roku i od samego początku koncentruje się na zapewnianiu wysokiej jakości edukacji z silnym naciskiem na duszpasterstwo naszych studentów zagranicznych.

  • Lower Hutt, Nowa Zelandia

  Jesteśmy jedną z najbardziej imponujących, konkurencyjnych w skali światowej instytucji szkolnictwa wyższego w Nowej Zelandii. Wellington Institute of Technology to uczelnia kształcąca co roku około 6100 studentów. Oferujemy szereg kwalifikacji kierowanych przez branżę, od zawodów po stopnie naukowe i programy podyplomowe, które są zorientowane na przyszłość, opracowane wraz z przemysłem i zapewniają studentom praktyczne umiejętności do realizacji ich celów zawodowych.

  • Wellington, Nowa Zelandia

  W Campbell studenci otrzymują najlepszą naukę języka angielskiego w ramach wzbogacającego doświadczenia studenckiego w naszych kampusach w Wellington i Auckland. Jesteśmy dumni z długiej historii i reputacji Campbell w zapewnianiu światowej klasy nauczania akademickiego w troskliwym i wspierającym środowisku.

  • Hamilton, Nowa Zelandia

  Nowy świat pracy wymaga nowego sposobu uczenia się. Edukacja się zmienia, a Wintec zmienia się wraz z nią, więc nasi uczniowie mogą odnosić sukcesy w świecie, który porusza się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. W Wintec pielęgnujemy i prowadzimy indywidualnych uczniów jako część społeczności, aby byli pewni siebie i przygotowani do poruszania się w przyszłym świecie nowych miejsc pracy i sposobów pracy.

  • Christchurch, Nowa Zelandia

  University of Canterbury International College (UCIC) oferuje ekskluzywną Pathway do programów licencjackich University of Canterbury. UCIC oferuje programy transferu uniwersytetów (UTP), które są unikalne w Nowej Zelandii. UTP są odpowiednikiem pierwszego roku studiów licencjackich na University of Canterbury.

  • Masterton, Nowa Zelandia

  UCOL Limited, instytucja edukacyjna z historią sięgającą 1896 r., Ma dumną i zasłużoną reputację w zakresie wspierania uczenia się naszej społeczności. To połączenie ze społecznością ma kluczowe znaczenie dla tego, co robimy, i zapewnia, że nasze programy pomagają uczniom rozwijać pożądane umiejętności.

  • Invercargill, Nowa Zelandia

  Southern Institute of Technology (SIT) zapewnia wysokiej jakości szkolnictwo wyższe i szkolenia z różnych przedmiotów i kwalifikacji. Od certyfikatów po studia podyplomowe, oferujemy programy NZQA dla studentów do nauki na poziomie i Pathway która im odpowiada.

  • Auckland, Nowa Zelandia

  New Zealand School of Wines and Spirits (NZSWS) została założona w 2006 roku przez Jane Skilton MW. Wiodący dostawca kursów Wine & Spirit Education Trust (WSET) w Nowej Zelandii i jedyna szkoła z certyfikatem WSET, której właścicielem i operatorem jest Master of Wine.

  • Auckland, Nowa Zelandia

  Założona przez Celię Hay New Zealand School of Food & Wine kształci następne pokolenie baristów, szefów kuchni, właścicieli restauracji i kawiarni, menedżerów hotelarstwa, sommelierów i winiarzy, przedsiębiorców zajmujących się turystyką hotelarską, a także ludzi, którzy kochają dobre jedzenie od 1995.

  • Auckland, Nowa Zelandia

  Witamy na kampusach Abacus Institute of Studies w Auckland i Christchurch. Wybraliście wyjątkową organizację edukacyjną, która będzie wspierać i pogłębiać waszą naukę. Czas spędzony z nami jest znaczący i zachęcamy do zrównoważenia zajęć akademickich i przyjemności z życia na kampusie.

  • Auckland, Nowa Zelandia

  Laidlaw College jest największym międzywyznaniowym Christian College w Aotearoa w Nowej Zelandii, oferującym kwalifikacje od świadectwa do stopnia doktora w zakresie teologii i studiów biblijnych, misji, posługi, doradztwa i kształcenia nauczycieli. Zapewniamy dynamiczne środowisko do nauki dla studentów w Aotearoa, Nowej Zelandii i na całym świecie, z dwoma kampusami w Auckland, jednym w Christchurch i wspaniałymi możliwościami uczenia się na odległość.