Keystone logo
Nowa Zelandia

Nauka Prawo w Nowa Zelandia 2024

Ucz się w Nowa Zelandia

Prawo Szkolnictwo wyższe w Nowej Zelandii, by studiować prawo w Nowej Zelandii, uczniowie muszą stosować się do jednego kraju uniwersytetów 's, która oferuje studia prawnicze. Stopień trwa około czterech lat nauki w pełnym wymiarze czasu, aby zakończyć. Po pomyślnym zakończeniu stopnia i praktycznego kursu, studenci muszą być podawane do spisu Radców Prawnych i Adwokatów Sądu Najwyższego Nowej Zelandii przed ich praktyki prawniczej. Oni również muszą ubiegać się i posiadać certyfikat Nowa Zelandia Law Society. Program Prawo Nowej Zelandii 's oferuje wiele korzyści. Kraj wita zagranicznych studentów, a miasta takie jak Otago, gdzie znajdują się główne uniwersytety, mieć wiele udogodnień dla studentów. Każdy student studiuje w pełnym wymiarze czasu w Nowej Zelandii automatycznie kwalifikuje się do pracy w kraju, w pełnym wymiarze czasu w lecie i niepełnym wymiarze czasu pracy w trakcie roku szkolnego. Ponadto, mieszkańcy Nowej Zelandii wiadomo, że są przyjaźni i akceptacji.Studenci mają również elastyczne wymogi mają być dopuszczone do programu ścigania. Studenci mogą realizować pierwszy rok studiów, a następnie zostały dopuszczone do dalszej części programu w oparciu o ich rok papieru pierwszy. To pozwala im sprawdzić, czy studiuje prawo jest dobre dopasowanie przed skokiem do pełnego programu prawnej. Nowa Zelandia mieszkańcy, którzy zapiszą się na studia prawnicze płacić 5,798 dolarów na rok studiów. Ponieważ dotacje rządowe mogą nie być dostępne dla studentów, opłaty te mogą wzrosnąć do osób studiujących w innym kraju. Aby uzyskać najbardziej aktualną tabelę opłat, studenci powinni skontaktować się z uczelni ich wyboru. Po pomyślnym ukończeniu studiów z dyplomem prawa Nowej Zelandii, studenci będą mogli praktykować prawo w Nowej Zelandii, lub mogą prowadzić dalsze szkolenia do wykonywania zawodu w innej lokalizacji. Nowa Zelandia 's program szkolnictwa wyższego daje studentom zagranicznym sześć zezwoleń na pracę miesięcy po ukończeniu studiów, aby dać sobie czas na znalezienie pracy i ubiegania się o miejsce zamieszkania, jeżeli chcą.Szkolenie prawna może otworzyć drzwi do pracy w charakterze reportera sądowego, sekretarza prawnego, wykonawczej prawnej lub sądu cywilnego. Studenci, którzy chcą mieć przewagę w realizacji pracy po ukończeniu studiów mogą chcieć realizować wyróżnieniem lub studia podyplomowe w zakresie prawa na wybranej uczelni. To dalsze szkolenie zapewnia większe możliwości zatrudnienia.

Zmień walutę

Podstawowy miesięczny koszt utrzymania

 • Wynajem we wspólnym mieszkaniu

  580
 • Udział mediów

  44
 • Abonament internetowy

  49
 • Transport lokalny

  108

Przykładowy koszt stylu życia

 • Zestaw fastfood

  8
 • Bilet do kina

  10
 • Kufel lokalnego piwa

  6

O Nowa Zelandia

O Nowej Zelandii często tło dla filmów przygodowych i fantastycznych, Nowa Zelandia znana jest z zielonych gór i zapierające dech w piersiach krajobrazy. Nowa Zelandia to wyspa w południowo-zachodnim Pacyfiku na wschód od Australii. Ta wyspa naród bioróżnorodności, znany ze swojej bogatej kultury polinezyjskiej i sztuki i kultury rdzennych Maorysów, a także jej eksportu wełny i mleka. Co to ​​jest system Podobnie jak ustawa w Nowej Zelandii? Nowa Zelandia czerpie wiele ze swojego systemu prawnego z wspólny system prawa stosowane w Wielkiej Brytanii. Jednak niektóre obszary są różne, jak Nowa Zelandia opracowała własną formę wspólnego prawa. Mieszkańcy Nowej Zelandii przestrzegać także prawo statut, który odnosi się do praw stworzonych przez parlament. Co to ​​jest Prawo Studia w Nowej Zelandii? Prawników w Nowej Zelandii muszą posiadać tytuł licencjata U. stopnia z jednego z uniwersytetów kraju 's ,To jest po praktycznego kursu podawanego przez College of Law Nowej Zelandii czy Instytut Studiów Prawa Zawodowego. Studenci często otrzymują podwójny dyplom lub prowadzić studia podyplomowe w zakresie prawa, ale nie jest to wymóg.

Wymagania dotyczące wizy

Wiza studencka (dla studiów trwających dłużej niż trzy miesiące)

Jeśli Twój kurs trwa trzy miesiące lub krócej, nie potrzebujesz wizy studenckiej, tylko wizę turystyczną.

Jakiej wizy potrzebujesz?

Nazwa wizy

Wiza studencka; Wiza turystyczna

Cena i waluta

NZD 250

Opłaty za aplikację różnią się w zależności od kraju pochodzenia i mogą wynosić około 250 dolarów.

Koszty wizy studenckiej w Nowej Zelandii można sprawdzić tutaj:

https://www.immigration.govt.nz/about-us/policy-and-law/how-the-immigration-system-operates/visa-application-process/how-much-visa-applications-cost-and-when-to-pay

Kto może ubiegać się o wizę?

Wiza studencka jest wymagana dla wszystkich osób przybywających do Nowej Zelandii w celu podjęcia nauki przez okres dłuższy niż trzy miesiące. Nauka musi być głównym celem Twojej wizyty. Jeśli Twój kurs trwa do 3 miesięcy, możesz uczyć się na wizie turystycznej lub wizie pracowniczej.

Nie potrzebujesz wizy studenckiej, aby studiować w pełnym wymiarze godzin, jeśli:

 1. jesteś obywatelem lub rezydentem NZ
 2. jesteś obywatelem Australii
 3. masz wizę stałego pobytu lub wizę powrotną do Australii - bez warunków.

Gdzie można złożyć wniosek?

Online / Konsulat lub ambasada Nowej Zelandii

Aby złożyć wniosek o wizę studencką do Nowej Zelandii, można złożyć wniosek online lub osobiście przed podróżą.

Aby złożyć wniosek osobiście w swoim kraju, należy skontaktować się z lokalnym konsulatem lub ambasadą Nowej Zelandii, aby otrzymać formularz zgłoszeniowy i/lub umówić się na spotkanie. Można również złożyć wniosek online, odwiedzając oficjalną stronę internetową www.immigration.govt.nz i tworząc konto.

Witryna:https://www.immigration.govt.nz/

Jak złożyć wniosek?

Do wniosku wizowego potrzebne będą:

 • List akceptacyjny od zatwierdzonego dostawcy usług edukacyjnych w Nowej Zelandii.
 • Dowód posiadania wystarczających funduszy - Należy wykazać, że posiada się wystarczające fundusze na opłacenie czesnego (może to być dowód pokrycia pożyczki, stypendium lub innych funduszy) oraz dowód posiadania funduszy na pokrycie kosztów utrzymania podczas nauki w Nowej Zelandii (poprzez sponsora, pożyczkę, stypendium, wsparcie rządowe lub wystarczające saldo bankowe). Musisz udowodnić, że masz co najmniej 15 000 NZD$ (~10 870 USD) na każdy rok, jeśli Twój kurs jest dłuższy niż dziewięć miesięcy.
 • Dowód dalszej podróży - może to być dowód już opłaconych biletów na dalszą podróż, dowód dalszych funduszy lub zgoda sponsora na opłacenie dalszej podróży. Chodzi o to, by pokazać, że zamierzasz i możesz sobie pozwolić na opuszczenie kraju po ukończeniu studiów.
 • Ubezpieczenie podróżne.
 • Zaświadczenia lekarskie - Jeśli planujesz studiować w Nowej Zelandii dłużej niż 12 miesięcy, będziesz musiał dostarczyć ogólne zaświadczenie lekarskie, zaświadczenie o prześwietleniu klatki piersiowej i ewentualnie poddać się badaniu na gruźlicę.
 • Jeśli masz mniej niż 18 lat, będziesz musiał również dostarczyć dowód na zorganizowane zakwaterowanie, a jeśli masz 17 lat lub więcej, zaświadczenie z policji o "dobrym charakterze".
 • Dwukolorowe zdjęcia paszportowe.
 • Paszport ważny przez co najmniej trzy miesiące od daty planowanego opuszczenia Nowej Zelandii.
 • Dowód wniesienia opłaty za wniosek wizowy.

Kiedy należy złożyć wniosek?

Należy złożyć wniosek co najmniej sześć tygodni przed planowaną podróżą do Nowej Zelandii. Wizy studenckie składane online są zazwyczaj rozpatrywane w ciągu 20 dni, natomiast wizy studenckie składane na formularzu papierowym w ciągu 25 dni.

Wiza studencka jest zazwyczaj wydawana na taki sam okres, jak opłacone przez Ciebie studia, a jej czas trwania może wynosić do 4 lat.

Czas przetwarzania

20 Days

Możliwości pracy

Międzynarodowi studenci studiów dziennych z wizą studencką mogą legalnie pracować w Nowej Zelandii do 20 godzin tygodniowo w czasie semestru i mogą pracować w pełnym wymiarze godzin podczas wszystkich zaplanowanych okresów wakacyjnych, takich jak Boże Narodzenie, Wielkanoc i wakacje letnie. Szczegóły zależą od warunków Twojej wizy. Doświadczenie zawodowe wymagane podczas studiów nie wlicza się do limitu 20 godzin. Studenci międzynarodowi nie mogą prowadzić działalności na własny rachunek.

Masters by research i doktoranci mogą pracować tyle godzin, ile chcą.

Godzin na tydzień

20

Dlaczego potrzebujesz tego typu wizy?

Niektóre z powodów, dla których nowozelandzka wiza studencka może zostać odrzucona to:

 1. Jeśli masz na swoim koncie karę pozbawienia wolności w ciągu ostatnich 10 lat lub zostałeś skazany na karę pozbawienia wolności.
 2. Jeśli masz na swoim koncie deportację, lub jeśli jesteś objęty okresem zakazu wjazdu do Nowej Zelandii.
 3. Jeśli podane przez Ciebie informacje są nieprawdziwe, na podstawie których urzędnik imigracyjny uważa, że informacje zadeklarowane w Twoim wniosku nie są prawdziwe.
 4. Jeśli złożyłeś wniosek, który nie jest wypełniony
 5. Jeśli wymagania dotyczące zdrowia i charakteru nie są spełnione
 6. Jeśli nie jesteś w stanie wykazać się pokryciem kosztów czesnego, kosztów utrzymania i podróży w Nowej Zelandii
 7. Jeśli nie ma jasnej ścieżki dla kursu, który zamierzasz studiować w Nowej Zelandii
 8. Jeśli oficer imigracyjny widzi, że nie jesteś autentycznym studentem z dokumentów i informacji, które dostarczyłeś, i jak po rozmowie telefonicznej, nie możesz nawet odpowiedział na niektóre informacje dotyczące informacji o kursie, instytucji, między innymi
 9. Jeśli środki nie są legalne, lub nie można ich zweryfikować