Keystone logo
Izrael

Nauka Prawo w Izrael 2024

Ucz się w Izrael

Zawody prawnicze w Izraelu Aby legalnie praktykować prawo w Izraelu, musisz być oficjalnym członkiem Izby Adwokackiej. Wymagania dotyczące odbioru w Izbie Adwokackiej obejmują: - Musi być rezydentem Izraela, który ma co najmniej 23 lat - Absolwent uniwersytetu prawa szkoły uznanych przez Departament Izrael 's Edukacji - Absolwent instytutu prawa, które zostało uznane przez Ministra Sprawiedliwości - absolwent uznanej instytucji prawa poza Izraelem - zakończył jeden rok stażu - pozytywne wyniki badań podane przez Izby Adwokackiej sędziów w Izraelu musi być obywatelami Izraela i posiadają niezbędne kwalifikacje, które należy uwzględnić w Izbie rzeczników. Prawnicy, którzy chcą być uznane przez sędziego lub sędziów sądów rejonowych stanowisk powinien praktykowany co najmniej siedem lat w jakiejś dziedzinie prawa. Zarabianie Prawo magisterskich w Izrael Izrael jest kilka szkół prawa.Studenci przyjmowani tych szkół prawa musi mieć dowód doskonałych gatunków i licencjackich lub stopień pre-prawa, z akredytowanej placówki szkolnictwa wyższego. Ponadto, studenci muszą wziąć psychometrycznych egzaminu wstępnego i uzyskać wynik 600 na egzaminie przed przyjęty do programu ścigania. Stopnie naukowe uzyskane przez przyszłych prawników obejmują LLB (Bachelor of Law), w LLM (Master of Law) i doktorat z prawa. Czas potrzebny do uzyskania stopnia w prawo w Izraelu jest porównywalna do USA i europejskich standardów -. Między pięciu do sześciu lat kosztów czesnego zależności od rodzaju badanego przez międzynarodowe prawa studentów, takich jak prawa patentowego lub innej dziedzinie nauki specjalistycznego, może być znacznie wyższa niż tradycyjnych kursów prawnych. Po raz kolejny, lekcje mogą się różnić od jednej szkoły prawa do drugiej.

Zmień walutę

Podstawowy miesięczny koszt utrzymania

 • Wynajem we wspólnym mieszkaniu

  517
 • Udział mediów

  68
 • Abonament internetowy

  25
 • Transport lokalny

  56

Przykładowy koszt stylu życia

 • Zestaw fastfood

  14
 • Bilet do kina

  11
 • Kufel lokalnego piwa

  7

O Izrael

Położony w zachodniej Azji wzdłuż brzegu Morza Śródziemnego 's na południowy Izrael graniczy z wieloma krajami i stwierdza w tym Libanu, Jordanii, Egiptu i Syrii. Politycznie i etnicznie, Izrael odnosi się do siebie jako państwa żydowskiego i Demokratycznej. Izrael 's najbardziej zaludnionym miastem jest Jerozolima i Tel Awiw jest kraj "centrum finansowe s. Rząd Izraela 's jest demokracja przedstawicielska kontrolowane przez system parlamentarny i premiera. Wśród Izrael 's są jego osiągnięcia wysokiej życia długość, duża gospodarka i wyjątkowe standardy życia, uważana za najlepszą na Bliskim Wschodzie podstawowe fakty dotyczące Izraela -. Izrael ' s gospodarki jest uważany za najbardziej trwałe gospodarka wśród innych krajów rozwiniętych i ma również numer jeden w rankingu inwestycji deweloperskich oraz centrum badawcze. - Kompleksowe wzrostu w sektorach przemysłu i rolnictwa Izrael 's pozwoliły ten kraj stać większości samowystarczalna w zakresie produkcji żywności.- Izrael jest światowym liderem w rozwoju energii słonecznej, a także jest liderem w energii geotermalnej i ochronę wód. - Ponieważ Izrael rutynowo doświadcza braku wody. mają bardzo rozwinięty przemysł technologii wody sprawia, że im jeden z world 's wiodących ekspertów w dziedzinie technik ochrony wód i recyklingu wody. Izrael ' prawnicza przypominający stylu zachodnim systemy prawne a w niektórych aspektach, system prawny Izrael 's jest przede wszystkim hybryda historycznych i religijnych dogmatów prawnych rozwijających się pod zwierzchnictwem brytyjskim i osmańskiego. W statut "Kneset " i "Ustawa Zasadnicza Izraela " wspierać podstawę przepisów Izrael 's, które są jeszcze bardziej uzasadnionych przez orzecznictwo i precedensu politycznego. Ostatnio sądy izraelskie zostały wykazujące cechy kanadyjskiego i amerykańskiego prawa, a nie prawa Continental."Struktura s Court i system prawny Sąd Najwyższy, sądy okręgowe i sędziów 'Israel korty zawierają ogólny system Izrael ' s Sądowego Sąd Najwyższy istniejące jako najwyższy sąd w kraju. Izrael ma również "" specjalne sądy, które zajmują się kwestiami sprawiedliwości religijnej wojskowej, pracy i. Sądy te są regulowane trybunały apelacyjne, które mogą otrzymać ograniczoną rozważenie przez Sąd Najwyższy w niektórych skomplikowanych przypadkach. Izrael ma pięć okręgów sądowych: Nazareth, Tel-Aviv, Beer-Sheva, Jerozolima i Hajfa, w sądach rejonowych i sędziów panowania nad ich dzielnic. Wszelkie działania poza tych okręgów sądowych, są przekazywane do Sądu Rejonowego w Jerozolimie.

Wymagania dotyczące wizy

Wiza A/2 - Ta wiza jest przyznawana osobom, które chcą przyjechać do Izraela w celu podjęcia studiów w akredytowanej instytucji.

Jakiej wizy potrzebujesz?

Nazwa wizy

Wiza studencka (wiza A/2)

Cena i waluta

USD 50

Opłata za aplikację o wizę studencką do Izraela zależy od kraju zamieszkania i może ulec zmianie w każdej chwili. Opłata może wynosić około 40-50 USD.

Kto może ubiegać się o wizę?

Jest obowiązkowe, aby wszyscy studenci zagraniczni uczestniczący w programach trwających jeden semestr lub dłużej zabezpieczyli wizę studencką (A-2) przed przyjazdem do Izraela.

Wiza studencka jest przyznawana osobom, które chcą się uczyć w szkołach podstawowych i średnich, instytucjach akademickich oraz jesziwach i instytucjach młodzieżowych Agencji Żydowskiej.

Gdzie można złożyć wniosek?

Konsulat lub Ambasada Izraela

Przed przyjazdem należy stawić się osobiście w lokalnym konsulacie lub ambasadzie Izraela w celu uzyskania wizy studenckiej.

Witryna:

Jak złożyć wniosek?

Osoba ubiegająca się o izraelską wizę studencką zazwyczaj musi dostarczyć następujące dokumenty:

 • Wypełniony i podpisany wniosek o wizę na wjazd do Izraela. Formularz wniosku można pobrać tutaj: http://www.mfa.gov.il/MFA_Graphics/MFA%20Gallery/Consular%20forms/EntryVisa.pdf
 • Paszport (musi być ważny ponad rok od daty planowanej wizyty).
 • Dwa zdjęcia paszportowe.
 • Oryginał listu akceptacyjnego na studia w uznanej instytucji edukacyjnej w Izraelu.
 • Oświadczenie z banku, że posiadasz fundusze na utrzymanie pobytu w Izraelu podczas studiów (wyciąg z banku z ostatnich trzech miesięcy).
 • Bilety lotnicze w obie strony LUB opłata za następny rok szkolny w stanach (w przypadku studenta z wymiany).
 • Wyciąg z banku z ostatnich 3 miesięcy.
 • Może być wymagane dostarczenie oryginalnego aktu urodzenia.

Kiedy należy złożyć wniosek?

Złóż wniosek o wizę studencką wkrótce po otrzymaniu oficjalnego listu akceptacyjnego z goszczącej Cię izraelskiej instytucji edukacyjnej.

Wiza jest ważna do roku (i pozwala na wiele wjazdów do kraju) i można ją przedłużyć w biurze Urzędu ds. Ludności na dodatkowy okres.

Czas przetwarzania

Możliwości pracy

Posiadacze wizy A/2 nie mogą pracować w Izraelu.

Pod pewnymi warunkami posiadacze wizy A/2, którzy są uprawnieni do dokonania aliji na mocy prawa powrotu, mogą pracować w niepełnym wymiarze godzin.

Godzin na tydzień

0

Dlaczego potrzebujesz tego typu wizy?

Wniosek o wizę może zostać odrzucony, jeśli nie będziesz w stanie wykazać dowodów na posiadanie wymaganych środków finansowych lub jeśli przedstawisz nieprawidłowe lub niekompletne dokumenty.