Keystone logo
IIrlandia

Nauka Prawo w IIrlandia 2024

Ucz się w IIrlandia

Co to ​​jest Prawo Studia w Irlandii? Istnieją różne programy studiów Prawo dostępne w Irlandii. Jako student, studenci mogą uzyskać tytuł licencjata prawa (LLB) w biznesie, nauk politycznych, a także w różnych międzynarodowych studiów prawniczych. Napisz programy magisterskie obejmują Master of Law (LLM), jak i "Interrogational i Porównawczego Prawa " i stopnia "Międzynarodowe i europejskie prawo gospodarcze " stopni. Doktorat w ustawie jest również dostępna po zakończeniu LLM. Istnieje ogromna ilość dostępnych specjalnościach studiów prawniczych irlandzkich. Prawo Szkolnictwo wyższe w Irlandii Istnieje wiele szkół i uniwersytetów na całym prawa Irlandii oferujących studia prawnicze. Studenci muszą konkurować o uzyskanie akceptacji w tych szkołach, średnio tylko siedem procent w górę zyskując przyjęcia. Niemniej jednak, zagranicznych studentów, którzy mogą uzyskać zgodę, akceptację w szkole i wizy do kraju są mile widziane w tych szkół prawa.Warunki przyjęcia na studia są mniej trudne dla studentów międzynarodowych. Studenci mogą spędzić od pięciu do sześciu lat uzyskaniu wykształcenia siedzieć do egzaminu licencyjnego. Studenci z licencjat może również być w stanie ukończyć naukę w szkole prawniczej, która zazwyczaj wymaga jeszcze trzy lata kształcenia. Po ukończeniu studiów, studenci mogą znaleźć pracy w całej Irlandii. Uczniowie będą musieli pracować w kancelarii przed uzyskaniem licencji zawodowej. Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników w Irlandii jest umiarkowany do wysokiego, z nowym naciskiem na bardziej wyspecjalizowanych prawników niż kiedykolwiek. Zagraniczni studenci mogą znaleźć system prawny tego kraju 's być satysfakcjonujące jeden długi, trwałego kariery.

Zmień walutę

Podstawowy miesięczny koszt utrzymania

 • Wynajem we wspólnym mieszkaniu

  833
 • Udział mediów

  70
 • Abonament internetowy

  49
 • Transport lokalny

  100

Przykładowy koszt stylu życia

 • Zestaw fastfood

  9
 • Bilet do kina

  12
 • Kufel lokalnego piwa

  6

O IIrlandia

Nie ma nic, a całkiem jak w Irlandii, kraju, który " częścią s Europy, siedzi na północno-zachodniej części kontynentu. Ten wyspiarski kraj jest domem dla ponad 6,4 mln osób, o 4,6 mln z nich mieszkających w Republice Irlandii. Od niskich gór do zielonych otwartych równinach, Irlandia to piękny kraj. Jest to również ważne i potężna siła gospodarcza w Europie. Obszar ten ma bogatą kulturę, tętniące życiem i nowoczesny styl życia i wiele tradycji. Dla studentów, którzy rozważają studiowanie prawa w Irlandii, istnieje wiele korzyści ten sposób, w tym wymagającym dziedzinie prawa, które wymaga nowoczesnych, w pełni wykształconych studentów. Zagraniczni studenci często są mile widziane, jeśli są dostępne otwory w szkołach prawnych Irlandia 's. Co to ​​jest system prawa w Irlandii? System prawny w Irlandii opiera się na konstytucyjnej wspólnej i prawa stanowionego. Ustawodawstwa kraju odbywają się w Konstytucji Irlandii.Wspólny system prawa kraju 's opiera się na stylu parlamentarnej znaleźć w systemie brytyjskim. System prawa zepsuje dalej z lokalnym prawem, które są znacznie bardziej tradycyjne i na podstawie wpływów kulturowych. Kraj 's Konstytucja fundament wszystkim irlandzkiego systemu prawnego, choć i badania prawne w tej dziedzinie koncentruje się na tym konkretnym obszarze.

Wymagania dotyczące wizy

 • C wiza studyjna - jeśli chcesz studiować w Irlandii przez mniej niż 3 miesiące
 • D wiza studyjna - jeśli Twój kurs trwa dłużej niż 3 miesiące

Jakiej wizy potrzebujesz?

Nazwa wizy

Wiza studencka (wiza studencka typu C; wiza studencka typu D)

Cena i waluta

Opłaty za irlandzką wizę studencką różnią się w zależności od kraju pochodzenia. Standardowe opłaty za rozpatrzenie wniosku wizowego wynoszą 60 euro (80 dolarów) za wizę jednokrotnego wjazdu i 100 euro (135 dolarów) za wizę wielokrotnego wjazdu.

Kto może ubiegać się o wizę?

Jeśli jesteś obywatelem UE lub EOG (w tym Islandii, Norwegii i Liechtensteinu), nie potrzebujesz wizy studenckiej do Irlandii, aby studiować w tym kraju. Istnieje szereg innych krajów, które nie wymagają irlandzkich wiz studenckich lub wiz wjazdowych i są one wymienione tutaj: http://www.citizensinformation.ie/en/moving_country/moving_to_ireland/coming_to_live_in_ireland/visa_requirements_for_entering_ireland.html

Dla obywateli krajów spoza EOG, którzy przyjeżdżają na studia do Irlandii, muszą być zapisani na kurs w pełnym wymiarze godzin w ramach programu Degree (dla szkolnictwa wyższego) lub programu językowego i programu non-degree Irlandii.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wizy studenckiej do Irlandii, czy nie, jeśli jesteś studentem z kraju spoza EOG, musisz zgłosić się do urzędnika imigracyjnego przy wjeździe do Irlandii, aby otrzymać pozwolenie na wjazd. Musisz to zrobić w obrębie okręgu, w którym zamierzasz zamieszkać.

Uwaga: Irlandia nie jest członkiem układu z Schengen. W związku z tym będziesz musiał ubiegać się o wizę irlandzką, nawet jeśli posiadasz wizę kraju należącego do strefy Schengen.

Gdzie można złożyć wniosek?

AVATS online

Wniosek wizowy należy złożyć online, korzystając z udogodnienia AVATS online. Funkcja składania wniosków wizowych online jest dostępna na całym świecie i muszą z niej korzystać wszystkie osoby ubiegające się o wizę.

Witryna:https://www.visas.inis.gov.ie/avats/OnlineHome.aspx

Jak złożyć wniosek?

O wizę należy ubiegać się online. Po zakończeniu procesu składania wniosku online należy postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w formularzu podsumowującym wniosek, który jest tworzony przez system online. Formularz ten zawiera informacje o tym, gdzie należy złożyć dokumentację uzupełniającą. Formularz podsumowujący, który należy wydrukować, podpisać i opatrzyć datą, należy złożyć wraz z dokumentacją uzupełniającą.

Wraz z wnioskiem wizowym należy dostarczyć następujące dokumenty (wymagane są oryginalne dokumenty w języku angielskim lub z dołączonym tłumaczeniem notarialnym):

 • List akceptacyjny z uznanej szkoły/college/uniwersytetu w Irlandii potwierdzający przyjęcie na studia. Studia te muszą być prowadzone w pełnym wymiarze godzin (trwające rok akademicki) i obejmować co najmniej 15 godzin tygodniowo.
 • Dowód zdolności akademickich do prowadzenia wybranego kursu w języku angielskim (o ile nie jest to kurs języka angielskiego).
 • Dowód, że opłaty za kurs zostały w pełni uiszczone.
 • Dowód, że posiadasz wystarczające środki (7 000 €) na utrzymanie przez początkową część pobytu.
 • Dowód, że Ty lub sponsor macie dostęp do co najmniej 7000 € na każdy kolejny rok studiów, oprócz opłat za kurs za każdy z tych lat.
 • Dowód posiadania prywatnego ubezpieczenia medycznego.
 • Wyjaśnienie wszelkich luk w historii edukacji.
 • Potwierdzenie zamiaru powrotu do kraju stałego zamieszkania po opuszczeniu Irlandii.

Kiedy należy złożyć wniosek?

O wizę studencką można ubiegać się do 3 miesięcy przed datą podróży do Irlandii. Wniosek o wizę studencką należy złożyć co najmniej kilka miesięcy przed podróżą do Irlandii.

Studenci z krajów spoza EOG, którzy zamierzają studiować w Irlandii przez okres dłuższy niż 3 miesiące, muszą zarejestrować się po przyjeździe u lokalnego urzędnika imigracyjnego dla okręgu, w którym mieszkają. W ich paszporcie zostaną wpisane warunki i okres czasu, na jaki mają pozwolenie na pobyt. Studenci, którzy nie potrzebują wizy, muszą posiadać 3,000 € przy pierwszej rejestracji.

Należy pamiętać, że irlandzka wiza studencka nie pozwala automatycznie na wielokrotne wjazdy do kraju. Jeśli uważasz, że będziesz musiał opuścić kraj i wrócić w trakcie studiów, będziesz musiał ubiegać się o wizę ponownego wjazdu.

Czas przetwarzania

3 Months

Możliwości pracy

Jeśli uczęszczasz na kurs znajdujący się na Tymczasowej Liście Programów Kwalifikowanych (ILEP), to podczas rejestracji u lokalnego urzędnika imigracyjnego otrzymasz stempel nr 2 w paszporcie. Będziesz mógł podjąć pracę dorywczą do 20 godzin tygodniowo w niepełnym wymiarze godzin w czasie semestru lub do 40 godzin tygodniowo w okresie wakacji w college'u, czyli od czerwca do września włącznie i od 15 grudnia do 15 stycznia.

Jeśli nie uczęszczasz na taki kurs, nie będziesz miał prawa do podjęcia pracy w niepełnym wymiarze godzin ani do prowadzenia działalności gospodarczej lub wykonywania zawodu. Otrzymasz wtedy stempel nr 2A w paszporcie.

Godzin na tydzień

20

Dlaczego potrzebujesz tego typu wizy?

Niektóre z powodów, dla których wiza studencka do Irlandii może zostać odrzucona są następujące:

 • Jeśli nie ma wystarczających funduszy na pokrycie całej wizyty/studiów w Irlandii.
 • Jeśli proponowane studia nie mają logicznej ścieżki.
 • Jeśli istnieją niespójności, wprowadzające w błąd informacje lub fałszywe dokumenty.