Keystone logo
Indonezja

Nauka Prawo w Indonezja 2024

Ucz się w Indonezja

Co to ​​jest Prawo Studia w Indonezji? Indonezyjski stopień Ustawa wchodzi w trzy warstwy. Pierwsze, co jest równoznaczne z tytułem magistra prawa, jest nazywany "Sarjana Hukum / SH " To można osiągnąć bezpośrednio z liceum. Drugi poziom obejmuje specjalności prawnej profesjonalnego studium woli. To się nazywa "Magister Hukum / MH ", lub Mistrz Zakonu. Czasami nazywa się "Megister Kenotariatan / M.Kn. ", Lub Mistrz notariusza. Wreszcie, trzeci poziom jest doktorem prawa. Pierwszy poziom to jest wymagane dla zawodów prawniczych Prawo o szkolnictwie wyższym w Indonezji podstawowym Tier I stopnia Prawo wymaga 06:56 lata studiów w Indonezji. Czas drugi i trzeci poziomy podjęcia dużej mierze zależy od kierunku studiów i ilości zajęć w semestrze, że uczeń jest w stanie podjąć. Aby zostać adwokatem lub adwokata w Indonezji, studenci muszą uczestniczyć jeden do dwóch miesięcy rzecznika specjalny kurs i zdać egzamin Bar.Rok akademicki w Indonezji nie wynika z żadnego harmonogramu zestaw, ale niektóre szkoły stosują dziwne, a nawet semestr programu. Odd semestry uruchomić od września do stycznia. Nawet semestrów trwa od lutego do czerwca. Daty te korelują ze świętami religijnymi niektórych głównych grup religijnych w kraju. Studia prawnicze w Indonezji zdarzyć w kraju 's głównych uniwersytetów i szkół prawniczych, które znajdują się na większych wysp i głównych dzielnic kraju. Choć każda szkoła ma swoje zasady i przepisy, badanie jest rygorystyczna, a badania w ramach programu, aby pokazać, że uczeń jest w stanie ukończyć studiów jest wspólny. Koszt studia prawnicze w Indonezji będzie się różnić w zależności od długości programu i wybranej wyższej uczelni. Uniwersytety państwowe mają opłaty, które są bardzo niskie, ale prywatne uczelnie mają wyższe opłaty. Typowy student spędzi około US 4.500 dolarów za semestr zajęć w Indonezji.Studiował prawo w Indonezji otwiera drzwi do życia służby w kraju rozwijającym się z ogromnym populacji. Indonezyjski studia prawnicze mogą otworzyć drzwi do legalnej pracy w innych mniejszych krajów w całej Oceanii i Azji. Studenci, którzy zdecydują się studiować prawo w Indonezji będzie wprowadzenie do bogatej kultury wysp i głębszego zrozumienia kultury swoich różnych grup ludzi.

Zmień walutę

Podstawowy miesięczny koszt utrzymania

 • Wynajem we wspólnym mieszkaniu

  229
 • Udział mediów

  20
 • Abonament internetowy

  26
 • Transport lokalny

  9

Przykładowy koszt stylu życia

 • Zestaw fastfood

  3
 • Bilet do kina

  3
 • Kufel lokalnego piwa

  2

O Indonezja

Wprowadzenie do Indonezji Republiki Indonezji to archipelag ponad 13.400 wysp w południowo-wschodniej Azji i Oceanii. Ponad 238 mln ludzi żyje w Indonezji, co czyni go czwartym najbardziej zaludnionym kraju świata 's. Przez wieki, Indonezja była ważnym szlakiem handlowym, a bogate zasoby naturalne regionu nadal czerpać handlu w całej współczesnej historii. Indonezja jest znany z charakterystycznie różnorodnej kultury, z setkami języków i grup etnicznych na terenie wyspy. Posiada również świat "drugi najwyższy poziom s różnorodności biologicznej i dużą ilością dzikiej przyrody i dżungli obszarach, które sprawiają, że jest to piękne miejsce do odwiedzenia. Co to ​​jest system prawa w Indonezji? Indonezja " system prawny s następujący system prawa cywilnego przede wszystkim. Różnorodność kraju przynosi prawa zwyczajowego do wielu aspektów systemu, a niektóre Roman Holenderska ustawa jest także mieszać do systemu.Kodeks cywilny kraj 's dużej mierze opiera się holenderskich tradycji kolonialnych, a jego pierwsza szkoła prawo zostało rozpoczęte przez Holendrów.

Wymagania dotyczące wizy

 1. Social Visit Visa - najlepsza dla studentów z wymiany, jednokrotnego wjazdu.
 2. Limited Stay Visa - tylko na studia długoterminowe.

Jakiej wizy potrzebujesz?

Nazwa wizy

Wiza studencka (Social Visit Visa; Limited Stay Visa)

Cena i waluta

USD 45

Koszt wizy studenckiej wynosi około 45USD, ale może się zmienić i jest zależny od kraju, z którego składasz wniosek.

Kto może ubiegać się o wizę?

Wszyscy zagraniczni studenci przyjęci na studia w indonezyjskiej uczelni muszą uzyskać wizę studencką.

Obywatele niektórych krajów mogą przebywać w Indonezji łącznie przez 30 dni bez wizy. Pobyt bezwizowy dotyczy jednak tylko wypoczynku, nie daje prawa np. do nauki czy pracy.

W niektórych ambasadach Indonezji (np. Finlandia, Austria) istniała możliwość ubiegania się o wizę typu 211 (wiza turystyczna). Wiza ta może być zamieniona na sponsorowaną wizę Social Visit po przyjeździe do Indonezji. Należy zapytać w lokalnej ambasadzie indonezyjskiej o możliwość ubiegania się o tę wizę.

Gdzie można złożyć wniosek?

Ambasada lub konsulat Indonezji

Najlepiej jest ubiegać się o wizę w ambasadzie lub konsulacie Indonezji w swoim kraju. Indonezyjski wydział imigracyjny umożliwia teraz także złożenie wniosku wizowego online za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Witryna:

Jak złożyć wniosek?

Wymagane dokumenty do wizy studenckiej do Indonezji obejmują:

 • Ważny paszport z co najmniej jedną pustą stroną na wizę (paszport musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy po opuszczeniu Indonezji)
 • Kopia strony identyfikacyjnej paszportu
 • Wypełniony formularz aplikacyjny
 • Dwa zdjęcia paszportowe w kolorze, 4 x 6 cm
 • Kopia biletu lotniczego lub biletu elektronicznego
 • Oficjalny list akceptacyjny z uczelni przyjmującej
 • Pokwitowanie lub kopia pokwitowania za uiszczoną opłatę wizową
 • Embassy Letter. Embassy Letters, przygotowane przez uczelnię przyjmującą, potwierdzają, że dany student potrzebuje wizy Social Visit. Embassy Letter jest zawsze adresowany do ambasady lub konsulatu Indonezji w danym kraju: domyślnie będzie to kraj rodzinny studenta.

Po przyjeździe posiadacz wizy musi zgłosić swój wjazd do najbliższego biura Immigration w ciągu 7 dni.

Kiedy należy złożyć wniosek?

Zaleca się złożenie wniosku o wizę studencką co najmniej 14 dni przed wyjazdem do Indonezji. Najlepiej ubiegać się o wizę zaraz po otrzymaniu oficjalnego listu akceptacyjnego.

Musisz przyjechać do Indonezji w ciągu 90 dni od dnia, w którym wiza została wydana.

Maksymalna długość pobytu w Indonezji z wizą Social Visit wynosi 60 dni, a wiza musi być przedłużona w miejscu docelowym zgodnie z instrukcją podaną przez uczelnię przyjmującą. Wiza może być przedłużona jednorazowo o jeden miesiąc, a jej koszt wynosi około 50 USD.

Wiza na pobyt ograniczony jest ważna przez 5 lat i wymaga odnowienia co 1 rok.

Czas przetwarzania

14 Days

Możliwości pracy

Studenci międzynarodowi zazwyczaj nie mogą pracować podczas studiów w Indonezji.

Godzin na tydzień

0

Dlaczego potrzebujesz tego typu wizy?

Wniosek o wizę może zostać odrzucony, jeśli nie będziesz w stanie wykazać dowodów na posiadanie wymaganych środków finansowych lub jeśli przedstawisz nieprawidłowe lub niekompletne dokumenty.