Keystone logo
Egipt

Najlepsze uniwersytety dla Prawo Programy w Egipt 2024

Liczba instytucji: 23
  • Cairo, Egipt

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • New York, Stany Zjednoczone
  • Athens, Grecja
  • + 11 jeszcze

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Cairo, Egipt

  Helwan University jest uniwersytetem technicznym i aplikacyjnym, posiada wszystkie cechy wyróżniające i różnorodne. Uważany jest za wyjątkowy model wśród egipskich uniwersytetów, ponieważ obejmuje wydziały sztuk pięknych, sztuk pięknych, sztuk użytkowych, edukacji artystycznej, edukacji muzycznej i wychowania fizycznego. Będąc w sercu społeczności przemysłowej, Helwan University jest uważany za wyjątkowy model wśród uniwersytetów egipskich w ogóle. Składa się z 20 wydziałów oraz 50 ośrodków badawczych i jednostek produkcyjnych, które łączą uniwersytet z problemami egipskiego społeczeństwa.

  • Cairo, Egipt

  Alexandria University dąży do przywrócenia historycznego statusu Alexandria University i osiągnięcia wszechstronnego skoku jakościowego w różnych dziedzinach wiedzy w ramach szlachetnych wartości ludzkich, umożliwiając mu zajęcie wiodącej pozycji na jego krajowym, arabskim, afrykańskim, śródziemnomorskim i globalnym środowiskach. University of Alexandria to krajowa instytucja edukacyjna, badawczo-rozwojowa zintegrowana z wytwarzaniem i rozpowszechnianiem wiedzy. Podkreśla także budowanie nowoczesnego człowieka i kulturową rehabilitację społeczeństwa. I być w stanie objąć stanowiska kierownicze we wszystkich sektorach.

  • قسم أول 6 أكتوبر, Egipt

  Uniwersytet MSA zapewnia studentom pierwszą brytyjską edukację wyższą w Egipcie i regionie Bliskiego Wschodu. Pomaga im również w zdobywaniu zdolności twórczych i zaangażowaniu w uczenie się przez całe życie. Wierzymy, że nasi studenci kończą studia z niezbędnymi dla nich rozwiniętymi umiejętnościami pisarskimi, analitycznymi i komunikacyjnymi. Absolwenci MSA odnoszą sukces nie tylko w swojej pierwszej pracy, ale przez całą karierę.

  • ثالث القاهرة الجديدة, Egipt

  The German University In Cairo , GUC, jest egipskim prywatnym uniwersytetem założonym na mocy dekretu prezydenta 27/2002, zgodnie z ustawą nr 101/1992 i przepisami wykonawczymi nr 355/1996. Niemiecki uniwersytet w Kairze / Deutsche Universität w Kairo powstał w 2002 roku we współpracy z uniwersytetami państwowymi w Ulm i Stuttgarcie, pod patronatem egipskiego Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Nauki, Badań i Sztuki kraju związkowego Badenia-Wirtembergia , Niemcy, przy wsparciu Niemieckiej Służby Wymiany Akademickiej (DAAD), Ambasady Niemiec w Kairze, Arabsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK), Federalnego Ministerstwa Edukacji i Badań, Niemiec, Państwowego Uniwersytetu w Tybindze, Państwowy Uniwersytet w Mannheim i Akademia Sztuk Pięknych w Lipsku.

  • Canal Mahmoudiah Street, Egipt

  Pharos University In Alexandria jest zaangażowany w swoją rolę w rozwoju społeczeństwa, zapewniając stabilne i stymulujące środowisko dla edukacji i badań naukowych. Uniwersytet oferuje wyróżniającą się usługę edukacyjną, zapewniając wszystkim studentom uczciwe możliwości, aby umożliwić im osiągnięcie zrównoważonego rozwoju we wszystkich dziedzinach życia oraz optymalizację partnerstwa ze społecznościami krajowymi, regionalnymi i międzynarodowymi w ramach elastycznego systemu, który umożliwia ciągły rozwój i zachowanie wartości społeczności i etyki, jednocześnie nadążając za rozwojem naukowym i technologicznym.

  • Km 22, Egipt

  Newgiza University (NGU) to multidyscyplinarny prywatny uniwersytet w Kairze w Egipcie. Położona na legendarnym płaskowyżu Gizy, zaledwie kilka minut od Wielkich Piramid, NGU zapewnia światowej klasy edukację uniwersytecką studentom na poziomie lokalnym, regionalnym i międzynarodowym.

  • Gamaiet Ahmed Orabi, Egipt

  Odkąd Misr International University , zobowiązaliśmy się do wyróżnienia akademickiego i wysokiej jakości edukacji. Spoglądając wstecz na minione lata, jestem dumny z osiągnięć uczelni i ciągłego dążenia do intelektualnego, zawodowego i twórczego rozwoju jej studentów.

  • Beni Suef, Egipt

  NUB powstał w centrum East New Beni Suef City, tuż przy drodze Kair-Beni Suef. Moment, w którym dostrzegliśmy, jak wiele uwagi potrzebuje edukacja, szczególnie w Górnym Egipcie, jest tym samym momentem, w którym zdaliśmy sobie sprawę, że nasze marzenie o budowie NUB jest osiągalne. Uniwersytet to miejsce, w którym pielęgnuje się młodzież i przygotowuje wykształcone pokolenia, którym możemy powierzyć rozwój naszej ukochanej Ojczyzny.

  • Cairo, Egipt

  Wyższy Instytut Technologii Inżynierii i Administracji Biznesowej jest zaangażowany w oferowanie wyjątkowego środowiska akademickiego, które pomaga studentom w zdobywaniu wiedzy, umiejętności i etyki zawodowej, aby konkurować lokalnie, a także we współpracy z kanadyjskimi uniwersytetami, aby kwalifikować absolwentów do pracy regionalnej i na arenie międzynarodowej. Instytut wspiera badania naukowe i zdobywanie zaufania społeczności.

  • Cairo, Egipt

  Współczesny system edukacyjny wywodził swoich uczniów ze szkół Koranu i Al-Azhar w momencie jego powstania, ponieważ istniały komitety, które wędrowały po kraju, aby odwiedzić szkoły Koranu i wybrać wyróżniających się uczniów, aby dołączyli do nowoczesnych szkół, wybrano również wyróżniających się uczniów z Al-Azhar. szkół średnich w ich placówce, ale raczej niektórym z nich udało się przyłączyć do misji wysłanej przez Mohammeda na studia we Francji.

  • El Shorouk City, Egipt

  UFE ma na celu przybliżenie swoim studentom doskonałości francuskiej edukacji i szkoleń w Egipcie. Oferując prawdziwie wielokulturowe doświadczenie, uniwersytet planuje wychować kolejne pokolenie pionierów i niezwykłych wizjonerów z różnych dziedzin. Dziesięć lat od otwarcia uczelnia stara się aktywnie przyczyniać się do rozwoju standardów edukacyjnych w Egipcie. UFE to pomost między Europą, Bliskim Wschodem i Afryką w Kairze.

  • El-Nahda, Egipt

  Prof. Ibrahim Abouleish (1937 - 2017) założył SEKEM w 1977 r., Inicjatywę, która wspiera zrównoważony rozwój w kierunku przyszłości, w której każdy człowiek może rozwijać swój indywidualny potencjał, gdzie ludzkość żyje razem w formach społecznych odzwierciedlających ludzką godność i gdzie wszystkie działania gospodarcze są prowadzone zgodnie z zasadami ekologicznymi i etycznymi. W ramach swojej wizji prof. Abouleish założył w 2009 r. Uniwersytet Heliopolis dla Zrównoważonego Rozwoju; pierwszy uniwersytet na Bliskim Wschodzie, który jako główny kierunek wyznaczył zrównoważony rozwój.

  • Cairo, Egipt

  Kanadyjski kampus prowadzący najlepsze kanadyjskie uniwersytety z futurystycznymi programami. Universities of Canada in Egypt promują wszechstronne aktywne i różnorodne życie studenckie. Jest to pierwszy międzynarodowy kampus filii w Nowej Stolicy Administracyjnej. Wszystkie hostowane programy odzwierciedlają mieszankę międzynarodowych doświadczeń, nauczycieli i kultur. Universities of Canada in Egypt zachęcają do przedsiębiorczego i innowacyjnego sposobu myślenia poprzez eksperymentalne uczenie się, najnowocześniejsze udogodnienia i najnowocześniejsze technologie. Na dzień dzisiejszy UofCanada jest gospodarzem kampusu uniwersyteckiego na Wyspie Księcia Edwarda (UPEI) dla określonych studiów licencjackich i magisterskich. Wkrótce dołączą do nas inne kanadyjskie uniwersytety.