Keystone logo
Brazylia

Nauka Prawo w Brazylia 2024

Ucz się w Brazylia

Jaki jest stopień Prawo w Brazylii? W Brazylii, prawo jest nauczany jako programu studiów. Po zakończeniu student będzie miał stopień Bachelor 's w prawie. Występuje także w szkołach prawa prywatnego. Każdy stopień prawny musi być zatwierdzone przez Komisję Edukacji Narodowej Prawnego OAB Federalnej Counsil. Oficjalnie, studia prawnicze w Brazylii jest licencjat w ustawach i Nauk Społecznych. Doktor prawa, które wymaga dodatkowych badań, jest również opcja tutaj. To wymaga dalszych badań, jak również praktyczne zastosowanie w danej dziedzinie. Prawo Szkolnictwo wyższe w Brazylia Brazylia ma wiele szkół prawa i, w rezultacie, istnieje wiele prawnicy prezentują. W rzeczywistości, w jednym z największych miast kraju 's, Sao Paulo, są pewne 222000 prawnicy obecny. Jest to znacznie mniej niż w większości miast w Stanach Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii. Jednakże, istnieje realne zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów tutaj od wielu prawników są mniejsze niż renomowanych.Student, który chce praktykować prawo w Brazylii będzie musiał wypełnić wszystkie ze swoich badań, a następnie zapisać w trakcie programów prawniczych w jednej z wielu szkół, których jest ponad 1000. Potem student musi ukończyć z tej szkoły. Wtedy, gdy on lub ona absolwentów, student będzie musiał zdać test Bar. To zróżnicowane testu, który może być bardzo trudne. Jest on zarządzany przez Adwokackiej Brazylii. Generalnie, proces edukacyjny trwa około pięciu lat. Dla studentów, którzy chcą zapisać się programów prawniczych w Brazylii, pierwszym krokiem jest zastosowanie jednej z przytulnych studentów zagranicznych uczelni. Studenci muszą mieć środki, aby zapłacić za siebie, w tym pełnej edukacji, i będą musiały uzyskać wizę studencką, która szkoła może pomóc uczniowi osiągnąć. Patrząc długoterminowo, istnieje zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów tutaj, ale jest wiele wyzwań, jak również.Dobrze wykwalifikowana uczeń będzie musiał zastosować go lub się prawidłowo, w celu uzyskania odpowiedniego poziomu wykształcenia.

Zmień walutę

Podstawowy miesięczny koszt utrzymania

 • Wynajem we wspólnym mieszkaniu

  185
 • Udział mediów

  23
 • Abonament internetowy

  19
 • Transport lokalny

  41

Przykładowy koszt stylu życia

 • Zestaw fastfood

  7
 • Bilet do kina

  7
 • Kufel lokalnego piwa

  2

O Brazylia

Brazylia jest największym krajem w Ameryce Południowej. Jest to również oferuje unikalne połączenie nowoczesnego życia i życia na wsi. Brazylia, która graniczy z Wenezueli, Gujany, Surinamu i wielu innych krajach, jest duży na różne sposoby. Ma siódmą największą GDP na świecie. Jest domem dla 201 milionów ludzi. Posiada również jedne z najbardziej interesujących zmian zachodzących w kraju rośnie, aby sprostać wymaganiom swojej młodszej populacji. Dla studentów, którzy chcą studiować prawo w Brazylii, jest wiele obiecujących możliwości, w tym konieczności dobrze wykwalifikowanych specjalistów. Brazylia oferuje międzynarodowe wiz podróży do studentów, którzy zostały przyjęte do szkół w kraju. Podstawowe fakty o Brazylii - Brazylia ma złożoną i kompaktowy system rzek, które obejmują Amazon, Negro i Parana Rivers.Amazonka posiada największą ilość wody zawartej w każdej rzece w świecie i jest druga najdłuższa rzeka na Ziemi - Prawie jedna czwarta lasów deszczowych na świecie 's znajdują się w Brazylii, głównie składające się z amazońskiej dżungli. Lasy deszczowe Amazonii jest także domem dla kilku gatunków małp, niż w jakimkolwiek innym miejscu na Ziemi - Piłka nożna (futebol) jest Brazylia 's najbardziej popularnym sportem. Uczniowie przekonają się, że każda średni do dużego miasta, które odwiedzają w czasie nauki w Brazylii ma jeden lub więcej stadionów piłki nożnej - jedna trzecia z dwóch milionów mieszkańców Brazylii 's pracują w branży rolniczej.Ziarna kawy, kukurydzy, pszenicy, trzciny cukrowej, ryżu i soi są Brazylia 's podstawowych upraw - Jeden z siedmiu cudów świata, posąg Chrystusa Odkupiciela, znajduje się w Rio De Janeiro stolica Brazylii Brasilia, gdzie głównym uczelnie takie jak Uniwersytet w Brasilii, Uniwersytet Cental Brasilii (UniCEUB) i Katolicki Uniwersytet w Brasilii (UCB) znajdują - Antropolodzy szacuje się, że aż 60 plemion istnieje w dżungli amazońskiej, które nie zostały jeszcze nawiązać kontakt z cywilizacji Co to jest system prawa w Brazylii? Brazylijski system prawny może być skomplikowane. Kraj Federacyjna Republika, z prawa na poziomie państwa, gmin i federalnych. Z ujednoliconego systemu prawnego, każdy składnik rządu ma swój własny zestaw praw opartych na szczególnym kontekście tych przepisów i ich stosowania. System sądowniczy pomaga egzekwować prawa, z których adwokaci są niezbędne do reprezentowania osoby.Konstytucja federalna jest głównym składnikiem zarządzającym systemem prawnym.

Wymagania dotyczące wizy

Wszystkie wizy studenckie w Brazylii nazywane są wizami tymczasowymi IV, czyli VITEM-IV.

Jakiej wizy potrzebujesz?

Nazwa wizy

Wiza studencka (VITEM-IV)

Cena i waluta

Ceny wiz studenckich do Brazylii różnią się w zależności od narodowości wnioskodawcy. Poniższy koszt może ulec zmianie:

 • Dla obywateli Zjednoczonych Emiratów Arabskich: 95 USD
 • Dla obywateli Francji: 140 USD
 • Dla obywateli Wielkiej Brytanii, których ważność wizy wynosi do 180 dni: 40 USD
 • Dla obywateli Wielkiej Brytanii, których ważność wizy przekracza 180 dni: 195 USD
 • Dla obywateli Stanów Zjednoczonych: 160 USD
 • Dla obywateli każdego innego kraju: 40 USD

Kto może ubiegać się o wizę?

Wszyscy obcokrajowcy, którzy chcą studiować w Brazylii - bez celów imigracyjnych lub zamiaru wykonywania płatnych zajęć, które nie są stażami - muszą ubiegać się o wizę studencką. Głównym warunkiem uzyskania wizy studenckiej jest zapisanie się na brazylijski uniwersytet, który jest zarejestrowany w Ministerstwie Edukacji w Brazylii.

Gdzie można złożyć wniosek?

W najbliższym Konsulacie Generalnym lub Ambasadzie Brazylii

O wizę studencką do Brazylii można ubiegać się w najbliższym Konsulacie Generalnym lub Ambasadzie Brazylii.

Witryna:

Jak złożyć wniosek?

Należy zapoznać się ze stroną internetową swojego Konsulatu Generalnego, aby uzyskać wniosek o wizę studencką, listę wymagań oraz zweryfikować proces i harmonogram aplikacji. Zdecydowanie umów się na spotkanie w konsulacie lub ambasadzie jak najszybciej.

W celu złożenia wniosku o VITEM-IV należy przygotować następującą dokumentację:

 • Paszport wnioskodawcy, który nie może wygasnąć w ciągu 6 miesięcy i musi mieć co najmniej dwie puste strony
 • Jeden formularz wniosku wizowego na wnioskodawcę, wygenerowany online
 • Dwa zdjęcia o wymiarach 3cm x 4cm
 • Dowód zamieszkania w obrębie jurysdykcji Sekcji Konsularnej Ambasady przez ostatnie 12 miesięcy
 • Zaświadczenie o niekaralności wydane przez lokalny Departament Policji wnioskodawcy dla wnioskodawców powyżej 18. roku życia, wydane mniej niż 90 dni przed złożeniem wniosku
 • Dowód stypendium, jeśli nie, dowód zdolności finansowej do opłacenia całego okresu trwania kursu
 • Dowód zapisania się do instytucji zaświadczający, że wnioskodawca będzie uczęszczał na kurs nauki, wyraźnie określający ilość godzin zajęć w tygodniu
 • Notarialnie potwierdzony akt urodzenia lub oświadczenie
 • Zaświadczenie wydane przez poprzednią edukację instytucja stwierdzająca poziom nauczania wnioskodawcy
 • Jeśli wnioskodawca nie ukończył 18 lat i nie podróżuje z rodzicami lub opiekunami, notarialnie potwierdzona kopia aktu urodzenia przetłumaczona przysięgle na język portugalski lub angielski oraz upoważnienie do wydania wizy brazylijskiej dla nieletnich podpisane przez oboje rodziców lub opiekunów prawnych u notariusza
 • Ubezpieczenie zdrowotne ważne w Brazylii oferujące pokrycie kosztów leczenia i hospitalizacji lub PB4 w przypadku studentów z Portugalii

Kiedy należy złożyć wniosek?

Czas przetwarzania może być szybki i zająć tylko kilka dni, ale to zależy od kraju.

Wiza VITEM-IV jest ważna jednorazowo przez okres do jednego roku, w zależności od tego, na jaki kurs zapisał się student, i może być przedłużana tyle razy, ile jest to konieczne, aby student mógł ukończyć kurs. Wniosek o przedłużenie wizy musi być złożony w Federalnym Departamencie Policji lub w Ministerstwie Sprawiedliwości w ciągu 30 dni przed upływem ważności obecnej wizy. Aby odnowić wizę po roku, należy pokazać dokumentację z uczelni, która potwierdza, że masz odpowiednią frekwencję i wyniki, aby kontynuować kurs.

W przypadku stażystów wiza studencka jest ważna przez rok i nie może być przedłużona.

Po przyznaniu wnioskodawcy wizy studenckiej, student ma trzy miesiące na wjazd do Brazylii. Po wjeździe do Brazylii, student ma do 30 dni na zarejestrowanie się w Departamencie Policji Federalnej miasta, w którym będzie mieszkał.

Czas przetwarzania

Możliwości pracy

Osoby, które przyjeżdżają do Brazylii z VITEM-IV nie mogą podejmować płatnej działalności, która nie jest stażem. Jednakże studenci zagraniczni, którzy są chętni do odbycia stażu w Brazylii, mogą wykonywać płatną działalność. W przypadku staży trwających do czterech miesięcy, nie ma potrzeby formalnego powiązania z brazylijską instytucją edukacyjną. W przypadku staży trwających dłużej niż cztery miesiące, formalny związek z brazylijską instytucją edukacyjną jest obowiązkowy.

Godzin na tydzień

0

Dlaczego potrzebujesz tego typu wizy?