Program Hawai'i Visiting International Professionals (VIP) zapewnia zagranicznym specjalistom prawnym i biznesowym możliwość studiowania prawa amerykańskiego i międzynarodowego poprzez program kursów prowadzonych na zasadach niekredytowych, bez dyplomu. Program VIP jest idealny dla profesjonalistów w połowie kariery, którzy chcą prowadzić specjalistyczne studia prawnicze, ale nie szukają dyplomu. Zapraszamy także absolwentów LLM, którzy chcą zdobyć dodatkowe wykształcenie w amerykańskim prawie lub przygotowują się do egzaminu w barze w USA, koncentrując się na kursach związanych z barami.

Pełny program VIP rozpoczyna się każdego roku w sierpniu, a kończy w maju, ale kandydaci, którzy nie mogą spędzić pełnego roku akademickiego w szkole prawniczej, mogą ubiegać się o udział w programie VIP tylko przez jeden semestr. Uczestnicy VIP mogą zapisać się na 17 godzin kredytowych na semestr zajęć jako audytorzy. Mimo że uczestnicy VIP mogą wziąć udział w większości kursów z zakresu prawa, rejestracja zależy od dostępności miejsca i zatwierdzenia przez instruktora kursu.

Po zakończeniu programu uczestnicy otrzymają transkrypt audytora i certyfikat VIP ze Szkoły Prawa. Kursy kontrolowane nie mogą być wykorzystywane w celu spełnienia wymagań innych programów na Uniwersytecie Hawai'i.

Członkowie programu VIP mogą brać udział we wszystkich zajęciach szkoły prawniczej i są w pełni zintegrowani ze społecznością naszej szkoły prawniczej. Uczestnicy VIP są również uwzględnieni w orientacji i innych wydarzeniach specjalnych oferowanych naszym studentom LLM i uczonym odwiedzającym przez cały rok.

Aplikować:

Wniosek do Programu VIP musi zawierać formularz aplikacyjny VIP, osobiste oświadczenie i CV, opłatę za wniosek w wysokości 60 USD, dwa listy polecające, dokumentację wsparcia finansowego i kopię strony z biuletynami paszportowymi. Wymagany jest również test TOEFL, IELTS lub równoważny test w języku angielskim; zalecany minimalny wynik egzaminu TOEFL dla kandydatów na VIP wynosi 500 (CBT 173, IBT 61).

Wnioski będą rozpatrywane w sposób ciągły i dopuszczane na podstawie dostępnej powierzchni. Wnioskodawcy powinni jednak pamiętać, że przetwarzanie wizy może potrwać kilka miesięcy, dlatego powinni oni składać wnioski jak najwcześniej.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Wrz 2020
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa