W praktyce prawnej

Lancashire Law School - University of Central Lancashire

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

W praktyce prawnej

Lancashire Law School - University of Central Lancashire

Nowe, połączone LLM i LPC UCLan umożliwia studentom uzyskanie kwalifikacji zawodowych niezbędnych do uzyskania statusu solicitora, równocześnie z uzyskaniem kwalifikacji Masters. Będzie:

 • Uzyskać kwalifikacje uznane na arenie międzynarodowej
 • Zdobądź w pełni certyfikowany LPC i Magisterów po udanym zakończeniu kursu
 • Pokaż pracodawcom wyższy poziom kompetencji zawodowych i akademickich
 • Studiuj w bardzo praktycznym środowisku uczenia się, przygotowanym do przygotowania się do prawdziwych sytuacji prawnych
 • Otrzymaj doskonałe indywidualne wsparcie, aby zmaksymalizować swój potencjał i aspiracje zawodowe

LPC

Studenci, którzy nie chcą kontynuować pełnych LLM, mogą kontynuować tradycyjne kwalifikacje LPC i otrzymać dyplom podyplomowy.

Kursy podstawowe

 • Prawo własności i praktyka
 • Spór
 • Business Law and Practice
 • Wills, Probate i Administracja Estates
 • Etyki zawodowej oraz rozporządzenie
 • Rachunki (solicitors)
 • Umiejętności prawne: propagowanie, opracowywanie, rozmowy i doradztwo, badania prawne i pisanie prawnicze

Środowisko nauki i ocena

Środowisko nauczania Szkoła ma na celu pobudzenie nauki. Kurs jest realizowany poprzez szereg interaktywnych, dużych i małych grup, w których koncentruje się się na uczeniu się u uczniów. Uczestnictwo jest obowiązkowe na wszystkich sesjach.

Większość małych sesji edukacyjnych grupy odbędzie się w imponującym budynku Harris, w domu Lancashire Law School. Do nauczania dużych grup używamy wielu nowoczesnych teatrów kinowych w obrębie kampusu, z których wszystkie wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny i wyposażenie do prezentacji. Budynek Harrisa jest również miejscem dla pokoju sądów dydaktycznych prowadzonym przez Law School, w którym znajduje się prawdziwa sala sądowa wyposażona w najnowszą technologię audiowizualną i jest dostępna do użytku, szczególnie w rozwijaniu umiejętności ustnych.

Istnieje wiele dedykowanych sal szkoleniowych dla osób zajmujących się nagrywaniem i odtwarzaniem w szkole prawniczej. Istnieje sala zasobów przeznaczona wyłącznie dla studentów LPC, wyposażonych w infrastrukturę informatyczną oraz szereg podręczników i tekstów akademickich.

Biblioteka zawiera dedykowaną Bibliotekę Prawa i nasz obszerny system biblioteczno-elektroniczny umożliwia dostęp do wielu źródeł prawnych i akademickich oraz praktyków w kampusie i zdalnie.

Kładzie się duży nacisk na rozwój zawodowy i wsparcie zawodowe. Jest tętniący życiem program mówiący goście wspierany przez absolwentów i ludzi ze wszystkich dziedzin prawa i innych praktyk zawodowych oraz corocznej kariery zawodowej. Studenci mają możliwość uczestniczenia w Klinice Prawa Pro Bono i Klinice Medycyny, oferując im prawdziwą praktykę w praktyce. Szkoła ma aktywny program zajęć, w tym aktywne Towarzystwo Praw Studenckich i różne imprezy towarzyskie.

Podstawowe obszary ćwiczeń i wybrane zagadnienia są oceniane pod kątem niewidocznych egzaminów z otwartego księgozbioru. Elementy umiejętności prawnych są oceniane odpowiednio, np. Wywiad z rolą gry, spotkanie sędziego rejonowego.

Wymagania kwalifikacyjne

Musisz ukończyć akademicki etap szkolenia prawniczego. Etap ten zazwyczaj kończy się kończąc studia prawnicze lub stopień prawny, a następnie kończy się egzaminem specjalistycznym (Graduate Diploma in Law).

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
1 - 2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
10,000 GBP
- w pełnym wymiarze czasu, rocznie (Wielka Brytania / UE)
Locations
Wielka Brytania - Lancashire, England
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Wielka Brytania - Lancashire, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą