Filter
SJD
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Najwyższy stopień prawniczy jest często określany jako SJD (również JSD), czyli skrót od łacińskiego lekarza Scientiae Juridicae ( Juridicae Scientiae Doctor ). Oznacza to, że doktor nauk prawnych lub doktor nauk ścisłych. W USA, gdzie stopień jest najbardziej powszechny, SJD jest odpowiednikiem doktora prawa. SJD są zazwyczaj ukończone po ukończeniu studiów magisterskich (LLB) i / lub magistra prawa (LLM).

Podobnie jak doktorat, SJD jest przeznaczony dla studentów z pasją do stypendium naukowego, które chcą kontynuować karierę w środowisku akademickim lub jako urzędnicy państwowi. Od kandydatów do SJD wnoszą znaczący wkład w badania nad istniejącą wiedzą prawną. Konferencja SJD występuje po tym, jak kandydat z powodzeniem ukończył znaczące badania.W większości programów SJD, pomyślne ukończenie obejmuje zarówno składanie rozprawy o jakości wydawniczej, jak i ustne obrony kandydata.

W celu realizacji SJD, potencjalni kandydaci muszą ubiegać się o wybrany program i wykazać się ich zdolnością do prowadzenia badań prawnych. Chociaż niektóre programy akceptują kandydatów, którzy posiadają tylko LLB, wiele z nich wymaga od wnioskodawców ukończenia LLM lub innego stopnia prawnego na poziomie absolwent.

SJD są prestiżowymi i rygorystycznymi kursami. Większość SJD jest zakończona w ciągu trzech lat. Skuteczne kandydaci SJD mogą oczekiwać, że będą pracować jako naukowcy lub profesorowie prawni, lub na wysokich stanowiskach w urzędach publicznych lub w rządzie.

Możesz dowiedzieć się więcej o doktoratach z dziedziny nauk prawnych, czytając więcej o programach wymienionych poniżej.Skorzystaj z formularza kontaktowego na poszczególnych stronach programu, aby skontaktować się z urzędnikami rekrutacji programów, aby uzyskać więcej informacji o wymaganiach i aplikacjach.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

UConn School of Law

Kandydaci przyjęci na studia doktoranckie muszą mieć możliwość prowadzenia oryginalnych badań i znaczenie akademickie lub zawodowe na wysokim poziomie intelektualnym, któ ... [+]

Doktoranckie Prawo (SJD) jest przeznaczony dla tych, którzy wykazali dowody akademicki potencjał superior i którzy popełniają lub usiłują kontynuować karierę w uczelni, służb rządowych lub studiów prawniczych. Kandydaci przyjęci na studia doktoranckie muszą mieć możliwość prowadzenia oryginalnych badań i znaczenie akademickie lub zawodowe na wysokim poziomie intelektualnym, którego punktem kulminacyjnym ze złożeniem pracy doktorskiej.

Z rzadkimi wyjątkami, nie ogólnie przyznać więcej niż jeden lub dwóch kandydatów na rok akademicki, w celu zapewnienia wystarczającej dla wymagającego zadania pomyślnym zakończeniu rozprawy pomoc doktora. W ocenie wniosków, preferowane do absolwentów tych magistra prawa w naszej własnej szkole, choć wnioski od studentów zagranicznych są mile widziane. ... [-]

Stany Zjednoczone Hartford
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Suffolk University Law School

Doktor nauk prawnych (SJD) stopień jest po LL.M. stopnia, że ​​jest przyznawana po zakończeniu na pogłębionej, publikacja jakości, co sprawia, że ​​rozprawa oryginalne i ... [+]

Doktor nauk prawnych (SJD) stopień jest po LL.M. stopnia, że ​​jest przyznawana po zakończeniu na pogłębionej, publikacja jakości, co sprawia, że ​​rozprawa oryginalne i twórczego wkładu w literaturze prawniczej.

SJD kandydat musi być w miejscu zamieszkania przez okres jednego roku akademickiego w czasie których musi on / ona spotkać się z jego lub jej przewodniczącego Komitetu na bieżąco (co najmniej raz w miesiącu) w celu omówienia postępów kandydata i przyszłe etapy procesu badawczego. Kandydat powinien okresowo przedkładać pisemne projekty do przewodniczącego Komitetu ds. przeglądu, komentarze i zmiany. Kandydat powinien również regularne konsultacje z innymi członkami komisji doradztwa badań i opinii o pisanie postęp. ... [-]

Stany Zjednoczone Boston
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
SMU Dedman School of Law

Stopień doktora nauk prawnych (SJD) jest najwyższym stopniem prawniczym podyplomowym oferowanym przez Dedman School of Law. SJD jest przede wszystkim stopniem naukowo-bad ... [+]

Stopień doktora nauk prawnych (SJD) jest najwyższym stopniem prawniczym podyplomowym oferowanym przez Dedman School of Law. SJD jest przede wszystkim stopniem naukowo-badawczym (w odróżnieniu od stopnia zorientowanego na kurs, np. Stopnia LL.M.), podczas którego kandydat na SJD prowadzi szeroko zakrojone badania prawne na poziomie podyplomowym w celu przedłożenia akceptowalnej rozprawy doktorskiej o możliwości publikacji jakość w ciągu pięciu lat. Ten program jest przeznaczony dla wysoko wykwalifikowanych kandydatów poszukujących legalnej kariery naukowej lub wysokiego szczebla, zorientowanego na politykę rządu lub międzyrządowego.

W ciągu pięciu lat od pierwszej immatrykulacji kandydata SJD kandydat na SJD musi spełnić następujące wymagania:... [-]

Stany Zjednoczone Dallas
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku