Program Master of Laws (LL.M.)

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Program NSU Law Master of Laws (LL.M.) oferuje elastyczny i globalny program nauczania, który przygotowuje Cię do roli lidera i profesjonalnej wartości dla Twojej kariery. Program Master of Laws (LL.M.) jest przeznaczony dla prawników z USA i zagranicy w celu zwiększenia wiedzy i umiejętności potrzebnych w dzisiejszym szybko zmieniającym się otoczeniu prawnym.

Program został zaprojektowany z myślą o dużej elastyczności, aby prawnicy mogli uczestniczyć w Internecie lub w kampusie w dogodnych momentach, aby poszerzyć zakres swojej praktyki prawnej i zwiększyć swój sukces bez odkładania kariery.

LL.M. można je ukończyć na pełny rok lub dwa lata w niepełnym wymiarze godzin przez Internet lub na kampusie.

Studenci mogą wybrać własny kierunek studiów lub wybrać jeden z obszarów zainteresowania NSU:

 • Prawo własności intelektualnej, cyberbezpieczeństwo i prawo technologiczne (online)
 • Doradztwo biznesowe i przedsiębiorcze (na terenie kampusu)
 • Prawo zdrowotne (na terenie kampusu)
 • Prawo międzynarodowe (na terenie kampusu)
 • Spory sądowe i rozwiązywanie sporów (na terenie kampusu)
 • Wybierz osobisty tok studiów

129646_istock-677893280-2.jpg

Online LL.M.

Internetowy LL.M. program studiów jest dostępny w zakresie prawa własności intelektualnej, bezpieczeństwa cybernetycznego i prawa technologicznego. Zdolność doskonalenia podstawowych umiejętności prawnych z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu pozwala profesjonalnym studentom uczęszczać na zajęcia po godzinach pracy bez poświęcania czasu i zasobów na dojazdy do i z kampusu.

Hybrid or On Campus LL.M.

LL.M. studenci mogą wybrać kursy zarówno w kampusie, jak i online, tworząc idealny format hybrydowy dla każdego ucznia.

Wydział

Integralną częścią Shepard Broad College of Law jest nasz wydział. Są prawdziwymi mentorami i wzorami do naśladowania, które rzucają ci wyzwanie i inspirują. Ich wiedza i kompetencje w ustalonych i powstających obszarach prawa stanowią pomost między tradycją a ewolucją w zawodzie prawniczym. Prawo NSU ma 18-letnie doświadczenie w nauczaniu online i wsparciu uczniów, którzy decydują się na zdalne zajęcia.

LL.M. Proces aplikacji

Zgłoszenia przyjmowane są na bieżąco. Po wypełnieniu terminu wnioski będą rozpatrywane na następny okres.

Wszystkie terminy są o 23:59 czasu wschodniego USA.

 • Ostateczny termin składania wniosków upływa 1 czerwca.
 • Ostateczny termin składania wniosków upływa 1 listopada.
 • Ostateczny termin składania aplikacji upływa 1 marca.

Wszystkie terminy wyznaczają datę, do której wszystkie wnioski do LL.M. program należy składać online za pośrednictwem Elektronicznej Służby Podaniowej LSAC przez Law School Admission Council (LSAC). Wszystkie wymagane dokumenty potwierdzające, takie jak transkrypcje, powinny być otrzymane przez LSAC możliwie jak najbliżej terminu.

Uprawnienia do programu

Wnioskodawcy z USA do LL.M. program musi mieć stopień naukowy doktora nauk prawnych i posiadać co najmniej dwa lata doświadczenia w praktyce prawnej.

Kandydaci spoza USA muszą uzyskać stopień naukowy pierwszego prawa, który uprawnia ich do wykonywania zawodu prawnika w ich krajach ojczystych. Preferowane jest doświadczenie zawodowe po ukończeniu stopnia zagranicznego.

Czesne i opłaty

Na rok akademicki 2019-2020 LL.M. czesne naliczane jest za godzinę kredytową w wysokości 1450 USD. Dodatkowe opłaty mogą się różnić, a czesne i opłaty mogą ulec zmianie.

Personel i doradcy

Susan Stephan

Prodziekan studiów podyplomowych i programów internetowych oraz adiunkt prawa

 • E-mail: sstephan@nova.edu
 • Telefon: (954) 361-3611 lub 1-800-541-6682 Zewn. 26289

Jennifer McIntyre

Asystent Dziekana ds. Programów Online

 • E-mail: mcintyre@nova.edu
 • Telefon: (954) 262-6079 lub 1-800-541-6682 Zewn. 26079
 • LLMAdmissions@nova.edu
 • 1-800-326-3660
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeaster ... Czytaj więcej

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeastern University (NSU) Law equips all students with skills needed for professional success – today, tomorrow, and for decades to come. Pokaż mniej
Fort Lauderdale