O

Część naszej obszernej oferty podyplomowych programów LLM, LLM w prawie handlowym, oferuje specjalistyczną Pathway do pogłębionej analizy prawnej dotyczącej biznesu.

Zaprojektowany, aby dać szerokie, kontekstowe i krytyczne zrozumienie obszaru prawa handlowego, kurs obejmuje działanie sądowych, prawnych i administracyjnych działań w odpowiednich kontekstach krajowych, europejskich i międzynarodowych. Będziesz pracował w czołówce stypendiów w tej dziedzinie, dając ci przewagę w poszukiwaniu pracy w praktyce prawniczej lub komercyjnym świecie.

Zróżnicowany wybór modułów

Dążenie do LLM pozwala skupić się na konkretnej dziedzinie prawa, zagłębiając się głęboko w temat i podejmując niezależne badania i uczenie się. Moduły dostępne na LLM obejmują szeroki zakres tematów prawnych, umożliwiając dostosowanie kursu do konkretnych dziedzin prawa, które chcesz kontynuować.

Nauczanie poparte najnowszymi badaniami

Szkoła ma kwitnącą kulturę badawczą, a większość pracowników, którzy uczą naszych LLM, to aktywni badacze, publikujący w wiodących czasopismach. Jednocześnie wysoka jakość nauczania w Dziale została doceniona przez agencję ds. Zapewnienia jakości, która przyznała Law School ocenę doskonałą. W związku z tym można oczekiwać udziału w dokładnie zaplanowanych, żywych i wysoce informacyjnych sesjach, które mają zapewnić gruntowne i głębokie ugruntowanie w wybranej dziedzinie prawa.

Uczenie się i nauczanie

Elastyczny charakter kursu pozwala uczyć się z nami w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Kurs obejmuje zarówno obszerne niezależne badania i dyskusje w kontekście warsztatów, mające na celu zachęcenie do rozwijania umiejętności krytycznych, analitycznych i refleksyjnych. Będziesz musiał przygotować się do każdego warsztatu i aktywnie uczestniczyć w dyskusji z nauczycielami i rówieśnikami.

Będziesz mieć również dostęp do informacji o kursie i module za pośrednictwem naszego internetowego systemu Blackboard.

Czas na naukę

  • Frekwencja w pełnym wymiarze godzin

Kurs w pełnym wymiarze godzin trwa jeden rok, a około sześciu do dziewięciu godzin kontaktowych tygodniowo. Ponieważ jednak niezależne badanie ma fundamentalne znaczenie dla kursu, całkowity czas nauki powinien wynosić około 36 godzin tygodniowo.

  • Udział w niepełnym wymiarze godzin

Elastyczna podróż w niepełnym wymiarze godzin trwa od dwóch do trzech lat. Zazwyczaj będziesz mieć około trzech godzin kontaktu z nauczycielami tygodniowo, w zależności od trasy, którą podążasz, i powinieneś spędzić od 12 do 18 godzin tygodniowo na samodzielnym studiu.

  • Dedykowane wsparcie

Otrzymasz wysoki poziom wsparcia zarówno podczas studiów, jak i po ukończeniu studiów. Otrzymasz opiekuna naukowego LLM, który będzie Cię wspierać podczas całego kursu. Organizujemy również wydarzenia, które pomogą Ci zaplanować karierę po LLM.

Oszacowanie

Nauczone moduły na kursie LLM Commercial Law oceniane są poprzez połączenie pisemnych zadań zajęć i prezentacji ustnych. Zwieńczeniem kursu jest rozprawa do 15 000 słów, która stanowi oryginalny wkład do zbioru wiedzy prawniczej w zakresie prawa gospodarczego.

Kariera / Dalsze studia

Studiowanie LLM stanowi idealną okazję do rozwijania specjalistycznych umiejętności, które będą faworyzowane przez pracodawców, zarówno w świecie prawnym, jak i poza nim. Otwiera szereg możliwości rozwoju zawodowego i daje naszym studentom przewagę nad innymi absolwentami.

Dogłębna wiedza, którą zdobędziesz w danej dziedzinie prawa, zapewni ci gruntowne ugruntowanie w obszarze tematycznym i zwiększy szanse na zatrudnienie, dzięki czemu staniesz się specjalistą w swojej organizacji. Z tego powodu wielu absolwentów LLM decyduje się na doktorat lub naukę i badania.

Niedawni absolwenci Bristol Law School zdobyli stanowiska w samorządach lokalnych, kancelariach adwokackich, Ministerstwie Obrony i innych organizacjach, w tym Marks i Spencer plc, Direct Line i Lloyds TSB.

Nasza wielokrotnie nagradzana usługa kariery pomaga ci rozwinąć swój potencjał zatrudnienia poprzez coaching kariery zawodowej, obsługę wakatów na staże, staże, miejsca pracy, globalne szanse, wolontariat i działalność społeczną oraz wsparcie dla działalności przedsiębiorczej i dostęp do wydarzeń pracodawców.

Wymagania wstępne

Powinieneś mieć:

  • Stopień z wyróżnieniem 2: 2 lub wyższy w prawie; lub
  • Dyplom z wyróżnieniem 2: 2 lub wyższy plus dyplom ukończenia studiów magisterskich (GDL) lub wspólny egzamin zawodowy (CPE); lub
  • Stopień z wyróżnieniem 2: 2 lub wyższy w pokrewnym temacie (takim jak biznes, polityka lub stosunki międzynarodowe) i / lub odpowiednie doświadczenie: proszę podać pełne dane we wniosku.

Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, musisz również wykazać się znajomością języka angielskiego. Powinieneś mieć:

  • IELTS 6.5 ogólnie z minimum 5,5 we wszystkich komponentach

Zobacz dalsze szczegóły naszych wymagań w zakresie języka angielskiego.

Międzynarodowe Kolegium UWE w Bristolu
Studenci zagraniczni, którzy nie spełniają wymagań akademickich lub językowych w zakresie języka angielskiego, aby uczyć się tego przedmiotu, mogą zostać zakwalifikowani poprzez ukończenie studiów przygotowawczych w naszym międzynarodowym college'u.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w University Of the West Of England, Bristol »

Ostatnia aktualizacja Wrzesień 27, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 - 3 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
13,250 GBP
Strona główna / UE - pełny czas: 6500 £ | Międzynarodowy-Pełny etat: 13250 £ | Strona główna / czas w części europejskiej: 542 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń