Prawo europejskie LLM

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd

Wielka Brytania znajduje się w decydującym momencie w swoich stosunkach z UE. Oferując szeroką perspektywę zarządzania Europą, ten kurs bada rolę jego instytucji w globalnym porządku prawnym.

Będziesz rozwijać specjalistyczną wiedzę na temat prawa ponadnarodowej Unii Europejskiej, a także międzyrządowej Rady Europy.

Ten kurs dotyczy również prawa materialnego, które instytucje te przyjęły. Możesz wybierać moduły z interesujących Cię aspektów prawa europejskiego, niezależnie od tego, czy jest to sztandarowa europejska konwencja praw człowieka Rady Europy, czy też unijna regulacja w zakresie ochrony konsumentów lub systemów własności intelektualnej.

Jako instytucja, w której znajduje się kilka wiodących tekstów na temat prawa UE i Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, Szkoła Prawa jest naturalnym wyborem do prowadzenia zaawansowanych studiów w zakresie prawa europejskiego. Pracownicy akademiccy mają dobrą reputację w różnych dziedzinach prawa europejskiego, w tym w zakresie praw podstawowych, zamówień publicznych, stosunków międzynarodowych i własności intelektualnej.

Dowiedz się więcej.

Szczegóły kursu

Ukończysz minimum 90 kredytów specjalistycznych modułów opcjonalnych. Pozostałe 30 kredytów można wybrać z pełnego wyboru opcjonalnych modułów dostępnych w programie LLM. Podejmiesz także rozprawę o 60 kredytach.

Wytyczne i wsparcie dotyczące wyboru tematu prawa europejskiego i projektowania twojego projektu będą świadczone poprzez indywidualne warsztaty i indywidualne wsparcie.

Nauczanie

Uczymy w małych grupach seminariów, gdzie to możliwe, umożliwiając zintegrowane, interaktywne doświadczenie edukacyjne. Zachęca się was i oczekujecie, że będziecie przygotowywać się do seminariów i uczestniczyć w nich, abyście mogli czerpać z nich jak największe korzyści.

Oszacowanie

Będziesz oceniany na podstawie egzaminu lub eseju lub kombinacji obu. Wszystkie oceny mają miejsce pod koniec wiosennego semestru.

Zajęcia praktyczne, wskazówki dotyczące technik egzaminacyjnych, warsztaty zarządzania czasem oraz indywidualne porady dotyczące umiejętności prawnych są oferowane przez cały rok akademicki, aby przygotować Cię do tych ocen.

Wymagania wstępne

2.1 (lub międzynarodowy odpowiednik) z zakresu prawa, nauk humanistycznych lub społecznych

Wymagania w języku angielskim

IELTS: 7.0 (nie mniej niż 7,0 na piśmie, 6,5 na czytanie i 6,0 na mówienie i słuchanie)

Kariera

Nasi absolwenci przenoszą się na szeroką skalę kariery . Wielu z nich przechodzi do zawodu prawnika lub wraca do swojej poprzedniej kariery prawniczej ze specjalistyczną wiedzą i lepszymi perspektywami. Inni z powodzeniem poszukują zatrudnienia w organizacjach międzynarodowych, a także międzynarodowych i lokalnych organizacjach pozarządowych. Ostatnie kierunki studiów to BAE Systems, Clifford Chance, London Stock Exchange i Simmons

Niektórzy absolwenci kontynuują karierę akademicką, przechodząc do naszego programu doktoranckiego . Ci studenci często decydują się pozostać na Uniwersytecie w Nottingham po ukończeniu doktoratu, a wielu pracowników akademickich staje się członkami personelu po ukończeniu studiów magisterskich / magisterskich i doktoranckich z nami.

Dzięki zaawansowanemu stopniowi prawnemu na Uniwersytecie w Nottingham będziesz dobrze przygotowany do realizacji swoich ambicji zawodowych i realizacji swoich celów.

Ostatnia aktualizacja Luty 2019

Informacje o uczelni

Part of one of the world's top universities, the Faculty of Social Sciences offers a diverse range of undergraduate and postgraduate courses across business, economics, education, geography, law, poli ... Czytaj więcej

Part of one of the world's top universities, the Faculty of Social Sciences offers a diverse range of undergraduate and postgraduate courses across business, economics, education, geography, law, politics and international relations, and sociology and social policy. Pokaż mniej