Prawo w Internecie ogóle studiuje LL.M.

Florida Coastal School of Law

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Prawo w Internecie ogóle studiuje LL.M.

Florida Coastal School of Law

KURSY PROGRAMOWE: LL.M. Law Coastal w Ogólnych Nauk Prawnych to internetowy program otwarty dla każdego z dyplomem prawa, w tym międzynarodowych i amerykańskich prawników. Program ten zawiera przegląd prawa amerykańskiego i systemie prawnym USA. Spełnia on wymagania programowe do egzaminu Washington State Bar. Uczniowie w tym programie korzystać z elastyczności biorąc obieralnych i uzyskania "specjalizacji" w jednym z kilku stężeniach, takich jak logistyka i transport, praktyki prawa Technologii i prawa gospodarczego. Studenci mogą zakończyć program w ciągu zaledwie jednego roku lub trwać do dwudziestu czterech miesięcy. Kolejna data rozpoczęcia semestru letniego 2017 jest 10 maja 2017.

Ten program internetowy składa się z 26 godzin kredytowych. Wymagane jest trzynaście kursów. Obejmują: odpowiedzialność zawodową (2 kredyty); Badania prawne i pisanie (3 punkty); Procedura cywilna (3 punkty); Prawo konstytucyjne (3 punkty); I wprowadzenie do amerykańskiego prawa i systemu prawnego (2 kredyty).

Oprócz powyższych wymaganych kursów, studenci mogą zdecydować się na 13 punktów kursów online z wyboru w US Law LL.M. Programu oraz programu logistyki i transportu. Wybierz online kursy JD są również dostępne dla prawa ogólnego LL.M. Studenci. Niektóre z wybranych kursów obejmują: Nieruchomości; Prawo karne i procedura; Dowód; Organizacje biznesowe; Międzynarodowe transakcje biznesowe; Amerykańskie prawo imigracyjne; Prawo administracyjne dla specjalistów ds. Transportu: rozstrzygnięcie i kontrola sądowa; Prawo pracy dla specjalistów ds. Transportu; Rozporządzenie celne; I ubezpieczenia transportowe.

CZŁONKOWIE PROGRAMÓW CZŁONKOWSKICH: Członkowie wydziałów przybrzeżnych Wydziałów specjalizujących się w kształceniu na odległość uczą kursów internetowych wymaganych w tym programie. Kursy wykorzystują najnowocześniejszą technologię, która pozwala uczniom oglądać wykłady podczas "w podróży" (w tym przez mobilne, przyjazne i pobierane wykłady).

APLIKACJE: Wnioskodawcy mogą składać wnioski bezpośrednio za pośrednictwem strony internetowej LSAC pod adresem https://llm.lsac.org/login/access.aspx?appl=5320L4. Po utworzeniu loginu i hasła zostanie automatycznie wysłany do aplikacji Programu Studiów Ogólnych. Skontaktuj się z Associatem Dean ds. Strategii i Innowacji Margaret Ioannides pocztą elektroniczną MIoannides@fcsl.edu lub zadzwoń pod numer +1.904.256.1158, jeśli masz pytania. Kandydaci, którzy uzyskali stopień JD w Stanach Zjednoczonych, powinni z urzędu urzędnika ds. Rejestracji prawników zażądać oficjalnego zapisu z twardego egzemplarza. Osoby ubiegające się o uzyskanie pierwszego dyplomu ukończenia studiów poza Stanami Zjednoczonymi powinny zażądać oceny transkrypcji ich transkryptu ze szkoły prawniczej przez agencję zatwierdzoną przez California Bar. Wnioskodawcy spoza Stanów Zjednoczonych muszą również dostarczyć egzamin TOEFL lub IELTS score. Wszyscy wnioskodawcy muszą dostarczyć kopię dowodu tożsamości ze zdjęciem.

CZESNE: Czesne dla tego programu wynosi 1000 USD za godzinę kredytową za całkowity koszt w wysokości 26 000 USD. Opłaty za naukę obejmują dostęp do LexisNexis i Westlaw, jak również elektroniczną bibliotekę Biblioteki Prawa przybrzeżnego. Poza kosztem czesnego, nie ma innych opłat za online studia prawnicze LL.M. program. Wszystkie materiały do ​​czytania, w wymaganych 13 kursach online, są wliczone w cenę programu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Maj 2019
Duration
Czas trwania
1 - 2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Jacksonville, Florida
Data rozpoczęcia : Maj 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Maj 2019
Stany Zjednoczone - Jacksonville, Florida
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą