Prawo pracy (LLM)

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Będziesz pogłębić i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prawa jako przedmiotu akademickiego; nabywanie systematycznego zrozumienia prawnych procesów, metod i koncepcji, kontekstu społecznego i politycznego, w którym odbywają się procesy prawne i odpowiednich koncepcji teoretycznych prawa.

Maksymalizując swój potencjał naukowy i doskonalenia umiejętności rozwiązywania problemów w kontekście transnarodowym poprzez nabycie systematycznego i krytycznego zrozumienia skomplikowanych zagadnień prawnych, ekonomicznych, kulturowych, etycznych i politycznych informując stosunków pracy i przepisów antydyskryminacyjnych w Wielkiej Brytanii i Europie można poprawić swój rozwój zawodowy i horyzonty.

Badań i pisania zyskujesz będą przenoszone do różnych sektorów zawodowych, w tym zawodów prawniczych, polityki, sektora przedsiębiorstw, organów rządowych i akademickich.

Dlaczego warto studiować LLM Prawo Pracy w Middlesex University?

Middlesex University School of Law jest domem dla wielu szanowanych na arenie międzynarodowej ekspertów w dziedzinie prawa pracy, wśród dr Erica Howard, który jest szeroko publikowane ekspert w dziedzinie prawa równości i dyskryminacji, Associate wykładowca prawa Lauren Kierans, który specjalizuje się w tej dziedzinie prawa nieprawidłowościach i jest założycielem irlandzki korupcyjne Law Society oraz profesora Davida Lewisa, podmiot zwołujący Międzynarodowego korupcyjne Research Network.

Profesor Lewis kieruje również do góry jednostka badawcza nieprawidłowościach w Middlesex, które realizuje przełomowych badań w tej dziedzinie, takich jak 2015 Francis Przeglądu nieprawidłowościach w NHS.

Najważniejsze golfowe

  • Ten program jest zbudowany na doświadczeniu pracowników prawa pracy nauczania na poziomie podyplomowym od ponad 40 lat - Przedmiot jest nauczany w bardzo praktyczny sposób, który podkreśla, że ​​prawo pracy zapewnia ramy dla zarządzania zasobami ludzkimi i musi zatem oferować rozwiązania, które są przyjęcia dla pracodawców, pracowników i ich przedstawicieli - Ucz się od opiekunów, którzy są czołowymi przełomowe projekty badawcze mające wpływ na zmiany polityczne w dużych organizacjach, w tym NHS.
Ostatnia aktualizacja Listopad 2016

Informacje o uczelni

At Middlesex University, our students come first. As a forward thinking, global university, we empower students from all backgrounds by providing the opportunities to discover, shape and develop the ... Czytaj więcej

At Middlesex University, our students come first. As a forward thinking, global university, we empower students from all backgrounds by providing the opportunities to discover, shape and develop their own path to success. Informed by impactful research, and taught by internationally recognised academics and practitioners, our broad-range of contemporary courses are industry-informed and practice-based. Pokaż mniej
Londyn , UK Online + 1 Więcej Mniej