Prawo LLB

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 9

Opis programu

Prawo LLB

Dlaczego warto uczyć się u nas?

Nasz stopień Prawo jest w rankingu w ciągu 15 najlepszych prawa kursów w kraju *, jest w pełni akredytowany przez Law Society i Wspólnego Akademickiego Stage Zarządu i prowadzone przez wykładowców z doświadczeniem w entuzjastycznych zarówno środowiska akademickiego i prawnej pracy zawodowej.

Studenci uczą się umiejętności, rozmów kwalifikacyjnych klienta negocjacji w oparciu zespołu i umiejętności mediacyjnych, z możliwością prowadzenia rozmów i negocjacji z klientami.

Istnieje silny nacisk na budowanie umiejętności praktycznych obok bardziej szczegółowe prawa i nasze moduły przechowywane są małe grupy, tak, że możemy poznać Ciebie i dostarczyć wsparcia osobistego.

Liczba sesji są przeznaczone do wskazówek w podejściu pracodawców i studenci są zachęcani do podjęcia co najmniej dwa doświadczenia z pracy z adwokatów, radców prawnych, dyrektorów prawnych lub innych odpowiednich sektorów w każdym roku akademickim.

Mamy w domu Mooting społeczeństwa, zapewniając możliwość przedstawienia studium w praktyce przez mock postępowania sądowego. Dzięki temu nasi studenci zostały wybrane do reprezentowania działem prawa w wielu prestiżowych konkursach krajowych.

* Źródło: Strażnik University Guide 2013

Co to może oczywiście prowadzić do?

Podania jest pierwszym krokiem w kierunku uzyskania kwalifikacji adwokata praktykującego lub adwokata. Jednakże, można zyskać inne umiejętności; jak twierdzą i badania sprawy, jak myśleć analitycznie i obiektywnie, jak i osądów rozwiązywania problemów - wszystkie cenione w wielu obszarach zatrudnienia.

Niektóre przykłady są organy ścigania i administracji sąd (policja, pracownicy socjalni, kuratorzy, pracownicy przypadków CPS, standardy handlowe, inspektorzy fabryczne), administracji publicznej (rządowej i samorządowej lub NHS), praca doradcza, HR i edukacja.

Dokładniej, dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę w praktyce prawnej, LLB zapewnia niezbędne kwalifikacje do stosowania na Legal Practice Course Kurs Zawodowej i Bar.

Zasoby i wyposażenie

Wsparcie dla naszych uczniów leży w sercu wszystkiego, co robimy - jest centralnym punktem projektu stopnia i sposobu, w jaki uczą prawa, w celu zapewnienia wyższego wykształcenia w korzystnym otoczeniu, w którym wszyscy ludzie mogą rozwijać.

Studia na University of Cumbria w Carlisle, Fusehill Street, będzie uczestniczyć w wykładach, seminariach i warsztatach, które pomogą Ci zobaczyć, jak rozwija się i prawo jest stosowane, na przykład poprzez studia przypadków i hipotetycznych scenariuszy.

Sale dydaktyczne wyposażone są w komputery i masz dostęp do Tablica, która zawiera pełną gamę środków prawnych elektronicznej. Istnieje również dedykowane kolekcji prawo w naszej bibliotece.

Porady na temat kariery związanych z prawem jest wbudowany w stopniu, a wszyscy uczniowie mają opiekuna wytyczne w ciągu roku w celu omówienia ich edukacji i kariery zawodowej aspiracje. Plik rozwój osobisty jest zakończona w ciągu studiów i jest używany do zapisywania swoich osiągnięć, refleksji na temat nauki i rozwijania umiejętności i rozwijania umiejętności zarządzania kariery i świadomości. Jest integralną częścią LLB.

streszczenie przedmiotu

Uczniowie w pierwszym roku będą studiować instytucji prawnych. Jesteś wprowadzone do procesu stanowienia prawa w Anglii i Walii, w angielskim systemie prawnym i zawodu prawnika w tej jurysdykcji.

Będziesz później zostać wprowadzone do Szkocji, Ameryki i systemów prawnych szariatu i dowiedzieć się, w jaki sposób prawo jest w innych krajach. Będziesz także realizacji projektu na skalę porównawczą mała ciekawego porównania prawa angielskiego i jednego z trzech innych jurysdykcjach.

Uczniowie w drugim roku będą studiować Prawnik Umiejętności. Będziesz podejmować się prowadzenia sprawy z punktu pierwszego kontaktu klienta i otwarcie sprawy do rozstrzygnięcia. Wykorzystujemy innowacyjną technologię, aby uczyć tego i będziesz miał okazję pracować z uczniami z Kryminologii i Prawa i Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Jest to doskonała przewagę dla studentów zamierzających podjąć Legal Practice Course lub Bar i szkolenia zawodowego golfowe.

W trzecim roku studenci mają możliwość podjęcia czterech tygodni umieszczenie prawa z lokalną kancelarią. Program ten był zawsze bardzo popularny wśród naszych studentów i niezwykle udany, jak najbardziej bezpieczne przyszłej pracy prawnej, kontaktów szkoleniowych i pozycji para-prawnej.

Rozprawa jest okazją do odkrywania konkretny obszar prawa, który Cię interesuje i że być może jest wybrana kariery nacisk na specjalizację. Możliwość podjęcia badań w trzecim roku poprzez studiowanie prawa w prawie opcji i Etyki Lekarskiej, prawa rodzinnego, prawa spółek, prawa własności intelektualnej, prawa mediów i prawa pracy.

Wymagania wstępne

280 UCAS punktów taryfowych

Kredyty i wymagania UCAS

  • Kod UCAS: M100F
  • UCAS punktów: 280

Kryteria wyboru

Wymagania kwalifikacyjne dla tego przedmiotu: BBC w A-levels. Inne kwalifikacje są mile widziane, a studenci są zaproszeni do przedstawienia swoich klas, kwalifikacje i doświadczenia z opiekunem przyjęć.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

We are one of Britain's newest universities, but we have a history of educating professionals going back over 150 years. We were formed in 2007 from Cumbria Institute of the Arts, St Martin's College ... Czytaj więcej

We are one of Britain's newest universities, but we have a history of educating professionals going back over 150 years. We were formed in 2007 from Cumbria Institute of the Arts, St Martin's College and the Cumbrian campus of UCLan. Pokaż mniej
Miasto Carlisle , Whitehaven , Whitehaven , Whitehaven , Whitehaven , Whitehaven , Londyn , Whitehaven , Lancashire + 8 Więcej Mniej