Prawo LLB (z wyróżnieniem)

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2
Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Prawo LLB (z wyróżnieniem)

O kursie prawa LLB (z wyróżnieniem)

Nasz internetowy wydział prawa LLB (z wyróżnieniem) zapewni ci gruntowne wykształcenie akademickie w zakresie prawa. Umożliwi ci to rozwinięcie krytycznej świadomości wspólnego prawa i zasad prawnych, zdobycie wiedzy na temat brytyjskich i unijnych systemów prawnych oraz zdobycie umiejętności analitycznego i rozwiązywania problemów potrzebnych do zbudowania udanej kariery w dynamicznej i wymagającej dyscyplinie. Będziesz mieć możliwość studiowania szerokiej gamy tematów i rozwijania swojej wiedzy w określonych dziedzinach prawa.

Prawo jest powszechnie uznawanym i bardzo szanowanym podmiotem, a wiedza zdobyta na naszym studium LLB (Hons) Law otworzy wiele możliwości rozwoju karier zarówno w dziedzinie prawa, jak i poza nią. Może również stanowić podstawę do studiów podyplomowych na Master of Law (LLM) lub kursów Business Masters, takich jak magister lub MBA.

Ustawa LLB (z wyróżnieniem) jest kwalifikowanym prawem (QLD) zatwierdzonym przez odpowiednie organizacje zawodowe i jest pierwszym krokiem, jeśli rozważasz praktykę zawodową.

Po co studiować ten temat?

Nasz internetowy kurs prawniczy LLB (Hons) zapewnia elastyczne podejście do nauki, pozwalając na pracę obok studiów. Oprócz wiedzy dotyczącej konkretnego przedmiotu, kurs pomoże rozwinąć umiejętności absolwenta w wielu dziedzinach, w tym w badaniach, prezentacji i krytycznym myśleniu. Kurs jest również ważny, jeśli jesteś studentem międzynarodowym, który chce uzyskać dostęp do programu Prawa Angielskiego od szanowanej brytyjskiej instytucji podczas pobytu za granicą.

Nauka i oceny

Studiowanie online w celu zdobycia wykształcenia prawniczego daje ci wolność nauki, kiedy i gdzie ci odpowiada - możesz uczyć się w domu, w czasie przerwy obiadowej lub gdziekolwiek indziej, gdzie masz dostęp do Internetu.

Wszystkie nasze kursy licencjackie online mają standardowy czas trwania studiów, który wskazuje, ile czasu powinno upłynąć, aby ukończyć studia.

Możliwe jest ukończenie studiów szybciej niż standardowy czas trwania kursu poprzez podwojenie liczby modułów w określonych momentach kursu, jednak obowiązują minimalne okresy studiów.

Metody nauczania i styl

W przeciwieństwie do tradycyjnego środowiska uniwersyteckiego nasze kursy online wykorzystują wirtualne środowisko nauczania. System jest zaprojektowany do śledzenia i zarządzania procesem uczenia w czasie rzeczywistym i zapewnia natychmiastowy dostęp do materiałów edukacyjnych, gdziekolwiek jesteś.

Ta platforma edukacyjna pozwala zarówno uczniom, jak i nauczycielom aktywnie uczestniczyć w rozmowach w czasie rzeczywistym, a także słuchać i oglądać wykłady i seminaria przez internet. Studiowanie odbywa się w całości w trybie online, a program studiów może pasować do Twojej pracy i osobistych zobowiązań.

Jesteś wspierany przez cały kurs prawa online przez dedykowanego doradcę ucznia i masz możliwość regularnej interakcji z innymi uczniami i nauczycielem.

Metody oceny

Zamiast egzaminów przyjmujemy podejście oparte na przydziale do oceny. LLB (Hons) Zadania prawnicze oparte są na doświadczeniach z życia codziennego i są oceniane przez opiekunów na bieżąco.

Zawsze będziesz świadomy swojej aktualnej oceny wstępnej od samego początku programu, co pozwoli ci ocenić sukces twoich aktualnych metod badania i wyraźnie zidentyfikować obszary do poprawy.

Uważamy, że ta przejrzystość zapewnia informacje potrzebne do optymalnego wykorzystania kursu. Osiągamy to poprzez:

 • wyraźne zaznaczanie swoich znaków w książce ocen, które można wyświetlić po zalogowaniu się na platformie edukacyjnej;
 • szybki przegląd prac, aby upewnić się, że książka ocen jest zawsze aktualna;
 • ocenianie pracy w całym module zamiast oczekiwania na egzaminy na koniec roku;
 • zapewnienie regularnego kontaktu z doradcą ucznia;
 • prostota i przejrzystość w projektowaniu naszych kryteriów oceny.

Prowadzimy również politykę zapewniającą, że praca nadesłana przez studentów jest autentyczna. Oprócz faktu, że cała praca jest często oceniana, używamy sprawdzonego elektronicznego systemu monitorowania w celu sprawdzenia plagiatu.

Po pomyślnym ukończeniu twojego prawa LLB (z wyróżnieniem), zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w ceremonii ukończenia szkoły wyższej na Uniwersytecie Essex w Colchester Campus.

Perspektywy rozwoju kariery

Jeśli chcesz poprawić swoją karierę zawodową, nauka online jest jednym z najbardziej opłacalnych, wygodnych i elastycznych sposobów zdobycia dyplomu. Możesz poprawić zarówno swoją edukację, jak i karierę, uzyskując dyplom z najlepszego brytyjskiego uniwersytetu niezależnie od lokalizacji geograficznej, pracy lub osobistych zobowiązań.

Dążymy do poprawy szans na zatrudnienie wśród naszych absolwentów. Nasze kursy online dają możliwość poprawy perspektyw zawodowych i możliwości zarobkowych dzięki połączeniu kluczowych umiejętności, które można bezpośrednio przenieść na miejsce pracy.

Miejsca docelowe kariery

Studiowanie prawa przygotuje Cię do kariery w wielu sektorach. Role w finansach, zasobach ludzkich, edukacji, władzach lokalnych i centralnych, wolontariacie lub zarządzie korzystają ze środowiska prawnego.

Prawo LLB (Hons) online jest uznawane w Wielkiej Brytanii za prawo stopniowe (QLD) i jest pierwszym krokiem, jeśli rozważasz praktykę zawodową.

Wymagania wstępne

Mamy elastyczne wymagania wstępne, które uwzględniają zarówno twoje doświadczenie akademickie, jak i zawodowe. Na naszym kwalifikacyjnym poziomie LLB (Hons) Law obowiązują dwie drogi wejścia:

1. Akademicka droga wejścia

Aby spełnić wymagania dotyczące ścieżki wstępu akademickiego do stopnia prawniczego LLB (z wyróżnieniem), należy posiadać co najmniej następujące kwalifikacje:

 • Trzy poziomy A lub równoważne; plus
 • Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, IELTS (Academic) 6.0 lub odpowiednik.
 • Jeśli nie posiadasz egzaminu IELTS lub równoważnego, wymagamy od studentów zdania bezpłatnego testu angielskiego online.

Będziesz musiał zdać swój początkowy zestaw zadań podczas pierwszych 21 dni kursu, aby móc kontynuować naukę

2. Ścieżka wprowadzania doświadczenia zawodowego

Aby ubiegać się o uzyskanie stopnia prawnego LLB (z wyróżnieniem) za pośrednictwem naszej ścieżki zgłoszenia do pracy, należy spełnić następujące kryteria:

 • GCSE Matematyka i język angielski na poziomie C lub wyższym lub równoważny;
 • 3 lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego; plus
 • Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, IELTS (Academic) 6.0 lub odpowiednik.

Będziesz musiał zdać swój początkowy zestaw zadań podczas pierwszych 21 dni kursu, aby móc kontynuować naukę.

21-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Chcemy dać ci możliwość skorzystania University of Essex Online kursu University of Essex Online przez 21 dniowy okres próbny. Właśnie dlatego wprowadziliśmy naszą gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli rozpoczniesz kurs i zdecydujesz, że nie jest on dla Ciebie w ciągu pierwszych trzech tygodni, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Struktura kursu Ustawa LLB (Hons) składa się z następujących modułów, a po jej ukończeniu jest to 360 punktów.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Czytaj więcej

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Pokaż mniej
Colchester , UK Online + 1 Więcej Mniej