Prawo LLB (z wyróżnieniem)

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

  • Czas trwania: 3 lata
  • Przyznane kwalifikacje: prawo LLB (z wyróżnieniem)
  • Instytucja przyznająca: Canterbury Christ Church University, Wielka Brytania
  • Język instrukcji: angielski
  • Tryb studiów: Pełny etat
  • Punkty ECTS: 180

Kurs wglądu

Prawo jest niezwykle różnorodnym i wieloaspektowym tematem, oddziałującym na każdą część ludzkiego życia, od powietrza, którym oddychamy, na nasze relacje i edukację, po naszą pracę, podróże, mienie i zdrowie. Branża prawa jest dynamiczna i konkurencyjna, a zmiany dostosowują się do potrzeb społecznych. Stopień prawny oferuje różnorodne Pathways kariery i zapewnia umiejętności niezbędne do odniesienia sukcesu w wielu karierach. Ten kurs został zaprojektowany, aby zaoferować ci holistyczne doświadczenie podczas studiowania prawa; poznasz podstawy teoretyczne oraz praktyczne aspekty prawa. Po pomyślnym ukończeniu tego kursu otrzymasz praktyczny i współczesny dyplom prawa kwalifikującego, uznawany przez pracodawców i radcę prawnego. Jeśli wybierzesz karierę prawniczą, solidne ugruntowanie prawa, nacisk na rozwój umiejętności, praktyczny wgląd w rzeczywistość uzyskany dzięki współpracy z pracodawcami i praca pro bono gwarantują, że ukończysz studia gotowe do następnego etapu szkolenia prawnego.

Nauczać i uczyć

Będziesz uczył się poprzez kombinację wykładów, seminariów i warsztatów praktycznych. Będzie to stanowiło 12 godzin kontaktu tygodniowo, a Ty spędzisz co najmniej tyle samo czasu w niezbędnym niezależnym badaniu obejmującym badania, pracę online i przygotowanie do oceny. Seminaria w mniejszych grupach umożliwią omówienie i pogłębienie zrozumienia tematów omawianych na wykładach. Ponadto spotkasz się ze swoim osobistym nauczycielem akademickim. Różne strategie mające na celu wspieranie niezależnego, krytycznego uczenia się będą stosowane w różnych formach, w zależności od modułu. Prawie wszystkie moduły zawierają wykłady, dyskusje, seminaria prowadzone przez studentów, indywidualne i grupowe samouczki, dyskusje, negocjacje i odgrywanie ról. Będziesz miał również okazję i zachęcony do pracy w grupach. Będzie również praktyczny wymiar nauki.

Oszacowanie

Na końcu każdego modułu znajduje się ocena formalna lub „podsumowująca”. Metody oceny obejmują egzaminy pisemne i szereg ocen zajęć, takich jak eseje, raporty, portfolio, wyniki i prezentacje. Oceny z formalnych ocen liczą się do oceny z modułu.

Metody oceny mają na celu pomóc w rozwijaniu umiejętności wymaganych przez pracodawców i do celów zawodowych. Obejmują one samoocenę, ocenę rówieśniczą i korepetytora, ćwiczenia pisemne, w tym ćwiczenia „do domu”, które mają na celu odtworzenie praktyki, zajęć, dyskusji (próbnych prób), portfolio do nauki, zajęć w klasie i egzaminów.

Rejestracja i czas trwania

Jest to trzyletni program w pełnym wymiarze godzin. Każdy rok akademicki rozpoczyna się zwykle w pierwszym tygodniu października, a w niektórych przypadkach w ostatnim tygodniu września. Rok akademicki trwa 32 tygodnie. Studenci mogą zapisać się na dwa tygodnie przed datą rozpoczęcia kursu, jednak zaleca się wcześniejszą rejestrację, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Wymagania wstępne

Kandydaci muszą mieć ukończone 17 lat do 1 września roku, w którym chcą zapisać się na kurs, i muszą posiadać dyplom ukończenia szkoły średniej lub dyplom / certyfikat podstawowy lub równoważny. Będziesz także zobowiązany do przedstawienia dowodu biegłości w języku angielskim.

Wymagania dotyczące ukończenia studiów

Cały kurs składa się z 18 modułów w ciągu 3 lat. Aby osiągnąć stopień naukowy LLB (z wyróżnieniem), musisz ukończyć wszystkie moduły, aby osiągnąć wymagane 180 punktów ECTS. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie możesz ukończyć pełnego kursu, możesz kwalifikować się do nagrody tymczasowej, pod warunkiem że ukończyłeś wymagane minimum punktów. Certyfikat może zostać przyznany studentom, którzy osiągnęli ponad 60 punktów lub Dyplom dla studentów, którzy uzyskali ponad 120 punktów przed przerwaniem studiów.

Gdzie dalej?

Zaprojektowaliśmy ten stopień w porozumieniu z zewnętrznymi zainteresowanymi stronami, takimi jak lokalni prawnicy, a także szereg lokalnych organizacji. To gwarantuje, że pomożemy Ci rozwinąć umiejętności, które są wysoko cenione przez pracodawców, z przykładami; komunikacja pisemna i werbalna, inicjatywa, zarządzanie czasem, elastyczność i praca zespołowa. Wielu absolwentów wykorzystuje te umiejętności, aby zostać adwokatem lub radcą prawnym, ale inni rozpoczynają karierę w edukacji, usługach publicznych, HRM, zarządzaniu, jako asystenci prawni, dyplomowani sekretarze lub w usługach finansowych. Kwalifikację tę można również wykorzystać do przejścia na studia podyplomowe z zakresu prawa, takie jak LLM, lub w powiązanych dziedzinach, takich jak zarządzanie, marketing i rachunkowość.

Dobrze wiedzieć

Ten stopień naukowy jest uznawany przez Solicitors Regulation Authority (SRA).

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awa ... Czytaj więcej

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awarding bodies. Over the years we have established a number of close links and in addition to our own recognised programmes, we currently offer UK undergraduate and postgraduate degrees in collaboration with Canterbury Christ Church University (CCCU). Deciding to study for a degree is not an easy choice; it requires a high level of commitment and dedication in order to succeed. At Alexander, we understand this and strive to make your time with us an enjoyable, rewarding and worthwhile experience. Pokaż mniej
Larnaca , Pafos + 1 Więcej Mniej