Prawo CertHE

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2
Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Prawo CertHE

O kursie CertHE Law

Jeśli chcesz studiować na uniwersytecie, nasz kurs CertHE Law online można uzyskać jako samodzielną kwalifikację lub wykorzystać jako krok w kierunku uzyskania stopnia licencjata. Kurs ma na celu wprowadzenie do angielskiego systemu prawnego, zarówno z perspektywy cywilnej, jak i kryminalnej, a także spojrzenie na kluczowe pojęcia i zasady prawa karnego.

Badanie opiera się na konkretnych problemach prawnych w kontekście modułów funkcjonalnych, które rozwiną umiejętności komunikacji, prezentacji, pisania, analizy i krytycznego myślenia.

Prawo jest powszechnie uznawanym i bardzo szanowanym podmiotem, a wiedza zdobyta na naszym Prawie CertHE otworzy wiele możliwości rozwoju kariery zarówno w dziedzinie prawa, jak i poza nią.

Po co studiować ten temat?

Nasz kurs online CertHE Law daje Ci elastyczne podejście do nauki, co pozwala ci pracować razem ze studiami. Oprócz wiedzy przedmiotowej, kurs ten pomoże ci rozwinąć umiejętności w wielu dziedzinach, w tym w badaniach, prezentacji i krytycznym myśleniu.

Powiązane kursy

  • Prawo LLB (z wyróżnieniem)

Nauka i oceny

Badanie online pod kątem kwalifikacji w ramach certyfikatu CertHE daje Ci swobodę nauki, kiedy i gdzie ci odpowiada. Możesz uczyć się w domu, podczas lunchu lub gdziekolwiek indziej, gdzie masz dostęp do Internetu.

Wszystkie nasze kursy licencjackie online mają standardowy czas trwania studiów, który wskazuje, ile czasu powinno upłynąć, aby ukończyć studia.

Możliwe jest ukończenie studiów szybciej niż standardowy czas trwania kursu poprzez podwojenie liczby modułów w określonych momentach kursu, jednak obowiązują minimalne okresy studiów.

Metody nauczania i styl

W przeciwieństwie do tradycyjnego środowiska uniwersyteckiego nasze kursy online wykorzystują wirtualne środowisko nauczania. System jest zaprojektowany do śledzenia i zarządzania procesem uczenia w czasie rzeczywistym i zapewnia natychmiastowy dostęp do materiałów edukacyjnych, gdziekolwiek jesteś.

Ta platforma edukacyjna pozwala zarówno uczniom, jak i nauczycielom aktywnie uczestniczyć w rozmowach w czasie rzeczywistym, a także słuchać i oglądać wykłady i seminaria przez internet. Studiowanie odbywa się w całości w trybie online, a program studiów może być dopasowany do twoich prac i osobistych zobowiązań.

Jesteś wspierany przez cały kurs prawa online przez dedykowanego doradcę ucznia i masz możliwość regularnej interakcji z innymi uczniami i nauczycielem.

Metody oceny

Zamiast egzaminów przyjmujemy podejście oparte na przydziale do oceny. Zadania CertHE Law opierają się na doświadczeniach z prawdziwego życia i są oceniane przez opiekunów na bieżąco.

Zawsze będziesz świadomy swojej aktualnej oceny wstępnej od samego początku programu, co pozwoli ci ocenić sukces twoich aktualnych metod badania i wyraźnie zidentyfikować obszary do poprawy.

Uważamy, że ta przejrzystość zapewnia informacje potrzebne do optymalnego wykorzystania kursu. Osiągamy to poprzez:

  • wyraźne pokazanie twoich znaków w twoim dzienniku, który można zobaczyć po zalogowaniu się na platformie edukacyjnej;
  • szybki przegląd prac, aby upewnić się, że dziennik jest zawsze aktualny;
  • ocenianie pracy w całym module zamiast czekania na egzaminy na koniec roku;
  • zapewnienie regularnego kontaktu z doradcą ucznia;
  • prostota i przejrzystość w projektowaniu naszych kryteriów oceny.

Prowadzimy również politykę zapewniającą, że praca nadesłana przez studentów jest autentyczna. Oprócz faktu, że cała praca jest często oceniana, używamy sprawdzonego elektronicznego systemu monitorowania w celu sprawdzenia plagiatu.

Perspektywy rozwoju kariery

Jeśli chcesz poprawić swoją karierę zawodową, nauka online jest jednym z najbardziej opłacalnych, wygodnych i elastycznych sposobów na zdobycie kwalifikacji. Możesz poprawić zarówno swoją edukację, jak i karierę, uzyskując dyplom z najlepszego brytyjskiego uniwersytetu niezależnie od lokalizacji geograficznej, pracy lub osobistych zobowiązań.

Dążymy do poprawy szans na zatrudnienie wśród naszych absolwentów. Nasze kursy online dają możliwość poprawy perspektyw zawodowych i możliwości zarobkowych dzięki połączeniu kluczowych umiejętności, które można przenieść bezpośrednio na miejsce pracy.

Miejsca docelowe kariery

Wiedza prawna uzyskana z ustawy CertHE może przynieść korzyści w zakresie finansów, zasobów ludzkich, edukacji, władz lokalnych i centralnych, sektora wolontariatu lub zarządzania.

Ustawa CertHE może być również wykorzystana jako krok w kierunku studiowania dla naszego prawa LLB (z wyróżnieniem), który jest uznawany w Wielkiej Brytanii za prawo stopniowe (QLD) i jest pierwszym krokiem, jeśli rozważasz praktykowanie prawa profesjonalnie.

Wymagania wstępne

Wierzymy, że edukacja powinna być dostępna dla wszystkich, dlatego oferujemy ścieżkę Open Entry, która oznacza, że ​​nie potrzebujesz żadnych wcześniejszych kwalifikacji akademickich, aby rozpocząć kurs CertHE Law.

Będziesz mieć możliwość rozpoczęcia kursu CertHE Law i dokonania oceny, czy jest on odpowiedni dla Ciebie w ciągu pierwszych trzech tygodni. Musisz zdać swój pierwszy zestaw zadań w tym czasie, aby kontynuować naukę.

Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, twoje angielskie umiejętności powinny być równoważne z wynikiem IELTS 6.0. Jeśli nie posiadasz egzaminu IELTS lub równoważnego, wymagamy od studentów zdania bezpłatnego testu angielskiego online.

21-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Chcemy dać ci możliwość skorzystania University of Essex Online kursu University of Essex Online przez 21 dniowy okres próbny. Właśnie dlatego wprowadziliśmy naszą gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli rozpoczniesz kurs i zdecydujesz, że nie jest on dla Ciebie w ciągu pierwszych trzech tygodni, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Czytaj więcej

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Pokaż mniej
Colchester , UK Online + 1 Więcej Mniej